Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
kool on nii vanglaks tehtud, direktor passib ukse ees, kedagi välja ei lase, gümaasimist 18+ inimesi isegi ei lastud...

 

8a tagasi kui põhikooli lõpetasin siis meil koolis oli sama jama, kuna käisime õues suitsu tegemas ja kuidagi ei suudetud piirata ja algul pandi kõik välimised uksed kinni, et ei saaks keegi õue ( Siis käidi akna kaudu, võeti akna eest lingid ära jne )Kuid mul ema on inspektor ja Ta pidi just samas koolis tegema tuleohutuse kontrolli ja kui nägi, et uksed kinni ja aknal polnud linke, siis tuli koolil korralik jama, peale seda kadus probleem ära, isegi enam ei seistud uksel ja ei keelatud õue minna. Sest nagu öeldakse, mõtle mida tahes välja, ikka ollakse samm ees.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha, kus koolis sa käid? :D

Tallinna õismäe gümnaasium.

8a tagasi kui põhikooli lõpetasin siis meil koolis oli sama jama, kuna käisime õues suitsu tegemas ja kuidagi ei suudetud piirata ja algul pandi kõik välimised uksed kinni, et ei saaks keegi õue ( Siis käidi akna kaudu, võeti akna eest lingid ära jne )Kuid mul ema on inspektor ja Ta pidi just samas koolis tegema tuleohutuse kontrolli ja kui nägi, et uksed kinni ja aknal polnud linke, siis tuli koolil korralik jama, peale seda kadus probleem ära, isegi enam ei seistud uksel ja ei keelatud õue minna. Sest nagu öeldakse, mõtle mida tahes välja, ikka ollakse samm ees.

suht sama lol, akna linke jms pole, kool need ise ära võtnud, varjuväälja pääsust saaks, aga sisse enam ei saa pärast, ja see varjuvälja pääs dire akna all ja usu mind ta ei ole inimene kellega sa tahksid juttu rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Tallinna õismäe gümnaasium.

 

suht sama lol, akna linke jms pole, kool need ise ära võtnud, varjuväälja pääsust saaks, aga sisse enam ei saa pärast, ja see varjuvälja pääs dire akna all ja usu mind ta ei ole inimene kellega sa tahksid juttu rääkida.

 

Mäletan, et omalajal tegime koolis sees lumesõda ja siis võeti direktori jutule. Korralikult värisesime seal ümber laua kõik :D. Meil üritati ka igasugu asju, et rahvas tobil ei käiks, kuid hiljem saadi aru, et mõttetu ja folditi ära.

Muudetud liikme Andres'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tallinna õismäe gümnaasium.

 

suht sama lol, akna linke jms pole, kool need ise ära võtnud, varjuväälja pääsust saaks, aga sisse enam ei saa pärast, ja see varjuvälja pääs dire akna all ja usu mind ta ei ole inimene kellega sa tahksid juttu rääkida.

 

Kurb kurb, kuid ma võin 99% kindel olla, et ega ta nii hull ka pole " et ei tahaks juttu rääkida", ega Teil pole mingi Tarankov või mõni muu kõrilõikaja direktoriks, reaalselt ta ei saa sittagi teha, ning paaniliselt karta, milleks ? Annab vastu hambaid ? Okei ta on direktor aga kasutab lubamatuid asju, siis võib vabalt vastu kasutada. Kui ta on nii "hull" et ei taha isegi mitte rääkida... :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurb kurb, kuid ma võin 99% kindel olla, et ega ta nii hull ka pole " et ei tahaks juttu rääkida", ega Teil pole mingi Tarankov või mõni muu kõrilõikaja direktoriks, reaalselt ta ei saa sittagi teha, ning paaniliselt karta, milleks ? Annab vastu hambaid ? Okei ta on direktor aga kasutab lubamatuid asju, siis võib vabalt vastu kasutada. Kui ta on nii "hull" et ei taha isegi mitte rääkida... :D

kui sa hakkad talle seletama siis ta alati segab su jutule vahele.*üks näpp püsti* las ma nüüd seletan. koolis vetsu küsid, ss pead nime kirja panema. kardavad, et sa lähed tupsu üle andma või ss esigarit tegema, aga kui sa vahele jääd ss sa näkku ei saa vaadata talle, tal on realselt selline vunts ees (ta on naine), et ajab lausa naerma.

Muudetud liikme v2nnu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mäletan, et omalajal tegime koolis sees lumesõda ja siis võeti direktori jutule. Korralikult värisesime seal ümber laua kõik :D. Meil üritati ka igasugu asju, et rahvas tobil ei käiks, kuid hiljem saadi aru, et mõttetu ja folditi ära.

 

Sai ka kunagi lumesõja pärast direktoriga vesteldud..vist selle pärast, et direktorit tabas ka mõni pall


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sa hakkad talle seletama siis ta alati segab su jutule vahele.*üks näpp püsti* las ma nüüd seletan. koolis vetsu küsid, ss pead nime kirja panema. kardavad, et sa lähed tupsu üle andma või ss esigarit tegema, aga kui sa vahele jääd ss sa näkku ei saa vaadata talle, tal on realselt selline vunts ees (ta on naine), et ajab lausa naerma.

 

Ise olen tabasalu ühisgümnaasiumis ning suht sarnane asi.Direktori keelekasutus mahlakam kui mõne vene vadimi oma ning tegi käskkirja saamise lihtsamaks.Ennem sai 20ga käskkirja, nüüd saab 10ga.

Kuid endal klassijuhataja parandab põhjuseta puudumisi niisama ära, kuna ei taha käskkirju saada enda klassi õpilastele😂


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurb kurb.. :D

Siis kui ise koolis käisin, siis polnud kunagi sihukest probleemi ( Ainult põhikoolis suitsule minemisega ), austasid õpetajat aga kui õpetaja kaotas enda piirid, siis panid samaga vastu, kuni sai aru, et ta pole mingi nn kuningas. Igal inimesel omad nõrgad kohad. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil õnneks uksed lahti aga paljud teevad kooli vetsus eekat ja tupsu, klassivend pani eekaga ühikas signaali tööle. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise olen tabasalu ühisgümnaasiumis ning suht sarnane asi.Direktori keelekasutus mahlakam kui mõne vene vadimi oma ning tegi käskkirja saamise lihtsamaks.Ennem sai 20ga käskkirja, nüüd saab 10ga.

Kuid endal klassijuhataja parandab põhjuseta puudumisi niisama ära, kuna ei taha käskkirju saada enda klassi õpilastele

nojah, meil jäi üks 8klassist vahele esigareti müümisega,dire teatas lastekaitset jms ja see kes vahele jäi pani kõik tanki, ta pani ka teises kooli õpilase tanki, ehk sinu koolist ühe venna, ehk tead sellist nime "Aron Salumets" ja tal ka nüüd mingi kammanja seal koolis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol, toredad koolid teil. Meil tehti tunnis neid esigarette, siis kui need just olid välja tulnud ning enamus õpetajaid ei kottinud see. Mingi bs et vahetunni ajal ei tohi koolist välja minna peaks küll seaduse vastane olema, ega see mingi internaatkool ei ole. Hästi elame.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Meil õnneks uksed lahti aga paljud teevad kooli vetsus eekat ja tupsu, klassivend pani eekaga ühikas signaali tööle. :D

 

Paljud t6mbavad peale ka WCs, suht lege. T2n2p2eval yldse osad t6mbavad enne kooli peale ja l2hvad kooli tiksuma. (ise pole siuke, aga mul paar s6pra siuksed)


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Puhas kuld:D

 

Ma ainuke kelle arvates see max cringe? xd


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paljud t6mbavad peale ka WCs, suht lege. T2n2p2eval yldse osad t6mbavad enne kooli peale ja l2hvad kooli tiksuma. (ise pole siuke, aga mul paar s6pra siuksed)

 

Ma vaatan ka pealt kui enne tundi pannakse tups(ud) alla ja minnakse tiksuma :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nojah, meil jäi üks 8klassist vahele esigareti müümisega,dire teatas lastekaitset jms ja see kes vahele jäi pani kõik tanki, ta pani ka teises kooli õpilase tanki, ehk sinu koolist ühe venna, ehk tead sellist nime "Aron Salumets" ja tal ka nüüd mingi kammanja seal koolis.

 

 

See mul üks sõpradest haha

Muudetud liikme Discorz'i poolt

joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nojah, meil jäi üks 8klassist vahele esigareti müümisega,dire teatas lastekaitset jms ja see kes vahele jäi pani kõik tanki, ta pani ka teises kooli õpilase tanki, ehk sinu koolist ühe venna, ehk tead sellist nime "Aron Salumets" ja tal ka nüüd mingi kammanja seal koolis.

 

See on see kui lapsed proovivad mingit äri ajada, kõrbevad ja laulavad.

 

Meil õnneks uksed lahti aga paljud teevad kooli vetsus eekat ja tupsu, klassivend pani eekaga ühikas signaali tööle. :D

 

Minu meelest ( Võin eksida ja parandage ) aga e-sigaret ei tohiks ajada signaali tööle ? Kunagi kui naine kasutas, siis sai proovida ja minu meelest ei teinud häält, kuid võin ka eksida. ( Sest see on aur, mitte suits vms ? )

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tahan olla 140000 postitus vabateemas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu meelest ( Võin eksida ja parandage ) aga e-sigaret ei tohiks ajada signaali tööle ? Kunagi kui naine kasutas, siis sai proovida ja minu meelest ei teinud häält, kuid võin ka eksida. ( Sest see on aur, mitte suits vms ? )

 

Suutsin ajada anduri t66le yhikas, vedas et trahvi ei saanud. pluss kodus testis, kas anduril patarei sees, l2ks puhus otse selle kohal.. aga yhikas tegin oma voodis ja ISE ka imestasin, et t66le hakkas.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on see kui lapsed proovivad mingit äri ajada, kõrbevad ja laulavad.

 

 

 

Minu meelest ( Võin eksida ja parandage ) aga e-sigaret ei tohiks ajada signaali tööle ? Kunagi kui naine kasutas, siis sai proovida ja minu meelest ei teinud häält, kuid võin ka eksida. ( Sest see on aur, mitte suits vms ? )

 

õhu värskendajaga paned ka muidu suitsuanduri undama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
õhu värskendajaga paned ka muidu suitsuanduri undama.

 

Ma hiljem proovin e-sigareti, kas paneb või ei pane, võibolla mäletan valesti.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.