Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
tööpäev sai läbi.

 

Keegi steamis rocket leaguet ei taha giftida mulle :(? hetkel soodukaga ka.

 

Palju soodukas on?


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tehke siis viie peale ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kooli sõidueksam tehtud, ark veel jäänud (Y).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eile võitsin euronicsi mänguklubi loosist PSVita TV ja täna CSGObig jackpotist 25€ itemites(enamus küll junk but still) :D kunagi pole nendes loosides ega kusagil vedanud :P

 

gratz, ma pole vist reaalselt kuskil loosis kunagi midagi võitnud :D ainult mingi statoili mäng oli eelmine suvi kust sain snickerseid ja sellist nodi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üllatavalt kerge eksam või lihtsalt läks perse :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Üllatavalt kerge eksam või lihtsalt läks perse :D

 

Alati on nii, et üllatavalt kerge ja siis hinne kehv :D

 

Mul endal vähemalt oli nii, mõtlesin et oppa, saan mingi 70%+ (minu jaoks oleks see olnud hea, sest pole kunagi hea kirjandite kirjutaja olnud). kirjutasin enda arust ilgelt hea kirjandi ja jutt jooksis nii et vähe polnud, kirjavigasid jne ka enda arust polnud. Pärast vaatasin et sain vist veits üle 55% ...

 

Minu arust on kirjandite hindamine ülilamp. Antakse mingi teema ette, kirjutad enda arust hullult hea jutu kokku ja siis öeldakse, et "teemast mööda", wtf? Kui ma sain teemast nii aru, siis see ei ole teemast mööda kirjutatud?!? Sellist asja reaalselt ei tohiks olla, sest inimesed ei mõtle samamoodi, see pole minu viga kui hindaja ei oska hinnata seda, mis mina kokku olen kirjutanud. See, et mina suudan luua hoopis teistsuguseid seoseid teemade vahel kui enamus kirjandi kirjutajatest, peaks just rohkem punkte garanteerima mulle :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
alati on nii, et üllatavalt kerge ja siis hinne kehv :D

 

mul endal vähemalt oli nii, mõtlesin et oppa, saan mingi 70+ (minu jaoks oleks see olnud väga hea). kirjutasin enda arust ilgelt hea kirjandi ja jutt jooksis nii et vähe polnud, kirjavigasid jne ka enda arust polnud. Pärast vaatasin et sain vist veits üle 55% ...

tegin inka eksami paremini kui emakeele eksami :D

See on enamustel nii, et teevad inka paremini, kui emakeele. Ma teen ise ka ilmselt nii. Lugemisülesannetega läks mul vist muidu suht okeilt, aga kirjand läks vänta :D Kirjutasin hariduse ja vabaduse vahelistest seostest.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Alati on nii, et üllatavalt kerge ja siis hinne kehv :D

 

Mul endal vähemalt oli nii, mõtlesin et oppa, saan mingi 70%+ (minu jaoks oleks see olnud hea, sest pole kunagi hea kirjandite kirjutaja olnud). kirjutasin enda arust ilgelt hea kirjandi ja jutt jooksis nii et vähe polnud, kirjavigasid jne ka enda arust polnud. Pärast vaatasin et sain vist veits üle 55% ...

 

Minu arust on kirjandite hindamine ülilamp. Antakse mingi teema ette, kirjutad enda arust hullult hea jutu kokku ja siis öeldakse, et "teemast mööda", wtf? Kui ma sain teemast nii aru, siis see ei ole teemast mööda kirjutatud?!? Sellist asja reaalselt ei tohiks olla, sest inimesed ei mõtle samamoodi, see pole minu viga kui hindaja ei oska hinnata seda, mis mina kokku olen kirjutanud. See, et mina suudan luua hoopis teistsuguseid seoseid teemade vahel kui enamus kirjandi kirjutajatest, peaks just rohkem punkte garanteerima mulle :D

 

Meile õpetati 3 aastat gümnaasiumis, kuidas erinevate kohustusliku kirjanduse teoste põhjal max punktidele kirjand kirjutada. Sürpriis oli see, et eelmine aasta oli esimene aasta, kus polnud ühtegi teemat, mida oleks võimalik normaalselt kirjandusega seostada.

Aga nagu mainitud ka, siis mul oli ka inglise keele eksam oluliselt kõrgemate punktidega kui eesti keel. Tavaline asi vast :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Unustasin kirjandile pealkirja panna :'(


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Unustasin kirjandile pealkirja panna :'(

 

:D gg. Punkte kukub kohe kolinal


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
:D gg. Punkte kukub kohe kolinal

 

Vanasti oli -5 vist pealkirja eest, aga lootke kõik parimat, sest ma kirjutasin siukse P**A kokku, nii et irnusin pärast kirjandit ja teised ka naersid mis sitta ma kirjutasin. Ja üllatuseks oli vist 70 punkti sellise jama eest, mis oli kõige parem tulemus gümnaasiumis minul(mitte, et see oleks hea ja kõva, aga sitast tuli sai põhimõtteliselt:D).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D gg. Punkte kukub kohe kolinal

 

Vorm läheb 0 punktiks minu teada, maksimaalne sealt 5. Ma loodan, et on nii, osad räägivad tõesti, et punkte kukub kolinal, aga juhend räägib ikkagi vormist.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vorm läheb 0 punktiks minu teada, maksimaalne sealt 5. Ma loodan, et on nii, osad räägivad tõesti, et punkte kukub kolinal, aga juhend räägib ikkagi vormist.

 

Kas see mitte polnud, et kuna puudub pealkiri, on ka teemast mööda kirjutatud? Võin midagi valesti mäletada.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi Froggeni kontakti oskab anda? League nime vms? Ingame peaks tal runes olema 3rd agetaric.

 

http://www.vahvel.net/member.php?45617-Froggen


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

võitsin jahiga purjetama einari ja sõbrapoistega!! so happy


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi, kes siit eksamit tegi pani end kirja sinna starfm Kia loosi ka ? :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.