Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis klass, kas 12s? Praegu just õige aeg, et jõuab veel terveks saada. :D Minust üks aasta enne oli kutt eriti nõrga kõhuga, tuli kohale, oksendas närvidest. Õppealajuhataja ütles, et mine koju ja võta arstitõend, et olid haige. :D

 

Mul 12. klass jep. Õnneks eksamitulemused olulised pole, olen juba USA's ülikoolis sees :).


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas on vaadata kuidas kõik sõbrad lähvad tülli, kui su sõbral midagi vaja on lähed tema juurde ja teed mida iganes vaja on, aga kui sinul "sõpra" vaja on siis saadab ta sind perse. Kahjuks kogu maalm selliseid täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

siin muud ei olegi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
igakord kui ma siia vabateemase vaatan ja näen su postitusi, ma teen facepalmi...

 

(Y) Päris naljakas,


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naljakas on vaadata kuidas kõik sõbrad lähvad tülli, kui su sõbral midagi vaja on lähed tema juurde ja teed mida iganes vaja on, aga kui sinul "sõpra" vaja on siis saadab ta sind perse. Kahjuks kogu maalm selliseid täis.

 

Sellepärast ongi enamustel inimestel ainult 1-2 PARIMAT sõpra, kes abistavad sind ükskõik millega ja kuna. Tuttavaid võib olla sadu, aga nende peale enamasti loota ei saa.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina usaldan oma naist ainult ja paari sõpra.

Allpoolne pilt on samuti kuld.

love-all-trust-a-few-do-wrong-to-none-quote-1.jpg


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks ta nii ole jah, facebookis sõprade arv ei näita ka seda, kui palju sul tegelikult sõpru on või kui paljusid sa neid usaldad. Ise tegin hiljuti põhjaliku puhastuse enda listis ning eemaldasin inimesed, kelle olemasolust on mul suht savi :P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvlist varsti välja lendad, ning vabandust mult varsti kerjad.

Ole hea ja lase jalga, ning naabrimutti mine karga.

Kui oma mölisemist sa ei lõpeta, siis varsti läbi nina sa ainult nohised.

kargan su mutti pigem mitte naabrit :D ja plox mai sinusuguselt sitahädalt ma küll isegi andeks ei paluks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

rahunege maha nüüd


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.