Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Verify (krediitkaardi vms lisamine) vähendab võimalust konto limiteeritud saada. Kui sa need 100$ said ammu ja usaldusväärsest kohast (kasvõi kandsid ise pangast) ja ostad usaldusväärselt müüalt asju ja kõik läheb plaanipäraselt, siis võid mureta olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi Amazonast on tellinud midagi? Endal mure, et kui seal tahan kontrollida postiindeksit, et kuhu saab saata, siis ütleb, et sellist linna jne ei ole. Proovisin oma kodu, selveri, maxima ja postokntori postiindekseid ja ükski ei sobi ;(

 

+ Ei saanudki aru, tegin just kasutaja ja seal näitab et sain tasuta vedamise laevaga, aga muidu näitab seal juures 2,9$ vms laevaga, aga mulle siis veel tasuta?

 

Ja kas kellegil on siin muidu mingi kaart millega saab amazonas maksta, kuna paypal seal ei tööta vist.

kus.png

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi Amazonast on tellinud midagi? Endal mure, et kui seal tahan kontrollida postiindeksit, et kuhu saab saata, siis ütleb, et sellist linna jne ei ole. Proovisin oma kodu, selveri, maxima ja postokntori postiindekseid ja ükski ei sobi ;(

 

+ Ei saanudki aru, tegin just kasutaja ja seal näitab et sain tasuta vedamise laevaga, aga muidu näitab seal juures 2,9$ vms laevaga, aga mulle siis veel tasuta?

 

Ja kas kellegil on siin muidu mingi kaart millega saab amazonas maksta, kuna paypal seal ei tööta vist.

kus.png

Vajuta "Proceed to checkout". Peale seda saad sisestada oma aadressi, kui Eestisse saata ei saa siis viskab punase veateate ette. Kuna tegemist .com saidiga, siis arvatavasti see ZIP kontroll töötab ainult US aadressitega. Kui sisse logid ja toodet vaatad, kas siis ütleb ka, et "This item ships to " ?

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ebays vaata sarnast toodet :D küll leiad tasuta postiteenusega variandi ka :D

 

http://www.ebay.com/itm/HMS-Dog-Realistic-Animal-Mask-Brown-One-Size-/321747118258?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ae99f68b2 - ma olen ainult paari näinud, asi ise maksab 30$, aga kui tahad osta, siis läheb kokku 60-80$, äkki leid mulle hästi odava või tasuta XD ?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.ebay.com/itm/HMS-Dog-Realistic-Animal-Mask-Brown-One-Size-/321747118258?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ae99f68b2 - ma olen ainult paari näinud, asi ise maksab 30$, aga kui tahad osta, siis läheb kokku 60-80$, äkki leid mulle hästi odava või tasuta XD ?

 

http://www.amazon.com/gp/product/B0042Z6TJK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

 

too toode peaks olema tasuta shipinguga näiteks. Panin enda aadressi ja ei öelnud küll midagi sellist, et siia tellida ei saaks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.amazon.com/gp/product/B0042Z6TJK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

 

too toode peaks olema tasuta shipinguga näiteks. Panin enda aadressi ja ei öelnud küll midagi sellist, et siia tellida ei saaks :D

Capture.PNG

Tegemist selle sama koera maskiga, shipping ilmselt tasuta vaid US piires. Eestisse tellimise postitasu on meeletu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei, küsimus kes saab lugeda internetis Järva teatajat kirjutage pm'i oma skype.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eurovisioon :roll:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
soome oli lahe

 

Õnneks ei saanud edasi :)

Super tulemus, et Eesti sai finaali.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soome oli minu meelest kohutav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.