Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

PoleNime, asi korras ju. :D SEB Mastercardiga saadki teha internetis makseid vabalt. :)

ma vist ikka ei saa :(

 

We're writing to let you know that the payment for the item listed below has been declined. Valid payment information must be received within 3 days, otherwise your order will be canceled.*

 

The issuing bank may have declined the charge if the name, expiration date, or ZIP Code you entered at Amazon.com does not exactly match the bank's information.

 

Asi võibolla selles, et ma selle pangaga ülekandeid teha ei saa lol.. / aga ma mõtlesin, kui ma sul lasen teha, siis kuidas ma paki vastu võtan? Kuna kui ma kunagi ema asju vastu võtsin, mis tulid aliexpressist, siis pidin ma oma ID kaarti näitama, aga kui sa tellid ja ma võtan vastu, kuidas see asi käib :D ?

 

e: / anyway saatsin PM`i :)

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitage korralikku läpparit -650€ eest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Genius mis eriala poiss oled ?

 

Teedeehitus.

 

 

 

KUNG FURY on väljas, vaadake kindlasti! :D

 

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi oskab aidatda? Kas ma teen kõik õigesti või mõnel on sama viga olnud?

 

amaz.png

Kõik õige jah, kuid mõnikord viskab sama veateate siis, kui su kaardil on tehingulimiit peale pandud. Netipangas oled omal limiidid ja asjad üle vaadanud? Endal oli alguses sama jama.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võin sulle Amazoni giftcard balancit müüa.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas kellegil ka on mata õps nii idioot, et topib tuimalt sulle tunnitöö koondhindeks 3, kuigi koguaeg teed ilusti tööd ja ei sega tundi? Ja trimestri ning aasta hinde paneb kolme, kuigi oleks pidanud mõlemad neljad saama. Pmst ma nägin kuidas ta tunnitöö koondhindeid pani. Koondhinded olid: Üks 4, üks 5 ja ülejäänud kahed, kolmed.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2480858']Kas kellegil ka on mata õps nii idioot' date=' et topib tuimalt sulle tunnitöö koondhindeks 3, kuigi koguaeg teed ilusti tööd ja ei sega tundi? Ja trimestri ning aasta hinde paneb kolme, kuigi oleks pidanud mõlemad neljad saama. Pmst ma nägin kuidas ta tunnitöö koondhindeid pani. Koondhinded olid: Üks 4, üks 5 ja ülejäänud kahed, kolmed.[/quote']

On jah, jubedalt teeb pulli ikka :sneaky:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea, mu õde lõpetab kuuenda nüüd, läheb seitsmendasse. Tal oli ka üks hinne neli, et saada kiituskirja (matemaatika, irooniliselt) + ta oli pimesoole tõttu veel 2 kuud haiglas ka. Ta oleks saanud vabalt viie (4,5 oli keskmine hinne - lootis, et õpetaja tuleb vastu), aga õpetaja pani talle nelja ja nüüd õde jäi kiituskirjast ilma, sest see oli ta ainuke neli tunnistusel.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.