Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Möh?

 

Lahendasin tsitaadiga kuti probleemi, lisasin õpi inglise keelt sain warni, aga kui keegi siin ropendab siis no warn. Kirjutasin sellest kiida/laida teemasse, siis juhtkond otsustas mu postile thumbs up lisada ja end. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma türatasin kah, kus mu warn on

Mis sul nüüd häda hakkas? Jutt käis sellest, et vahvli juhtkond äraostetav ja sina tuled sellist teksti ajama. Kui kõvatada tahad, siis kõvata vähemalt õige koha pealt;)

Lahendasin tsitaadiga kuti probleemi, lisasin õpi inglise keelt sain warni, aga kui keegi siin ropendab siis no warn. Kirjutasin sellest kiida/laida teemasse, siis juhtkond otsustas mu postile thumbs up lisada ja end. :/

Sa ei saanud seda siiski niisama.. Lihtsalt kirjutad teemasse, et õpi inglise keelt ja vsjo. Kedagi see postitus seal ei aidanud ega andnud ka see teemale mingit sisulist väärtust juurde, pigem vastupidi:)

Oleks võinud lihtsalt öelda, et oled vales foorumis.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mässud algavad ja peagi on revolutsioon.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis sul nüüd häda hakkas? Jutt käis sellest, et vahvli juhtkond äraostetav ja sina tuled sellist teksti ajama. Kui kõvatada tahad, siis kõvata vähemalt õige koha pealt;)

 

Sa ei saanud seda siiski niisama.. Lihtsalt kirjutad teemasse, et õpi inglise keelt ja vsjo. Kedagi see postitus seal ei aidanud ega andnud ka see teemale mingit sisulist väärtust juurde, pigem vastupidi:)

Oleks võinud lihtsalt öelda, et oled vales foorumis.

 

Probleem on selles, et ma ei kirjutanud lihtsalt õpi inglise keelt, mul oli tsitaat juures. Kui warnis mu postitust tsiteeriti, siis mu postituses tsitaati kaasa ei tule. Moderaatorina peaksid nägema mu postitust, mis sealt teemast ära kustutati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Probleem on selles, et ma ei kirjutanud lihtsalt õpi inglise keelt, mul oli tsitaat juures. Kui warnis mu postitust tsiteeriti, siis mu postituses tsitaati kaasa ei tule. Moderaatorina peaksid nägema mu postitust, mis sealt teemast ära kustutati.

Ei ma vaatasin üle jah asja, ja siiski leian, et oli kõik on õige. Nägin ka tsiteeritud teksti ja sain su märkusest ka aru, aga see märkus oli seal kui ülbe mõnitus:) Nii leian mina ja leidis ka sulle hoiatuse pannud administraator.

Ei maksa hoiatusest sellist numbrit teha:)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ma vaatasin üle jah asja, ja siiski leian, et oli kõik on õige. Nägin ka tsiteeritud teksti ja sain su märkusest ka aru, aga see märkus oli seal kui ülbe mõnitus:) Nii leian mina ja leidis ka sulle hoiatuse pannud administraator.

Ei maksa hoiatusest sellist numbrit teha:)

 

stfu, viga oli siiski teis.

 

warn inc


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi pole warni väärt. Subjektiivselt ei saa warnida. Pange oma emotsioonid postitustele juurde ja warnige kõik postitused ära, aitüma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2p hoiatus tõesti nii big deal?

 

Big deal pole selle hoiatuse punktide arvus. Mul on kõik seletatud, ei hakka ennast kordama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oskad keegi öelda, kust ma saaks võimalikult odavalt korralikult internetimahtu(nt 2gb). Näiteks mul saab klassivend somehow Diilist 2gb mahtu 5 euri eest, kuigi hinnakirjas on 0.1GB. Ma vaatasin Zeni pakette, kus ma praegu olengi, aga see on ainult kõnekaart, mis ei sisalda internetti. Zenist saaks näiteks 5 euri eest 500min, 600 sõnumit ja 1gb mahtu, aga väga ei tahaks seda interneti kiirust seal usaldada, kuna ükskord tellisin nädalaks interneti ja see nett oli nagu mingi tigu(laadis ühte lehte umbes minut aega).


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EMTs saad 1.99€ eest 1gb ja 3.99€ eest saad 3gb. Kuid selle jaoks pead mingi paketiga liitunud olema. Kiirus piiramatu. EMT 4G võrgu maksimaalne alla- ja üleslaadimiskiirus võimaldab kasutada internetti kiirusel vastavalt 4G seadmega kuni 300 Mbit/s alla ja 50 Mbit/s üles ning 3G seadmega kuni 21,6 Mbit/s alla ja 5,7 Mbit/s üles.


Untitled-1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eus^^;2478785']EMTs saad 1.99€ eest 1gb ja 3.99€ eest saad 3gb. Kuid selle jaoks pead mingi paketiga liitunud olema. Kiirus piiramatu. EMT 4G võrgu maksimaalne alla- ja üleslaadimiskiirus võimaldab kasutada internetti kiirusel vastavalt 4G seadmega kuni 300 Mbit/s alla ja 50 Mbit/s üles ning 3G seadmega kuni 21' date='6 Mbit/s alla ja 5,7 Mbit/s üles.[/font']

Oh tänks info eest. Ma ise uurisin ka seda Zeni asja. Kunagi oli üldse Zenil nii, et laadisid kõneka peale ja siis nagu mingiseid tasuta kõneminuteid ei olnud ja tasuta nett oli ainult 15 euri laadimisel. Ise ma ei teadnudki/ei ole märganud, et Zenil mingi 8 euri laadimisel 7GB mahtu on. Aga eks ma vaatan, kas jään Zeni peale või lähen EMT.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
krt see et iga väikse asja eest siin foorumis warni saab hoiabki kõik vanemad inimesed siit eemal ja muudab selle foorumi mingiks 12-aastaste hugboxiks. mingit banterit olla ei tohi sest warn kohe soolas :(

Imo antakse hoiatusi väga vähe. Ma mingi kuu jooksul vast 2-3 korda max olen hoiatanud kedagi.

Edit: Isegi vähem. Terve eelmise kuu peale anti kokku 4 hoiatust:) FAKT.

See, et kord majas on, peaks ideepoolest just vanematele inimestele meeltmööda olema ja noored trollid eemale hoidma:)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Amsterdam my friends, Amsterdam. :)

 

11182171_916385871760627_1071084037789277229_n.jpg?oh=eb7c4448804d55ceea1066a62ae0b69f&oe=55CB0B4C&__gda__=1440195828_e6b6c477de8a1cdfb10bf88745cfc2ab


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

!!Brooklyn vahvli modeks 2015!!

 

sharing is caring


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.