Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Helista ARKi büroosse, ütlevad isikukoodi alusel kas valmis või ei.

 

Ühtlasi kirjanditeemadega lasti odavalt üle. N.ö inimese teemat ei olnud, kus saaks kirjandusel põhineda. Ilmselt mingi jama veel korraldatakse sellest.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kes tahaks kajutis suitsetada tho?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aidake, ma nii rumal praegu! Kuidas ma saan paberivaba arkist vaadata, kas juhiluba valmis? Hetkel kirjas juhtimisõigus: omistatud, kehtiv juhiluba puudub?! :O

 

Helistan siis täna hommikul sellele infoliinile. Minu isikukoodiga inimest ei leitud, täitsa lõpp, kontrollin ID-kaardi pealt 2 korda üle!! Küsib veel, et kas olete enne siin käinud ja olete ikka eksamid sooritanud, no cmon nagu oleks sooritanud jah. Küsib nime, siis leiab, vaatab, et kuule on jah kõik nagu kõik tehtud, aga juhiloast pole kusagil märkigi. Ehk siis pidin helistama, et nad üldse hakkaksid tegema seda! Nüüd on ka pabevaba arkis juhiloa olek: koostamisel. Kuradi e-riik.

 

(Kätte saab järgmine esmaspäev)


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3.-5. mai Rootsi, keegi siit ka?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik. Keegi mõnda head action filmi teab?


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teab kuidas saaksin endale Saksamaal Eesti IP sättida, et TV3playst näeksin asju vaadata nii, et ei teki lag jms?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teab kuidas saaksin endale Saksamaal Eesti IP sättida, et TV3playst näeksin asju vaadata nii, et ei teki lag jms?

 

Ma isiklikult kasutan Hola Better Interneti. Peaks vist kõigil brauseritel olema pluginaks. Saad määrata leheküljele, et mis riigi brausijat teeskled. Ma mehhanismi ei tea, aga kahtlen, et läbi mingite serverite, sest ma lagi saanud pole ja plugin on tasuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma isiklikult kasutan Hola Better Interneti. Peaks vist kõigil brauseritel olema pluginaks. Saad määrata leheküljele, et mis riigi brausijat teeskled. Ma mehhanismi ei tea, aga kahtlen, et läbi mingite serverite, sest ma lagi saanud pole ja plugin on tasuta.

 

Suured tänud. Saan lõpuks Puhkus Mehhikos vaadata. :)

 

11216028_912797185452829_1449745081_n.jpg

 

Oipljaa kui mahedat häält tegi see masin.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.