Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tänasest ka siis üleealine :)

Õnne!

 

Keegi eile Godhyr streami vaatas? :D

http://9gag.com/gag/avgmAEZ


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täna Unfriended kinos, vist vaatama minek :P

 

Külma värinad.. so fcking freaky :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas keegi oleks piisavalt abivalmis ja otsiks mulle windows 7 home premimum activatori ning viskaks lingi? Igakord kui ma endale ise sebin, tirin ma vähemalt 4 viirust, 3 vale activatori, siis veel mingi arv lihtsalt töötamatuid jne. Yep, saamatu..


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi saab paypali kohta infi jagada? Kui mulle sinna 15 doltsi laekub ja mul pole seal krediitkaarti ühendatud kas siis saan selle raha kellelegi edasi saata (ala müüa) või mitte?

 

Saad aga pead ettevaatlik olema, paypal võib tuimalt limited visata su kontole, ehk siis piiravad su rahaliste tehingute võimalused ära seniks, kuni oled enda identiteedi ning krediitkaardi olemasolu tõestanud. Kui saadad raha, siis saada kindlasti giftina ning kui keegi saadab sulle raha, siis samuti giftina. Pole 2-3 aastat paypalis tehinguid teinud tho, dno kas miski on muutnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dafaq, üle tunni aja tuleb raha paypalile juba(Swed 2 seb makse). Tavaliselt ca 15min and shit. Tegelikult kiiruga võisin vale summa panna PPs ja õige(tahetud) summa swedis kanda. Mis siis juhtuma peaks?

 

E// 14:20 panin teele raha, 2,5h tuleb juba. Normaalne.

Muudetud liikme Fusionz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2476612']No kas keegi seletaks mulle lahti. Kui mulle saadetakse pakk Ameerikast' date=' mille väärtus on rohkem kui 22 euri, kas siis pean mingit käibemaksu maksma ka v?[/quote']

 

Nii kaua kui keegi tülitama ei tule ära maksa küll midagi ning käibemaks see küll pole. Olen ise ma arvan, et üle 30 paki saanud ja pole keegi midagi nõudma tulnud.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nii kaua kui keegi tülitama ei tule ära maksa küll midagi ning käibemaks see küll pole. Olen ise ma arvan, et üle 30 paki saanud ja pole keegi midagi nõudma tulnud.

 

Käibemaks tuleb ikka, aga kui kingina saadetud ja ei ületa 45€ siis ei tule. Alates 150€ tuleb tollimaks ka. Alles tellisin 270€ eest juppe, tean mida räägin. Ise maksin mingi 60€ midagi kokku tolli eest.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selge, aitäh info eest. :) Ütleme, et kui ma tahan videokaardi Ameerikast tellida(saab odavamalt), siis see käibemaks teeb pmst tolle asja sama kalliks kui see Eestis on. Nii et mõttekam ja kiirem on tellida ikka kuskilt Eesti epoest. :D Ma muidu ennem ütlesin 22 euri sellepärast, et ma lugesin kusagilt, et kui pakk ületab 22 eurot, siis pidi tulema käibemaks juurde. Näiteks kui ma tahan GTX 970 tellida, mille ma saaksin Ameerikast 312 euri eest kätte + sellele lisandub 60 eurot käibemaks, mis teeb kogu hinna pmst samaks, mis ta Eestis on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ezgif.com-crop.gif Muudetud liikme Dydl'i poolt
hidden msg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vastasin. :)

-

Hommik kõigile! Õues on ulme si** ilm, mingit vihma sajab :'(


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Done

Kõige mõnusam on vihmase ilmaga õues (katuse all) raamatut lugeda - vihma krabin, niiske õhk - mõnus. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.