Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline misterx
No sain tehtud aga nende 2 pindala kuidas arvutada? Valemit paluks

Eeldusel, et ükski hulknurk iseennast ei lõika, tõmbad ühest tipust ülejäänuisse sirged, millega jaotad kolmnurkadeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Gümnaasiumi oma? Endal kah homme, jube paha tunne on hetkel :D

 

Põhikool veel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
saab keegi aidata ?

mis looga on tegu ?

 

Põhikool veel :)

edu sellega :)


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Läheb tarvis, endal põhikooli või gümnaasiumi oma? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Läheb tarvis, endal põhikooli või gümnaasiumi oma? :P

 

Lasteaias ei käi?? :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noh, jõnglased.

Graafika võistlused oleks aeg elustada üle pika aja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi boohoo.com-st on midagi tellinud?

 

Mina olen, mitte endale, aga olen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Google fact:

Finland plans to make access to 100 Mbit/s internet a legal right for all citizens by 2015.

 

"Eesti kõige kiirem internet 200 Mbit/s - Starmani internet on kiudoptilisel baasvõrgul toimiv, töökindel ja kvaliteetne teenus"


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Läheb tarvis, endal põhikooli või gümnaasiumi oma? :P

Gümni oma. Nüüdseks tehtud, ei saa öelda et see kerge oli :D Kõigest 5 tundi istumist.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eramajasse tahad, siis pead ise ühendamise kinni plekkima, mis viib sind pankrotti koheselt pmst. Seda muidugi siis kui sinu kanti juba kuskile on valgus ära veetud. Kui just miljonär pole, siis vaevalt sa seda kilomeetrite tagant vedada jõuad endale.

Kui kortermajades enamus inimesi soovivad liituda, siis Elion ühendab maja ära ning kliente kukub hunnikus kohe juurde. Eramaja 1 pere pärast ei hakka Elion sellist kulutust tegema.

 

Vanasti oli puhtalt niisama Elioni liitumisel ~1400 eurot 150 meetrit. See on siis tavaline telefonikaabel, mitte valgus. Pluss veel ainult ühe otsa ühendus ~150 eurot. Valguse kohta ei tea öelda, aga kindel võid olla, et kordades kallim.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eramajasse tahad, siis pead ise ühendamise kinni plekkima, mis viib sind pankrotti koheselt pmst. Seda muidugi siis kui sinu kanti juba kuskile on valgus ära veetud. Kui just miljonär pole, siis vaevalt sa seda kilomeetrite tagant vedada jõuad endale.

Kui kortermajades enamus inimesi soovivad liituda, siis Elion ühendab maja ära ning kliente kukub hunnikus kohe juurde. Eramaja 1 pere pärast ei hakka Elion sellist kulutust tegema.

 

Vanasti oli puhtalt niisama Elioni liitumisel ~1400 eurot 150 meetrit. See on siis tavaline telefonikaabel, mitte fiiber. Pluss veel ainult ühe otsa ühendus ~150 eurot.

 

No minult küsiti 120€ valguskaabli ühendamiseks eramajja. Vaevalt, et elion veab enam telefonikaablit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No minult küsiti 120€ valguskaabli ühendamiseks eramajja. Vaevalt, et elion veab enam telefonikaablit.

Odavalt saad siis läbi, kui sinu kanti on see ära juba paigaldatud ning ühendamine on pmst tänavalt kapist sul majja. Siis läheb ehk mõnisada eurot. Aga kui sinu kanti pole veetudki maha neid kaableid, siis maksad lolliks end. Viljandis näiteks enamus eramajade rajoonis kortermaju lähedal pole ning siis pead ikka korralikult kaablit maha panema, et liituda valgusega. Eks mingi 5a pärast on enamus asulatest nii kaetud, et pmst kõik eramajad saavad ka mingi paari-kolme sajaga valguse sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike küsimus tehnika kohapealt. Sain siis kunagi koolist tasuta Windows 8 plaadi 32bit, see üheks korraks vist, taga kood jne. Üldiselt uuele arvutile oleks uut windowsi vaja, mõtlesin, et ostma küll ei hakka, need mingi 80€ kandis, ainuke probleem see, kas ma saan muuta 32bit 64bit peale. Siin mingi video kus näitab, aga kas see töötab jne, keegi teab täpsemalt:D ?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle 200 megase netiga pole eraisikul tavaliselt midagi peale hakata, lihtsalt ilus number.

Ma ei tea, aktiivse allalaadijana mina sellest ära ei ütleks. Kohe kõvasti oleks abi. Praegu sitsin mingi 30 megase Elioni otsas eramajas ning valgust ei paista lähi aastatel küll tulevat. Kui niisama netis tuiad ja meile loed ning kuus paar filmi tirid, siis nagu pole jah mõtet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tea, aktiivse allalaadijana mina sellest ära ei ütleks. Kohe kõvasti oleks abi. Praegu sitsin mingi 30 megase Elioni otsas eramajas ning valgust ei paista lähi aastatel küll tulevat. Kui niisama netis tuiad ja meile loed ning kuus paar filmi tirid, siis nagu pole jah mõtet.

 

Mul ka 30 ja 10, kuna eramajas elan ja siia suuremat ei saa.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.