Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Võimalus maksta vaid Swedbankiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ebareaalsed hinnad. Ma maksan 1.08e .com .eu. net .org eest ja seal on kõik fee'd juba hinnas.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tellisin Zonest ära, Eestis vist kõige odavam(?)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tellisin Zonest ära, Eestis vist kõige odavam(?)

Oleksin teinud sulle 3.79€/aasta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aaah. Pagan küll :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ok, lampi kustutati minu postitus ühest teemast ja postkastis pole mingit teavet selle kohta miks kustutati, kes kustutas jne. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bwhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha uurimus töö, mina seda jura küll ei viitsinud koolis kirjutada, mõttetu aja raiskamine teemal mis mind absoluutselt ei huvitanud.

Milleks kõik see tühi töö? ajude sittumine käib seal põhikoolis, teed asju mis sul elus tihtipeale mitte kuidagi kasuks ei tule.

Põhikoolis õpitust ei ole mul siiani mitte midagi vaja läinud, enamus matemaatikast on tulnud hiljem no. lambist.

Need igavad arvutus ülesanded... neist pole mingit kasu. Ise olen veel kõrghariduse elektroonika alal saanud

 

Ise arvasin ka algul, et mõttetu jamps see uurimistöö. Nüüd aru saanud, et esiteks tuleb see kindlasti kasuks, kui lähen edasi ülikooli (bakalaureuse & magistritööd) ning ka see, kuidas küsitleda inimesi, kogu vormistus jne.

Mõned tabelid/graafikud veel lisada ja siis tänaseks kõik. Ilmselt peab veel esmaspäeval mõned parandused tegema ja esmaspäeva õhtuks juba 100% valmis versiooni üles laadima.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fuck the neighbors, thats why :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Godaddy.com´ist on hea soodne. Lähed sellele lehele http://www.retailmenot.com/view/godaddy.com?c=5477615 ja otsid mõne hea soodus kupongi ja saadki 1 dollariga enamasti domeene aastaks. Näiteks atm kohe kõige esimese koodiga saad hinnast -84% alla :D pole paha ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Godaddy.com´ist on hea soodne. Lähed sellele lehele http://www.retailmenot.com/view/godaddy.com?c=5477615 ja otsid mõne hea soodus kupongi ja saadki 1 dollariga enamasti domeene aastaks. Näiteks atm kohe kõige esimese koodiga saad hinnast -84% alla :D pole paha ju.

 

Maaan, tänud selle lehe eest, jätan kindlasti meelde. :)

 

@Kaisa :DDD

tumblr_muhs0rKsd81rsj72ao1_500.jpg

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Maaan, tänud selle lehe eest, jätan kindlasti meelde. :)

 

@Kaisa :DDD

tumblr_muhs0rKsd81rsj72ao1_500.jpg

Hahaha. Okei. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.