Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Savusaar võiks oma sibulapandega valimised kaotada, aga ilmselt seda ei juhtu :/


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mänguasja poest :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Savusaar võiks oma sibulapandega valimised kaotada, aga ilmselt seda ei juhtu :/

Ilmselgelt ei, 50 000 häälega ees. Kohutav!

 

// no juba 60 000.

Muudetud liikme Kaisa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi teab kust tartust ruubiku kuubikut osta ?

 

Kindlasti peaks olema Tartu mnt. alguses Stockmanni vastas majas, seal on selline arendavate mängude pood, seal peaks kindlasti leidma.

Käisin isegi kohalikus Juku poes otsimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti peaks olema Tartu mnt. alguses Stockmanni vastas majas, seal on selline arendavate mängude pood, seal peaks kindlasti leidma.

Käisin isegi kohalikus Juku poes otsimas.

Käin ka siin Tartus chillimas Stockmannis ja kus te veel Tallinna chillerid käite.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

"Bänd James Bond venemaalt"

Kuradi okupandid, ilmselt ei oska enamus savisaare Crew-ist Eesti keelt piisaval tasemel, ning pidi venemaalt muusika ka tellima -.-


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jeeee jõudsin ka elusalt koju


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on hea meel, et Keskerakond valimised võitis. Villand on juba saanud sellest, et KÕIK teised erakonnad koguaeg gangivad teda. IRL koguaeg hirmutab, et aaa Vene karu ja Vene võim tuleb. Miks need teised erakonnad siis paremad on? Oli IRL see, kes sattus elamislubade skandaali. Nemad müüsid VENELASTELE elamislubasid, samuti oli Reformierakonnal rahastamisskandaal. Igal erakonnal on oma skandaalid aga ei sellest vaatate nagu mööda. Arvate, et Savisaar teeb meelega teil elu sitaks? Kodus mugistab naerda, et näed jälle ei avanud mingit lolli lasteaeda. Miks ta peaks nii tegema? Te olete kõik meedia poolt siis manipuleeritud, Kross üritas valimistest mingit Eesti vabadusvõitlust teha, see oli palagan, mis toimus. Minu silmis vajus ta küll nüüd väga madalale. Võtke vaevaks lugeda valimisprogramme ja ärge tehke nii nagu keegi teil käsib või nagu on populaarne valida. Ise valisin hoopis valimisliidu, aga see on kohutav, mis ignorantsus ilmas valitseb.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mul on hea meel, et Keskerakond valimised võitis. Villand on juba saanud sellest, et KÕIK teised erakonnad koguaeg gangivad teda. IRL koguaeg hirmutab, et aaa Vene karu ja Vene võim tuleb. Miks need teised erakonnad siis paremad on? Oli IRL see, kes sattus elamislubade skandaali. Nemad müüsid VENELASTELE elamislubasid, samuti oli Reformierakonnal rahastamisskandaal. Igal erakonnal on oma skandaalid aga ei sellest vaatate nagu mööda. Arvate, et Savisaar teeb meelega teil elu sitaks? Kodus mugistab naerda, et näed jälle ei avanud mingit lolli lasteaeda. Miks ta peaks nii tegema? Te olete kõik meedia poolt siis manipuleeritud, Kross üritas valimistest mingit Eesti vabadusvõitlust teha, see oli palagan, mis toimus. Minu silmis vajus ta küll nüüd väga madalale. Võtke vaevaks lugeda valimisprogramme ja ärge tehke nii nagu keegi teil käsib või nagu on populaarne valida. Ise valisin hoopis valimisliidu, aga see on kohutav, mis ignorantsus ilmas valitseb.

 

Eh. Sa selle peale ka mõtled, et Eesti pealinn võiks olla ikkagi eestimeelne linn? Kui eemaldada relakaga Lasnamägi Tallinnast oleksid tulemused hoopis teised? Need venelased, kes teda 99% juhtudest valivad ei teagi rohkem inimesi meie poliitikas, näe Edgar avas uue kiriku - järelikult on kõva vend ja valime teda, nad ei tea isegi kes on eesti ministrid, teised erakondade juhid, nad ei tea mitte midagi, sest neid ei koti, neil on üks venemeelne suur juht ja iidol ning sellest piisab. Demokraatia üks allamineku põhjuseid ongi see, kui üks võim lihtsalt on ja on, ning ei tule vaheldust. Tallinnas on vaheldust vaja, 8 aastat kestab see komejant juba. Kõik see aeg meeletu rahva raha raiskamine, korruptsioon, täitmata lubadused, venelastele orienteeritus. Ma ei ütle, et teistes erakondades seis parem on, aga demokraatia nõuab mingi aja jooksul vaheldust, puhastust, seda aga Eestis üleüldiselt, aga ennekõike Tallinnas ei ole juhtunud ja see viib ühel hetkel kriisile, inimesed kaotavad usu demokraatia puhastusse, "näe jälle ets võitis, rohkem ma valima ei lähe, see ei muuda midagi", mis lõpeb sellega, et ennem kui aeg valima ei lähe (aeg ju teadupärast viib inimesi ja toob inimesi), siis ei muutugi mitte midagi, sest savikal on kindel jüngerkond kes ükskõik millal, ükskõik kuidas on teda ALATI valmis valima, sest savika kogu võhm lähebki neile sajale tuhandele inimesele, kes Eestis muud erakonda ega muid platvorme ei teagi. Jah, Kross ja teised läksid lasteaiaks üle, aga kui üks mängib sitaga, siis sinna tuleb kohe teisi lapsi veel juurde, lõpuks loobitaksegi üksteist pasaga ja näidatakse näpuga "näe, sina oled räpane". Sinu arust on okei 30.000 meie raha panna magama tema laulu esitlusele Vabakal? Või mingi kuradi ülemiste vanake - jälle kümned tuhanded eurod? Teha üheks päevaks Lasnamäele uisuplats, avada see, ning kohe ära sulatada ning tehnika minema viia, jälle tuhandete eurode eest? Kas see on normaalne demokraatia, kus inimesi ähvardatakse ja põhimõtteliselt sunnitakse valima minna? Ma leian, et lennutada kõigile venemeelsetele valijatele postkasti teadaanne etsi pekise näoga, kus kirjutatakse "kui te meid ei vali, siis kaotate kõik" on väga vale rahva demokraatia käsitlus. Ma muidugi õpin praegu rohkem ladina-ameerika riikide näitel, aga see kandub üle ka Eestisse. Goebbels jagas oma rahvale natsi-saksamaal raadioid, sama tegi ka ets Toompeal, see selleks muidugi. Mu jutu point ongi see, et vaja on vaheldust, andke võimalus teistele eestimeelsetele erakondadele ka midagi teostada, räpased on kõik erakonnad, vastupidist ma ei väidagi. Aga see on üpris seinale rääkimine (mitte sulle suuantud, üleüldse kõigile), sest ta on nii juurdunud, et võim Tallinnas enam naljalt ei muutu, muutub siis kui demokraatia lõpuks kriisi läheb. Täpselt sama teema on ka valitsusega.

 

// st. vabandan kui jätsin kurja mulje, ei kõik on chill Oasis :D

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaheldusest rääkides, kui kaua on Andrus Ansip olnud Eesti peaminister? 8 pikka aastat ja valimised on alles 2 aasta pärast. Sind häirib, et Keskerakonda valivad venelased. Miks see siis nii halb on? See on puhas teiste erakondade tegemata töö. Täitmata valimislubadused? eee Kodukulud kontrolli alla; 5 rikkaima riigi hulka; euro hinda ei tõsta mida iganes. Valijate hirmutamine? IRLi põhi loosung, kui sa meid ei vali, tuleb Edgar ja venelased. Olgu seis Tallinnas nagu ta on, kuid vaatame suurt plaani, Ega Refrormierakondlikus Eestis üldiselt ka väga parem ei ole. Mu jutu mõte oligi see, et ei suudeta näha, et sisimas on Keskerakond nagu iga teine erakond ja ei ole seda NII hullu kriitikat ära teeninud.

PS: Sellal kui Savisaar Eestimaa rahvarinnet ja laulvat revolutsiooni juhtis oli Ansip pea 10 aastat Eesti Kommunistlikus Parteis olnud.

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Vaheldusest rääkides, kui kaua on Andrus Ansip olnud Eesti peaminister? 8 pikka aastat ja valimised on alles 2 aasta pärast. Sind häirib, et Keskerakonda valivad venelased. Miks see siis nii halb on? See on puhas teiste erakondade tegemata töö. Täitmata valimislubadused? eee Kodukulud kontrolli alla; 5 rikkaima riigi hulka; euro hinda ei tõsta mida iganes. Valijate hirmutamine? IRLi põhi loosung, kui sa meid ei vali, tuleb Edgar ja venelased. Olgu seis Tallinnas nagu ta on, kuid vaatame suurt plaani, Ega Refrormierakondlikus Eestis üldiselt ka väga parem ei ole. Mu jutu mõte oligi see, et ei suudeta näha, et sisimas on Keskerakond nagu iga teine erakond ja ei ole seda NII hullu kriitikat ära teeninud.

 

Eelmisest postitusest:

 

Täpselt sama teema on ka valitsusega.

 

Muutust on vaja igal valitsemise tasandil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Edi Murfi, j'aime ei ole prantsuse keeles hea. J'aime tähendab mulle meeldib. Tänud!

Ma ei tõlkinud enda arust midagi:) Lihtsalt tõin näite..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.