Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Gn klemkarid :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See peab mingi bs olema...

Siuke küsimust , et kas iphone 5 saab apple lehelt eestisse ka tellida ? 199 dollarit maksab hetkel ainult. Eestisse poodidesse müügile tuleb siis ma arvan , et see hind 4-5 kordistub . Pmslt oleks endale hea sünnipäeva kink kui saaks nii odavalt .

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

privetik unetud :D

 

Ahjaa, viimasele - tõesti ei viitsi FAQ lugeda Apple.com lehelt või milles probleem?

Eestisse nad küll ei shipi ja kui ma õigesti aru sain, siis nad üleüldse väljaspoolt US ei saada, seega pole üldse mõtet oma peakest vaevata. Mine Ameerikasse ja osta.

Muudetud liikme Dadec'i poolt

azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See peab mingi bs olema...

 

See pole bs. 199$ maksab jah see telefon, aga need võrgu unlockid jms panevad selle tohutu hinna juurde. Ja USA-s ongi üleüldse Apple tooted jube odavad, sellepärast igal teenekal ongi seal mingi iphoned.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah, saadki täpselt sellise hinna eest. mine, tee tellimus .. vaata, mis võrguvõimalused sul on ;) kui leiad sealt mõne eesti operaatori, oled imemees.

 

Kusjuures ma olen mõelnud, et milleks seda osta, kui saab ise ka neid võrgulukke maha võtta? Prove me if im wrong? Aga jah, et telefoni kätte saada sealt, peab ise kohale minema.

 

We regret that we cannot ship orders placed on the Apple Online Store U.S. to addresses outside of the 50 United States. Let us help you find an Apple reseller to assist you in purchasing Apple products locally.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.