Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Magamine nõrkadele, ma tukun ainult natukene. :)

 

Kurk valus jälle ja palavik ka :(

 

"People dont change, they just become more of what they really are."

 

True story (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa loed lasteraamatuid, et seda väidet idiootseks pead? Lugemine annab ikka kõvasti sõnavara juurde! Ise loen küll raamatuid suhteliselt harva, kuid kui juhtun head raamatut lugema, siis kõik see muu on teisejärguline. :D

 

Lugemine annab loomulikult sõnavara juurde, aga lihtsam on seda teosteda internetis. Ma ei ole nõus väitega, et ainult raamatute lugemine nüüd kõvasti sõnavara juurde annab. Oleneb täiesti raamatust, kui on hea, siis loen läbi. Jutt käis enne ümber ühe raamatu, aga oli vaja ju kohe üldistada, et 75% noortel on sõnavara vaegus sellepärast, et nad raamatuid ei loe. Paljud loevad läbi interneti ja pole mingit kehva sõnavara. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugemine annab loomulikult sõnavara juurde, aga lihtsam on seda teosteda internetis. Ma ei ole nõus väitega, et ainult raamatute lugemine nüüd kõvasti sõnavara juurde annab. Oleneb täiesti raamatust, kui on hea, siis loen läbi. Jutt käis enne ümber ühe raamatu, aga oli vaja ju kohe üldistada, et 75% noortel on sõnavara vaegus sellepärast, et nad raamatuid ei loe. Paljud loevad läbi interneti ja pole mingit kehva sõnavara. :)

 

Asi on põhimõttes, mitte selles kas sa loed arvutis või raamatust. Mina räägin sellest, et VÄGA paljud tänapäeva noored ei loe raamatuid üldse ja sealt tuleb ka sõnavara vaesus. Aga noh, sinuga vaidlemine on nagu pea vastu seina peksmine, sulle ei jõua kohale.

 

Head õhtut.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugemine annab loomulikult sõnavara juurde, aga lihtsam on seda teosteda internetis. Ma ei ole nõus väitega, et ainult raamatute lugemine nüüd kõvasti sõnavara juurde annab. Oleneb täiesti raamatust, kui on hea, siis loen läbi. Jutt käis enne ümber ühe raamatu, aga oli vaja ju kohe üldistada, et 75% noortel on sõnavara vaegus sellepärast, et nad raamatuid ei loe. Paljud loevad läbi interneti ja pole mingit kehva sõnavara. :)

Jah seda küll. Igasugused portaalid, foorumid isegi filmid arendavad su silmaringi, sõnavara ning kirjakeelt. Kuid siiski pean raamatuid enim arendavateks. Inimene paneb lugedes oma fantaasia tööle ning nii muutud lihtsalt väljendusrikkamaks, raamatutes on lihtsalt kõik see, mis internetis igal pool laiali, ühes kohas olemas. :sleep:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks ela oma Põhikooli unistustes edasi ning usu edasi' date=' mida Matid või Katid sul nurga taga räägivad. Protsendiga võin ma puusse panna, et võibolla päris nii paljudel nii pole, kuid on enamikul.[/quote']

True story, mida juku ei õpi seda juhan ei tea.

Muidugi kes on laisemat tüüpi inimene nagu näiteks mina siis võib ka raamatu lugemise asemel filme vaadata. : )

Kah hea varjant oma aju arendamiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
True story, mida juku ei õpi seda juhan ei tea.

Muidugi kes on laisemat tüüpi inimene nagu näiteks mina siis võib ka raamatu lugemise asemel filme vaadata. : )

Kah hea varjant oma aju arendamiseks.

 

Peaksid paar filmi veel läbi vaatama siis oskaksid variant kirjutada :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkasin ka enda vana projekti edasi tegema ehk paari kuu jooksul saan valmis ning üles. Kel huvi võib mulle pm saata.

 

Tegemist on veebipõhilise mänguga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma pris purjus prgi ., a ma magama vist


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok, mina küll kellegi teise pärast enda avatari muutma ei hakka.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paar koodi rida veel ja ma ka sleepi. Cya.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.