Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
hmmm, ei tahaks eriti üldse vaielda, kuid selle kunstniku embleemi saamine ei tohiks üldiselt taotlusest sõltuda, kui nii võtta, sest see peaks ju siiski sümboliseerima kunstiannet mitte suhtumist sellesse embleemi? :)

Ning annet tal on, ja see signa teema, seal on päris palju tehtud töid, millega peaks ta olema selle embleemi juba välja teeninud :)

 

Ära haamriga löö kui ma natuke eksin :)

 

Jehm, mul algselt ei olnud plaanis seda teemat tehagi seal, sest arvasin, et see pannakse ise aga siis mõtlesin, et mis siis ikka :D

Ei teadnud varem, et seda taotlema peabki, eile alles nägin. Embleemi järgi lähen sellepärast, et äkki innustab see ennast rohkem liigutama ja midagi tegema :D Praegu oli suht tuim moment vahepeal, sest NPS oli pausi peal siin pikka aega ja ühtegi ideed ka ei tekkinud mida teha.

 

VOTT :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Karvik meil on vaja 20 ära lugeda kuhu sa kiirustad? :D

 

Tore, et meelde tuletasid. :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sander kallis ole heaa ja luba meil ka ükskord võidutseda :D Ükskord me lugesime kindlalt 20 ära ma mäletan küll .

 

Anna andeks kallis sõber aga minu ajal seda ei juhtu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi sandriga võidelda seal teemas enam -.-:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda me veel vaatame, kuna tööle või maale lähed ? :D

 

Kella 9 - 17ni tööl ning varsti liigun koju siis enam vahvlisse täna ei tule ka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mwhahaha, ega Sander mingi robot ei ole, varsti läheb nigunii põõnama ära :D

 

Sa siis ei tea, et ma istun 24/7 vahvlis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njh läksin 20ne teemasse ja vaatasin, et sander kükitab seal juba, niiet ei hakanud isegi postitama :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tglt, Sander mine metsa seenile, saame siis vähemalt mitu korda 20 täis :D Senikaua kuni Sander ei ole metsa läinud mina enda nägu 20 teemasse ei näita :D

 

Ma lähen varsti koju siis teil on umbes 5 minutit aega 20 täis saada..:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://vahvel.net/showthread.php?105990-Loeme-enne-adminit-modet-20ni/page417 ruttu nüüd, sander läks koju, nüüd meie võimalus :D

 

//Mwhahahahahha, Loom ja Sander ei olnud piisavalt kiired, et panna uuesti meid 1hest lugema :D

 

Nüüd saan ma kohe rahus magama minna :)

Muudetud liikme Karvik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.