Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõmbasin siis samuti Photoshopi ning see mu esimene töö. :D Tutoriali järgi tehtud muidugi.

Jarmo_Planet.png

 

Mis sa nagu tegid seal psmlt? :D tegid ühe planeedi väiksemaks ja panid sinna? :D hah

Aiks ära üle ka kiida :D Aga vähemalt on inimesi juurde tulnud kes tegelema hakkavad :) väga tore kuulda

 

 

Käisin hääletamas ära :)

Ootan, et keegi sõna võtaks mu embleemi taotluse peale, vaatasin nagu, et moded tsekkisid küll aga keegi midagi ei öelnud :D MIS TOIMUB, ajate närvi sisse juba :D

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, head ööd :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma lihtsalt ei saa, üks lemmikuimad videoid ever :)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millegipärast ei pakkunud väga pinget :)

 

Naerma mind see igastahes ei pannud.

Ma lihtsalt ei saa, üks lemmikuimad videoid ever :)

 


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis sa nagu tegid seal psmlt? :D tegid ühe planeedi väiksemaks ja panid sinna? :D hah

Aiks ära üle ka kiida :D Aga vähemalt on inimesi juurde tulnud kes tegelema hakkavad :) väga tore kuulda

 

 

 

Käisin hääletamas ära :)

Ootan, et keegi sõna võtaks mu embleemi taotluse peale, vaatasin nagu, et moded tsekkisid küll aga keegi midagi ei öelnud :D MIS TOIMUB, ajate närvi sisse juba :D

 

Sellise suhtumisega sa kohe kindlast ei saa..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Millegipärast ei pakkunud väga pinget :)

 

Naerma mind see igastahes ei pannud.

Mind ka naerma ei aja aga seda on nii mõnus vaadata lihtsalt :D

 

Sellise suhtumisega sa kohe kindlast ei saa..

 

Haha, okei võetakse nii tõsiselt kohe siis nüüd we :) ei no kui ei saa ega siis ka hullu pole :D aga vabandused :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yela mis mu signast arvad :D ? natuke tegelenud photoshopiga ja tegin midagi sellist, suht lamp idee :D

 

Noo, ega see midagi erilist pole. Selleks, et midagi korraliku teha tuleb harjutada ja kasutada tutoriale. Ja need tekstid on äärepealt igakord jubedad kui mingi glow on peal jne, renderil on ka vist sul pandud? Ja veel väike vihje, et ära toppi teksti nurka kui üldse pead panema selle siis pane kuskile nurgast eemale kohta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 banni ja 5 hoiatust täna teinud. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hahaha ma vihkasin minecrafti, nüüd ise tõmbasin proovi pärast. Pelan nüüd, ehitan "Ameerika mägesi". Suht fun mäng isegi :P

 

Yees, minecraft tekitab sõltuvust :D Kunagi sai nolatud kõvasti, enam õnneks mitte :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha ma vihkasin minecrafti, nüüd ise tõmbasin proovi pärast. Pelan nüüd, ehitan "Ameerika mägesi". Suht fun mäng isegi :P

 

Mitmekesi skype-s olla ja mängida fun X 100 :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2 banni ja 5 hoiatust täna teinud. :D

 

Oi kui tubli! :smile: Eks õhtul lisan statistika ka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oi kui tubli! :smile: Eks õhtul lisan statistika ka. :D

 

Seda statistikat on jube vaadata :D Seal lihtsalt neid banne ja warne nii palju :D

 

UGHH JUBE, tutimüts on peas ja see ajab nii räigelt sügelema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hmmm, ei tahaks eriti üldse vaielda, kuid selle kunstniku embleemi saamine ei tohiks üldiselt taotlusest sõltuda, kui nii võtta, sest see peaks ju siiski sümboliseerima kunstiannet mitte suhtumist sellesse embleemi? :)

Ning annet tal on, ja see signa teema, seal on päris palju tehtud töid, millega peaks ta olema selle embleemi juba välja teeninud :)

 

Ära haamriga löö kui ma natuke eksin :)

Sellise suhtumisega sa kohe kindlast ei saa..

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmmm, ei tahaks eriti üldse vaielda, kuid selle kunstniku embleemi saamine ei tohiks üldiselt taotlusest sõltuda, kui nii võtta, sest see peaks ju siiski sümboliseerima kunstiannet mitte suhtumist sellesse embleemi? :)

Ning annet tal on, ja see signa teema, seal on päris palju tehtud töid, millega peaks ta olema selle embleemi juba välja teeninud :)

 

Ära haamriga löö kui ma natuke eksin :)

 

banhammah!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.