Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
No ma siiani suutnud eksponent ja mai ei tea mis võrrandid 5ed saada, tahaks seda ka kuskile sinna kanti. Eks homme näe kui töö

käes.

Ja vene keel... 5.5 aastat... nothing... tean maksimum 100 sõna ja vaevu oskan lugeda, vabandust aga see lihtsalt käib vastu minu põhimõtteid, et ma seda pean sundkorras õppima.

 

Õige jutt. Endal läks vene keelega jamasti, kuna õppisin 6ndas aasta saksa keelt ja siis vahetasin kooli (kolisime). Seal ei saanud saksa keelt enam õppida ja pidin 1 aastaga 2-e aasta jagu vene keelt ära õppima. Ütleme nii et 12nda lõpus oli mul vene keele õpetajaga arusaam, et tema mind ei küsi, sest mina talle nagunii midagi vastata ei oska. väga hästi toimis :D (aasta tuli napilt kokku 4 ja seda ka tänu pinginaabrile, kes oli venelane :D )


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aplaus ......plaks plaks plaks ,sina panid matsu w:D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma lihtsalt ei mõista miks mina, eesti vabariigi kodanik pean õppima keelt mis ei ole riigikeel ning kelle poolt me olime okupeeritud ja tänu kellele oleme muust maailmast maas. Mul ei ole otseselt midagi venelaste vastu eesti seni kuni nad teadvustavad endale, et nad elavad MEIE maal ning peaksid õppima ka meie keele ära kui tahavad siin elada, mitte teistpidi. Pmst, kui sa oled elanud siin üle 15 aasta ja ei oska meie keelt siis ma ei soovi sinuga tegemist teha. Sellepärast on mul ka suur respekt venelastele kes on õppinud eesti keele ära ja kas või kuidagi läbi hammaste pusides räägivad eesti keeles.

Ega sa vene keelt kohustusena ei pea võtma. Ma arvan ise samamoodi, et me ei peaks õppima, kuid pikemas prespektiivis tuleb see sulle kasuks. Paljud tööd nõuavad ju ka vene keele oskust ning samuti see, kui lähed välismaale tööle/puhkama vms.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õige jutt. Endal läks vene keelega jamasti, kuna õppisin 6ndas aasta saksa keelt ja siis vahetasin kooli (kolisime). Seal ei saanud saksa keelt enam õppida ja pidin 1 aastaga 2-e aasta jagu vene keelt ära õppima. Ütleme nii et 12nda lõpus oli mul vene keele õpetajaga arusaam, et tema mind ei küsi, sest mina talle nagunii midagi vastata ei oska. väga hästi toimis :D (aasta tuli napilt kokku 4 ja seda ka tänu pinginaabrile, kes oli venelane :D )

Ma ei mõista miks te valite teiseks keeleks saksa. Mille jaoks teil seda vaja on? Kas te puutute saksa keelega rohkem kokkui vene? Saaks aru kui te oskate vene keelt. Ma olen väga õnnelik, et olen venelane. Eesti keelt on mitu korda kergem selgeks teha kui vene.

To PeeterSaan: Miks Sa praegu valetad? Niipalju kui mina Sind tunnen, ei oska sa üldse vene keelt. Ei mõista su loogikat, täneval saad aru, aga koolis mitte. Koolis just palju lihtsalt suhelda õpetajaga kui tänaval mingi suvalisega.

Muudetud liikme Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega sa vene keelt kohustusena ei pea võtma. Ma arvan ise samamoodi, et me ei peaks õppima, kuid pikemas prespektiivis tuleb see sulle kasuks. Paljud tööd nõuavad ju ka vene keele oskust ning samuti see, kui lähed välismaale tööle/puhkama vms.

Ei, mul ei ole plaanis olla tulevikus eestis või üheski endises NSVL maas. Kuigi ma mõistan kuidas see tuleb kasuks on see liialt minu ajaloo teadmiste ja põhimõtete vastane praegusel hetkel.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
;2045947']392137_321801381188079_100000746589086_1065977_1738945802_n.jpg

aplausi paluks

 

y u no can handle RWD.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei mõista miks te valite teiseks keeleks saksa. Mille jaoks teil seda vaja on? Kas te puutute saksa keelega rohkem kokkui vene? Saaks aru kui te oskate vene keelt. Ma olen väga õnnelik, et olen venelane. Eesti keelt on mitu korda kergem selgeks teha kui vene.

 

Tol hetkel oli mul plaan minna, kas Inglismaale või Saksamaale peale kooli, hetkel valin siis Inglismaa või Austraalia vahel. Seega jah saksa keel oleks marjaks ära kulunud, lisaks annab saksa keelt inglise keelega seostada, mis muudab asja veel kergemaks :)


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, mul ei ole plaanis olla tulevikus eestis või üheski endises NSVL maas. Kuigi ma mõistan kuidas see tuleb kasuks on see liialt minu ajaloo teadmiste ja põhimõtete vastane praegusel hetkel.

Ega ma ei vaidlegi vastu. Kui nii mõelda, siis peaksid kõik venelasi vihkama. Aga kuna hetkel on asjaolud nii, siis inimesel on juba endal parem(mitte ei ole kohtustuslik ega pea) vene keelt osata. Kuigi koolis õpetamine on üldiselt suht jaburus, kuid kui sa sellest üht-teist jagad, siis õpid juurde ja tulevikus võib vabalt kasuks tulla, ükskõik kus sa ka ei elaks/töötaks.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

LOL at that siks. :D

 

Ma olen ka saanud BMW'ga viimasel ajal ringi kimada, hull värk ikka see taguvedu.

Õrnalt vajtad ja juba taguots tleb küljepeale :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma lihtsalt ei mõista miks mina, eesti vabariigi kodanik pean õppima keelt mis ei ole riigikeel ning kelle poolt me olime okupeeritud ja tänu kellele oleme muust maailmast maas. Mul ei ole otseselt midagi venelaste vastu eesti seni kuni nad teadvustavad endale, et nad elavad MEIE maal ning peaksid õppima ka meie keele ära kui tahavad siin elada, mitte teistpidi. Pmst, kui sa oled elanud siin üle 15 aasta ja ei oska meie keelt siis ma ei soovi sinuga tegemist teha. Sellepärast on mul ka suur respekt venelastele kes on õppinud eesti keele ära ja kas või kuidagi läbi hammaste pusides räägivad eesti keeles.

 

Ausaltöeldes on vene keel ilmselgelt vajalik. Paljud töökohad kuhu sa kandideerid nõuavad sinult vene keele oskust, minu arvamus on küll selline, et enne õpin vene keelt millega on tulevikus vähemalt midagi teha , või õpin saksa keelt millega pole eriti midagi teha, sest sakslased räägivad täiesti vabalt ka inglise keelt, aga proovi sa venelane nüüd panna rääkima eesti või inglise keelt.

 

Täiest nõustun sinuga selles, et kui venelased tulevad eestisse elama siis nad peaks endale meele tuletama mis maal nad elavad ja mis keelt siin räägitakse. Ei saa aru venelastest, kes tulevad eestisse elama, ise eesti keelest sotti ei saa ja tulevad midagi nõudma.

Tänu sellele on muutunud vene keel töö saamisel üha olulisemaks.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
LOL at that siks. :D

 

Ma olen ka saanud BMW'ga viimasel ajal ringi kimada, hull värk ikka see taguvedu.

Õrnalt vajtad ja juba taguots tleb küljepeale :D

 

Ise tegin põksu 525 Vanosega. Ega kui taguvedu käsitleda ei oska, siis tõmbab üle ka. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega ma ei vaidlegi vastu. Kui nii mõelda, siis peaksid kõik venelasi vihkama. Aga kuna hetkel on asjaolud nii, siis inimesel on juba endal parem(mitte ei ole kohtustuslik ega pea) vene keelt osata. Kuigi koolis õpetamine on üldiselt suht jaburus, kuid kui sa sellest üht-teist jagad, siis õpid juurde ja tulevikus võib vabalt kasuks tulla, ükskõik kus sa ka ei elaks/töötaks.

 

Oleneb õpetajast. Näiteks mina pole eriti targemaks saanud, õpetaja teeb minu jaoks liiga lihtsaid harjutusi. Alguses oli koolis meil kogu klassiga koos tunnid, pärast tehti kaks gruppi. Olin teises rühmas, kus kõik on venelased, seal oli veel lihtsalt kui esimeses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

To PeeterSaan: Miks Sa praegu valetad? Niipalju kui mina Sind tunnen, ei oska sa üldse vene keelt. Ei mõista su loogikat, täneval saad aru, aga koolis mitte. Koolis just palju lihtsalt suhelda õpetajaga kui tänaval mingi suvalisega.

 

Umm, nii palju kui ma olen hariduse piires õppinud, nii palju suudan suhelda, kui ma ei eksi me pole peaaegu poolaastat suhelnud või isegi aasta?Esiteks mida ma suhtlen sul prunbach-ga, ta ainult eesti keeles räägibki?Kui ma eksin siis paranda mind palun..

Too eelmine õpetaja oli palju parem -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

BMW ei satu külglibisemisse vaid lastakse külglibisemisse. Järjekordne rullnokk, kes arvas et üksi tänaval on ja lasi mõnuga külge ette. Nii palju oidu peas ei olnud, et keegi veel võib peale tema liigelda. Kutid sõidavad nagu mingis omas mullis, iga päev on linna peal näha.

Halloo, bemaripiinajad, TE EI OLE ÜKSI LIIKLUSES!!


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
No teemasse siis kohe, kui jutt BMW-de peal:http://www.postimees.ee/700962/kulglibisemisesse-sattunud-bmw-lomastas-tallinnas-takso/

 

Ma alati vaatan, kas keegi tuleb vastu või midagi, ma tean rakveret jube hästi ja eriti neid kohti kus eriti autosid ei liigu.

 

Kui BMWs istud, tuleb kohe selline ässamise tunne peale.

 

TÄPSELT NII ONGI :D

Ma veel panin endale musta mütsi ka pähe, oleks kapuutsi ka pähe tõmmanud siis oleks eriti kõva mies.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea mul veel lube pole, kuid on mingi 1km kaugusel isaga õlle järel poes käinud, tegi kiire kursuse ja rahulikult läks, oma 3-4 aastat tagasi. Sõita oskan küll,põllupeal korralikult lastud

kahju veel, et liiklusesse ei saa, seal vist hoopis teine asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umm, nii palju kui ma olen hariduse piires õppinud, nii palju suudan suhelda, kui ma ei eksi me pole peaaegu poolaastat suhelnud või isegi aasta?Esiteks mida ma suhtlen sul prunbach-ga, ta ainult eesti keeles räägibki?Kui ma eksin siis paranda mind palun..

Too eelmine õpetaja oli palju parem

 

Just kirjutasid, et koolis ei saa õpetajaga suhelda kuna ei oska nii hästi, aga täneval tavalise venelasega suudad. Ma ei mõista seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.