Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
;2045826']Raju nädalavahetus tulemas' date=' tüdruku sünnipäev, järgmine päev tema sõbranna.. pühapäev pohmelli päev.. :D[/quote']

 

pohmell on nõrkadele


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis toimub? http://www.vahvel.net/showthread.php?131926-Ostan-RSGP-kuni-0-40%80-ea-%DCle-50b-ostetud!

 

Teema on nö liigutatud ( prügikasti visatud :( ).

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
fuck logic. :D

 

Exactly, ma nii viitsin uue teema algust trükkida.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pff... finally enamus valemid meeles.. ei viitsinud tuupida seega tegin mingi 20 ülesannet, et see selgeks saada.

 

dbLA

Tore kui mata õps lahendused netti paneb aga need on scannitud.. ma loen välja aga see käekiri ei ole tore.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enamus meist ei mõista Vene keelt. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
To Henry: Sa ei kujuta ette kuidas ma vihkan cos, sin ja tan teemat. Väga suure vaevaga sain kolme ära.

 

[ATTACH=CONFIG]85[/ATTACH]

Väga hästi öeldud!

 

No ma siiani suutnud eksponent ja mai ei tea mis võrrandid 5ed saada, tahaks seda ka kuskile sinna kanti. Eks homme näe kui töö

käes.

Ja vene keel... 5.5 aastat... nothing... tean maksimum 100 sõna ja vaevu oskan lugeda, vabandust aga see lihtsalt käib vastu minu põhimõtteid, et ma seda pean sundkorras õppima.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
No ma siiani suutnud eksponent ja mai ei tea mis võrrandid 5ed saada, tahaks seda ka kuskile sinna kanti. Eks homme näe kui töö

käes.

Ja vene keel... 5.5 aastat... nothing... tean maksimum 100 sõna ja vaevu oskan lugeda, vabandust aga see lihtsalt käib vastu minu põhimõtteid, et ma seda pean sundkorras õppima.

 

Mul enam vähem sama.

Esimest korda teksti loen siis noh muidugi veerin, aga teist korda juba tleb asi sujuvamalt, aga loosh et hääldus ple õige ja eriti jama on see rõhk.

 

Ükskord lugesin teksti, õps küsis et mis sa ütlesid?, hääldasin mngit kohta valesti ja kohe mingi ropp sõna :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No ma lihtsalt ei mõista miks mina, eesti vabariigi kodanik pean õppima keelt mis ei ole riigikeel ning kelle poolt me olime okupeeritud ja tänu kellele oleme muust maailmast maas. Mul ei ole otseselt midagi venelaste vastu eesti seni kuni nad teadvustavad endale, et nad elavad MEIE maal ning peaksid õppima ka meie keele ära kui tahavad siin elada, mitte teistpidi. Pmst, kui sa oled elanud siin üle 15 aasta ja ei oska meie keelt siis ma ei soovi sinuga tegemist teha. Sellepärast on mul ka suur respekt venelastele kes on õppinud eesti keele ära ja kas või kuidagi läbi hammaste pusides räägivad eesti keeles.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleneb kus elad ka. Kui elad sellised piirkonnas nagu mina, kus palju(70-75%) venelasi, siis tuleb vene keele oskus paratamatult.

 

Täiesti lollus on see. Küsi kasutajalt Kasparilt kui hästi tema vene keelt oskab. Mõlemad elame Jõhvis. Mina õppisin näiteks siin eesti keele enam-vähem selgeks, olen venelane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.