Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tech ,eile vist õppisid küll, aga mul alati nii, et kodus vaatad et nelja peaks kätte saama, ning kui töö kätte saad siis juhe koos.

 

Aga kas keegi tahaks mulle LOL-i mängimist tibake õpetada?

Tõmbasin omale selle West variandi.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi oskab öelda, kas Pärnus keegi Radiotehnika Y-101 müüks?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tech ,eile vist õppisid küll, aga mul alati nii, et kodus vaatad et nelja peaks kätte saama, ning kui töö kätte saad siis juhe koos.

 

Aga kas keegi tahaks mulle LOL-i mängimist tibake õpetada?

Tõmbasin omale selle West variandi.

 

Sellise mängu juures "õpetada" palju ei ole, kuid nippe on kindlasti palju.

 

http://euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=1260

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tech ,eile vist õppisid küll, aga mul alati nii, et kodus vaatad et nelja peaks kätte saama, ning kui töö kätte saad siis juhe koos.

 

Aga kas keegi tahaks mulle LOL-i mängimist tibake õpetada?

Tõmbasin omale selle West variandi.

Nojah, keemia üleüldse mindfuck mu jaoks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keemia on nagu hiinakeel

;2045741']Nojah' date=' keemia üleüldse mindfuck mu jaoks.[/quote']

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
;2045741']Nojah' date=' keemia üleüldse mindfuck mu jaoks.[/quote']

Meil olid põhikoolis mingid just õpetaja tiitli saanud tüübid ja pmst 2 aastat keemiat ei õppinud, nüüd on raske kui on hea õpetaja.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meil olid põhikoolis mingid just õpetaja tiitli saanud tüübid ja pmst 2 aastat keemiat ei õppinud, nüüd on raske kui on hea õpetaja.

Meil oli midagi taolist kunagi, inglise keele õpetaja oli üpriski pohhuist ja seega kasutati võimalust suht ära.. tunniaeg toodi koolikotiga supakas kooli kaasa koos paari kõlariga, ühendati ära ja lasti tunniaeg muusikat ja niisama istuti, pretty nice eh?

2 aastat kestis see läbu, lõpuks saadi aru, et see õpetaja ei oska ikka midagi ning lasti lahti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
;2045752']Meil oli midagi taolist kunagi, inglise keele õpetaja oli üpriski pohhuist ja seega kasutati võimalust suht ära.. tunniaeg toodi koolikotiga supakas kooli kaasa koos paari kõlariga, ühendati ära ja lasti tunniaeg muusikat ja niisama istuti, pretty nice eh?

2 aastat kestis see läbu, lõpuks saadi aru, et see õpetaja ei oska ikka midagi ning lasti lahti.

 

Heh, ma vist 6-9 klass inkas ei õppinud midagi aga see oli 5, nüüd gümnaasiums panin end kohe tugevamasse rühma ja ma isegi õpin grammatika reeglitest.

Kuigi ma teen asjad ikkagi kõhutundega mitte reeglite põhjal, seal ka 5ed tavaliselt, paar 4 ka sisse tulnud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, ma vist 6-9 klass inkas ei õppinud midagi aga see oli 5, nüüd gümnaasiums panin end kohe tugevamasse rühma ja ma isegi õpin grammatika reeglitest.

Kuigi ma teen asjad ikkagi kõhutundega mitte reeglite põhjal, seal ka 5ed tavaliselt, paar 4 ka sisse tulnud.

Inglise keel on ikka väga lebo, põhikoolis ei olnud vaja õppidagi samuti põhiliselt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
;2045756']Inglise keel on ikka väga lebo' date=' põhikoolis ei olnud vaja õppidagi samuti põhiliselt.[/quote']

 

Mind tapeti muide h&h's ära, ei ole isegi vihane :D

Rohkem aega tegeleda õppimise ja oma projektiga.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks küsimus, kas enda loodud foorumit võib vahvel.net'is esitleda siis või mitte? Olen paljusi näinud oma lehekülgi siin esitlemas ja keegi pole banned, samas kunagi vist oli see keelatud, vähemalt minu jaoks oli... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üks küsimus, kas enda loodud foorumit võib vahvel.net'is esitleda siis või mitte? Olen paljusi näinud oma lehekülgi siin esitlemas ja keegi pole banned, samas kunagi vist oli see keelatud, vähemalt minu jaoks oli... :D

Sõltub foorumi suunitlusest. Kui see ei ole vabaaja suunitlusega ning on mingi foorumiosa pikendus mida meil ei ekisteeri siis on lubatud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.