Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Iga NV-seline joomine on joodikute värk, keep it up bros.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

HOW DA FUCK I CAN CHANGE MY FACEBOOK PW???? FUUUUUUUUUU

 

Ei tegelt ka, mis keiss on, miks seda kusagil muuta ei saa. >.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Account - Accoutn settings - Password (edit)

How da fu.... kuidas ma nii pime olin. Kammisin sealt kõik läbi ja ei leidnud. O.o Aga sain muutetud, thanks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eks ma ise jah veits ikka nooruk ole, pole veel sinna õigesse klassi jõudnud :D Aga noorus vajab elamist, misteha..

 

Suhtle endast vanematega, siis on savi, kui vana oled. More fun for you. Worked for me. Ära ainult kommi ja antsu paugutama hakka. See on nii tüüpiline, samas üli fun, aga tegelt ei ole mõtet. Lihtsalt ei ole.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suhtle endast vanematega, siis on savi, kui vana oled. More fun for you. Worked for me. Ära ainult kommi ja antsu paugutama hakka. See on nii tüüpiline, samas üli fun, aga tegelt ei ole mõtet. Lihtsalt ei ole.

See jutt, mis sa just kirjutasid läks täpselt kümpi. Ma teengi selliseid asju koos endast vanematega(nii 18+), sisse sulandunud sinna rahvasse. Enamus minuvanused siinkandis on siuksed "tatid", "memmekad" if you know what i mean.

Narkost siis niipalju, et hetkel ei tarvita mitte midagi.. Vahest kui tuju tuleb siis saab mõned popsud tehtud, muud midagi. (:


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See jutt, mis sa just kirjutasid läks täpselt kümpi. Ma teengi selliseid asju koos endast vanematega(nii 18+), sisse sulandunud sinna rahvasse. Enamus minuvanused siinkandis on siuksed "tatid", "memmekad" if you know what i mean.

Narkost siis niipalju, et hetkel ei tarvita mitte midagi.. Vahest kui tuju tuleb siis saab mõned popsud tehtud, muud midagi. (:

 

watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme-240x180.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii närvi ajab, kuskilt persest tuli mulle messengeri selline riba:

kok.bmp

 

Kuidagi ära ei saa re-install ei mõju fuuuuu:S

mingid smilid ka veeel mida ära ei saa ..


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sul on mingisugune installpakk peal. SweetIM või midagi taolist. Vaata Remove programs alt.

 

Jõudsin just koju, väga viis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.