Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kurat, mul sai 3 vist oktoobris:D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lulul, tra ootan juba reedet ja laupääeeva, vist tuleb juba viies nv järjest kus saab möllu panna, rahadega päris jokk juba.

Õnneks sai enne pangakonto tühjenemisest cherry.ee Papa Pizza voucher osta, seega saab 2.65€ eest pitsa, ainutl vaja järgi minna. avv


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lulul, tra ootan juba reedet ja laupääeeva, vist tuleb juba viies nv järjest kus saab möllu panna, rahadega päris jokk juba.

Õnneks sai enne pangakonto tühjenemisest cherry.ee Papa Pizza voucher osta, seega saab 2.65€ eest pitsa, ainutl vaja järgi minna. avv

Pole suvest saati NV kaine olnud, vähemalt üks päevgi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra te ässate, oota ma vaatan mis mul, vist oli 2007 veebruar :D

 

Mitmes veebruar?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Korras päev. :)

 

Tra Port Artur 2 turva ikka eriti ülbe. Esimest päeva tööl ja siuke jõmm omastarust. Istusime 4kesi rahulikult, mina, sõber ja 2 tüdrukut. Turva tuli paukuma, et see pole kogunemiskoht. Sõber ütles: "Aga väljas on külm ja üks 20minuti pärast lähme ära". Turva mölises, et ei koti. Sõber pani: "Anojah siis". Turva "Mis sul veel öelda oli?" võttis kratist kinni ja tõmbas kaasa, davai turvaruumi. Seal lükkas laksuga tooli vastu seina "Tra sina minuga ei ülbitse". Normaalne eks?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Korras päev. :)

 

Tra Port Artur 2 turva ikka eriti ülbe. Esimest päeva tööl ja siuke jõmm omastarust. Istusime 4kesi rahulikult, mina, sõber ja 2 tüdrukut. Turva tuli paukuma, et see pole kogunemiskoht. Sõber ütles: "Aga väljas on külm ja üks 20minuti pärast lähme ära". Turva mölises, et ei koti. Sõber pani: "Anojah siis". Turva "Mis sul veel öelda oli?" võttis kratist kinni ja tõmbas kaasa, davai turvaruumi. Seal lükkas laksuga tooli vastu seina "Tra sina minuga ei ülbitse". Normaalne eks?

 

cool story bro


s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Korras päev. :)

 

Tra Port Artur 2 turva ikka eriti ülbe. Esimest päeva tööl ja siuke jõmm omastarust. Istusime 4kesi rahulikult, mina, sõber ja 2 tüdrukut. Turva tuli paukuma, et see pole kogunemiskoht. Sõber ütles: "Aga väljas on külm ja üks 20minuti pärast lähme ära". Turva mölises, et ei koti. Sõber pani: "Anojah siis". Turva "Mis sul veel öelda oli?" võttis kratist kinni ja tõmbas kaasa, davai turvaruumi. Seal lükkas laksuga tooli vastu seina "Tra sina minuga ei ülbitse". Normaalne eks?

 

Vaevalt esimest päeva tööl ja nii julge. Sina ja su sõbrad prolly parajad nolgid slp ajati välja.. nkn haukusite vastu..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaevalt esimest päeva tööl ja nii julge. Sina ja su sõbrad prolly parajad nolgid slp ajati välja.. nkn haukusite vastu..

 

No offence, sa võid oma nolgijutuga perse sõita. Kui sa midagi ei tea, siis ära võta sõna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Laku eesnahka nolk ja chilli vähem suurtes poodides

 

Irw. E-hiiro kappab klaviatuuril. Kasva suureks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah, olen e-hiiro ma, luuki sulle tahan lennata

 

11tpeuu.gif

 

Ära esine poja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

No tere!

 

Ma siis tagasi, nüüd siis tean, et ei tasu teistesse teemadesse välja arvatud vabateema, jõusaal või enda äri omadesse kirjutada :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
cccc.jpg

 

loodame, et loom võimlema ei hakka.

 

Suht kõva vend oled, peaks mainima. Tõenäoliselt mingi pats, kes ei mahu pildi peale äragi. Mingi nonamer tuleb ässama, irw. A btw, see suht vana pilt ka juba, saa üle. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.