Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

http://www.google.ee/#q=M%C3%B5ttetu+%C3%B5lipats&hl=et&prmd=imvnsfd&source=lnt&tbs=lr:lang_1et&lr=lang_et&sa=X&ei=3aXKTuz-EYzpOYug-OAP&ved=0CAcQpwUoAQ&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.,cf.osb&fp=5e38444647723642&biw=1680&bih=949

 

Nothing interesting found.

Uhkustad sellega, et kui nolifer sa oled ja et igalepoole oma andmeid topid? Tubli.

 

 

Päris huvitav tüdrukuga playrays piljardit taguda. :D

 

näed googeldasid ennast ja ei leidnud midagi ja wtf mis playray piljard

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht mage oled, et ise midagi välja mõelda ei suuda. Nüüd istu sisse ennast ja ära mind rohkem tülita. Räägin vähe intelligentsemate inimestega, kui sina.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht mage oled, et ise midagi välja mõelda ei suuda. Nüüd istu sisse ennast ja ära mind rohkem tülita. Räägin vähe intelligentsemate inimestega, kui sina.

Kuule 14a, palun hoia oma lõksud koos, üritad siin igaleühele ära panna, mine arene oma pubekatega edasi, kes koguaeg igal nurgal seina sõidab.


s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule 14a, palun hoia oma lõksud koos, üritad siin igaleühele ära panna, mine arene oma pubekatega edasi, kes koguaeg igal nurgal seina sõidab.

 

Kuule lohh, kui sa midagi ei tea, hoia oma pudrumulk kinni. Mingi tattnokk tuleb mu seltskonna kohta pubekas ütlema. Muidu Kõik on 18+, niiet hoia oma suu nüüd kinni.

 

Ehk saame kokku, kui ma nii väga 14 olen? Siis ka nii jõmm oled?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olen 16, ma saan aru, et hakkad/poed loomale perse.

Kui ma eksin, siis palun vabandust.

16aastase kohta jutt on päris kõva.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

16???????????????????????

 

Kui ma olin 16 - aasta tagasi oli mul juba suur silmaring ning asutus ja viisakus inimeste vastu. Kuidas sa nii elus hakkama saad kui ei suuda oma suud isegi internetis kinni hoida? Internet ei ole anonüümne, my friend.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
16???????????????????????

 

Kui ma olin 16 - aasta tagasi oli mul juba suur silmaring ning asutus ja viisakus inimeste vastu. Kuidas sa nii elus hakkama saad kui ei suuda oma suud isegi internetis kinni hoida? Internet ei ole anonüümne, my friend.

 

+1.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
16???????????????????????

 

Kui ma olin 16 - aasta tagasi oli mul juba suur silmaring ning asutus ja viisakus inimeste vastu. Kuidas sa nii elus hakkama saad kui ei suuda oma suud isegi internetis kinni hoida? Internet ei ole anonüümne, my friend.

aww, shit sa nägid mu proxy läbi.


s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma 15 olin, siis ajasin ka normaalsemat teksti, isegi internetis. :D

 

Aa hea tähelepanek ka, pubekad sõidavad tuimalt autodega ringi, pubekana B-kategooria load olemas ja värki, hästi elame. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Aa hea tähelepanek ka, pubekad sõidavad tuimalt autodega ringi, pubekana B-kategooria load olemas ja värki, hästi elame. :D

 

dude-wtf.jpeg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Privet kaasmaalased.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.