Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

3 tööd vene keeles, keemias töö, eesti keeles mingi arutlus kirjutada - ei ole jõudnud veel midagi vaadata, keemia peaks lihtne olema, teooria - valikvastused antud, eesti keele püüan ära teha, vene keeles kuidagi üritan 2 tööd ära õppida, 3's töö on mingi absurdsed laused, mida pole tõesti viitsimist kahe kõrva vahele talletada..


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm, -5 hetkel väljas.

 

 

 

Kontakt A ' ütleb

sllles kõiges olen mina süüüdi.

Martin oli tore sinuga suhelda,

 

 

täiesti viittuuuuuus


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Botid foorumis hulluks kätte läinud :D Teevad juba teemasid.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Got to hate 'em niggers.

 

Sa ka rassist? Pruuninahaline erineb valgetest ainult nahavärvi poolest. Mõnikord jääb küll tunne, et meie, valged, europiidid, oleme jumalad. NOT!. Ja mida kuradit teil nendega on, ise ei suhte ega tunnega raudselt ühtegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need kes neegrite suhtes rassistid olete, minge perse. Kui te kunagi ühegi neegriga tutvunud ei ole, siis ärge rääkige oma eelarvmustest. Väga paljud on väga lahedad sellid, reisidel üsna paljude niggeritega tuttavaks saanud. Üks oli selline: Im'a nigger, i dont give a shit about that. jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ka rassist? Pruuninahaline erineb valgetest ainult nahavärvi poolest. Mõnikord jääb küll tunne, et meie, valged, europiidid, oleme jumalad. NOT!. Ja mida kuradit teil nendega on, ise ei suhte ega tunnega raudselt ühtegi.

Ma skin lausa.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need kes neegrite suhtes rassistid olete, minge perse. Kui te kunagi ühegi neegriga tutvunud ei ole, siis ärge rääkige oma eelarvmustest. Väga paljud on väga lahedad sellid, reisidel üsna paljude niggeritega tuttavaks saanud. Üks oli selline: Im'a nigger, i dont give a shit about that. jne.

 

Ohh, siin normaalseid inimesi ka. Täpselt, nad on täiega ägedad. Mul suguvõssa lisandumas nigeeria poiss ja terve suguvõsa paneb rassisti :S Idioodid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

1) Pane plaat lugejasse ja tee arvutile restart. (kui sul ei ole plaadilugeja määratud BIOS'es "primary" siis pead seda tegema ise, siin tutorials ma seda kahjuks ei seleta lahti)

kuidas ma teen sedaaa?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1) Pane plaat lugejasse ja tee arvutile restart. (kui sul ei ole plaadilugeja määratud BIOS'es "primary" siis pead seda tegema ise, siin tutorials ma seda kahjuks ei seleta lahti)

kuidas ma teen sedaaa?:D

 

Emm. Kui su arvuti käivitub, plõksi DEL-i, sul peaks tulema ette üks menüü. Sealt vali Advanced BIOS features, siis peaks olema selline koht, mille nimi sarnaneb "Boot"iga, seal on Primary boot HDD, Secondary boot DVD/RW või midagi säärast. Sealt pead panema DVD/CD RW Primary peale ja siis HDD(Kõvaketta) Secondary peale. Mälu järgi ütlesin praegu, proovi, kas saad. Loodan, et saad aru.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.