Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul on ego nii suur (____), suurem ei ole tegelikult kaa.

Ma arvasingi, niisama ajasin paska. :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellel?

Vähemalt ei tee midagi pätti kuskil linnavahel.

Ei sodi midagi ega lõhu, mõtle positiivselt.

 

Sellesuhtes on sul tegelt t2itsa 6igus ju :D :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra, saingi geo 3-me . putsi kus vedas ikka:D

 

5 või 6 kolme tuleb , inkat eitea veel

 

Ebaõnn, ma saan vist sama tunnistuse nagu eelmine veerand.

Kaks 3-e, kaks 5-te ja ülejäänud neljad...jama lootsin et tuleb parem, ei puudunud ka ennem seda nädalat mis parasjagu käimas on. :?:h:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võrreldes mu eelmiste aastatega küll jah, üritan nüüd võimalikult "tubli" koolis olla, kuus aastat mängisin munni koolis, peaks hakkama tagasi tegema, aga noh, keska ees nii et jõuab küll, pean lihtsalt õpihuvi sees hoidma, kuigi vaevalt see õnnetub, sain 18 ja hakkan peale kooli igapäev baaris joomas käima linnas. :D Tegelt vaevalt et joomas aga tegevust on kindlasti sitaks muud. Sõita näiteks. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võrreldes mu eelmiste aastatega küll jah, üritan nüüd võimalikult "tubli" koolis olla, kuus aastat mängisin munni koolis, peaks hakkama tagasi tegema, aga noh, keska ees nii et jõuab küll, pean lihtsalt õpihuvi sees hoidma, kuigi vaevalt see õnnetub, sain 18 ja hakkan peale kooli igapäev baaris joomas käima linnas. :D Tegelt vaevalt et joomas aga tegevust on kindlasti sitaks muud. Sõita näiteks. :)

ossabljät , sa 18 ju :D

türaaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitaks mõnus tunne on tegelikult.

Eelmine aasta, sitaks jäi igal pool käimata sellepärast et ma polnud veel kuradi 18.

Ühekorra käisin venna passiga, õnneks ei küsitud midagi.

Aga nüüd võin nad rahulikult sitale saata, las tegelevad omade asjadega.

Õues on super ilmad, vaatan, äkki rex pure vms ostab mu vana ratta ära, sain endale mingi aeg tagasi uue, WTP 4seasons 2007 vist oli. Sõidab küll.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ähäh, tahaks mingit korraliku DnB üritust, sellist raju, paneks punni alla, õues suitsetaks ennem tsipa ja läheks sisse, oleks väga super, "laamendaks" ööläbi. (H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Timo kus elad, raju nv tuleb. :D

Kes tallinnas see nv pirita-merivälja-viimsi ligidal asub võite ühineda. :D

 

Mis siis saama hakkab?

Lähen Rumbale kalale nv, suitsetame tsipa, varutud on 4g ja hunnik õngesid. :)

Pirate Station ei olnud tegelikult suurem asi, käisin. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.