Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Üheksandat hakkan lõpetama.

Nüüd ütled kindlasti, et eksamid on lihtsad jne, aga ma lihtsalt ei oska matemaatikat, pole kunagi osanud, ülejäänud eksamid teen lõdvalt ära, pole mingi number.

Matat ei oska sellepärast, et 6 aastat sai koolis lolli mängitud ja tundi segatud, üritasin kahe viimase aastaga midagi parandada. Lihtsustamine ja sellien teema on selge, algebra jms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina näiteks ennem kordasin eksamiks (mataks) veits, nüüd tegin paar tiiru lfs-is ja khe vist tagasi õppima või mängima, peab vaatama, kuidas viitimist on.

 

Lähme teeme lfs. >_>

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lähme teeme lfs. >_>

 

Võib teha küll, läheks sinna crash serverisse, see on päris hull, ennem olin seal, aga asi läks nii teravaks ja nikuti näkku nii et ei saanud sõita, kohe stardis lasid tagant selga, nemad kaotasid nagunii punktid aga mina ei saanud ka sellepärast punkte, lähen vaatan mõne serveri.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üheksandat hakkan lõpetama.

Nüüd ütled kindlasti, et eksamid on lihtsad jne, aga ma lihtsalt ei oska matemaatikat, pole kunagi osanud, ülejäänud eksamid teen lõdvalt ära, pole mingi number.

Matat ei oska sellepärast, et 6 aastat sai koolis lolli mängitud ja tundi segatud, üritasin kahe viimase aastaga midagi parandada. Lihtsustamine ja sellien teema on selge, algebra jms.

 

Ei ütlekski, et eksamid kerged. Kunagi ei tea millised need tulevad. Ise hakkan ka 9ndat lõpetama ja olen teinud kaks eesti keele proovieksamit koos kirjandiga, matemaatika proovieksami tegin täna ja inglise keele proovieksami ilma suulise osata tegin reedel.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli see aasta (8. klass) kaks ülemineku eksamit...

Mõlemad olid nii räigelt lihtsad... Noh geo eksami sain 4

Täna oli eesti keele eksam kah... Selle loodan et saan kah 4.

 

Mul küll 8ndas klassis mingit üleminekueksamit polnud.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meil oli see aasta seitsmenda klassi lõpus ka vene keeles ylemineku eksam aga õnneks ma ei pidanud tegema kuna mul koik 4 ja 5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ütlekski, et eksamid kerged. Kunagi ei tea millised need tulevad. Ise hakkan ka 9ndat lõpetama ja olen teinud kaks eesti keele proovieksamit koos kirjandiga, matemaatika proovieksami tegin täna ja inglise keele proovieksami ilma suulise osata tegin reedel.

 

Mul oli proovieksamil mata 1 üheksa punktiga...

Geo võtsin valikulise, sain 4 ja mingi 68p oli, palju oli mõttetuid vigasid, kus oleks võinud teisiti panna, kaardiga läks raskemalt kui ilma..:hi:

Ja eesti keel..umm..selle sain kolme 68 punktiga.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Irrwww, räigelt pede tyyp aga trikid olid küll võimsad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.