Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul on homme Geo proovikas, ei tohiks midagi hullu olla ma arvan, eriliselt tuupinud küll pole, aga eks jõuab peale proovikat hakata tuupima kui vaja läheb, eesti keeles jäi 2 punkti puudu neljast :S ehk siis 68 punkti.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on homme Geo proovikas, ei tohiks midagi hullu olla ma arvan, eriliselt tuupinud küll pole, aga eks jõuab peale proovikat hakata tuupima kui vaja läheb, eesti keeles jäi 2 punkti puudu neljast :S ehk siis 68 punkti.

 

Heh ..

 

Ma vist välja nüüd ... kuulan selle laulu lõpuni :=)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mata oli jube, sain seal ainult 9 punkti, 23 oli vaja et kolm saada, nii perse kukkus see mul, ei ole kunagi osanud kah matat, munn õps on kah, konsultatsioonis on mingi teine õps ja see õpetab sitaks paremini minuarust.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ollu, mis selle tonniga peale hakkad?

võin laenu teha, kui õigeks ajaks ära maksad;)

tahan kitarri osta ja harjutama hakata, no ma ei tea oleneb millal tahad ja ma tahan mingit kahe tonnist kasutatud, küsiksin isalt tonna juurde, enne suve vist maksta ei saaks kuna kool jne ja kui siis tööle saaksin saaks ära maksta.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks asi mis on kindlalt sees on lihtsustamine, sellega võid arvestada juba, kui ei oska vaata üle käbe :)

Mayday lainel jälle:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sain ka nüüd selgeks (peale seda kui proovikas läbi oli).

Muidu jah, täiesti mõttetu pask on see eksam.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jkjköökjökjök

 

??

 

 

See link on nendele idiootidele, kes proxyt kasutada ei mõista. :D:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.