Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mine saali tagasi :D

 

Ma ei viitsi laste "proovi" enam vaadata, harjutavad emadepäeva jämmiks, suht suck see.

Homme õhtul vist toimub, õnneks ma ei saa osa võtta, lähen Vembu-Tembumaale asja uurima, ehk vb saab tööd veitsa :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei viitsi laste "proovi" enam vaadata, harjutavad emadepäeva jämmiks, suht suck see.

Homme õhtul vist toimub, õnneks ma ei saa osa võtta, lähen Vembu-Tembumaale asja uurima, ehk vb saab tööd veitsa :)

 

:P

Tahaks ka tööd, igalpool sellised kahtlased tööd siinkandis... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lähed selleks valvuriks sinna vä? :D

 

Ma ei tea, oli plaan minna kardikuuri, aga kui saab midagi muud näiteks basseiniäärde valvuriks, võiks minna.

Päris niisama ei viitsiks seal päevläbi mingeid aedu passida et pmst keegi üle ei roniks.

Selle basseiniteemaga oleks küll rahul, saaks päikest ja värki, head raha saab ka suht seal, hooajaline töö ju.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea, oli plaan minna kardikuuri, aga kui saab midagi muud näiteks basseiniäärde valvuriks, võiks minna.

Päris niisama ei viitsiks seal päevläbi mingeid aedu passida et pmst keegi üle ei roniks.

Selle basseiniteemaga oleks küll rahul, saaks päikest ja värki, head raha saab ka suht seal, hooajaline töö ju.

oohh, siis näeb suvel sind. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oohh, siis näeb suvel sind. :D

 

Täiesti võimalik et näeb jah, siin on küsimus su vastusele:

" ma ostaks selle lapi ära"

Neid lappe saab osta igast prillipoest, olid vist 10 kr/ tk.

Tean kuna mul endal oli ka neid vahepeal.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lähed vembutembu maale ? :D

 

Mis on siis, ega see asi nii hull ka pole, see suht vinks-vonks enamvähem minuarust, mitte et ma sinna nii väga minna tahaks aga tööd võib seal teha ja vahest käia aega viitmas.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis on siis, ega see asi nii hull ka pole, see suht vinks-vonks enamvähem minuarust, mitte et ma sinna nii väga minna tahaks aga tööd võib seal teha ja vahest käia aega viitmas.

 

Ei sellemõttes nagu, seal suht huvitav küll aga no ma ei tea. :%

Igav natuke ikkagi, kui karjaga läheks jah siis norm aga üksi seal 10 aastastega liugu lasta eriti ei viitsiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seltskonnaga norm käia.

 

Jap, me üks aasta käisime kartide ja basseini vahet, pääääris mitu tundi, ujusime mingi tunnikese, siis kartidega sõitma, vahepeal sõõma ja siis uuesti ujuma jne.

Kurat, 18. mai opile (A). DAMN!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma varsti arki, lähen panen rolleri eksamile aja kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mis toimub ka uut ja huvitavat?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sul oli sünkar ka vahepeal vist? 9 mai äkki? :O

 

Siimul on Fashisti päeval:D

Mul on 10. mai, I'm Here!

Tuleb pääris korralik pralle ma kujutan ette :D:y::kiss::eat:(H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õues ilgelt palav.

Spordipäev oli täna. :P

 

Üleminekueksam - success!!

 

Hinnet veel täpselt ei tea, aga läbi ma sain. :D

 

Kahe klassi peale 18 läbikukkunut - meie klassist 5, paralleelklassist 13.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.