Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
mille koodimiseks läheb siis

 

PHP projekt mis ei ole vahvliga seotud.

 

4h muusikat koos, paar albumit tõmbavad alles :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa aru miks awesome bänniti, tegu on ju juba kaua aegse teoga mida ta tegi, mõni rsgp müüa tahab vist temast lahti saada.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Halb päev täna, tõsiselt sitt päev. Esiteks oli hommikul räige peavalu, siis pidin koolist pabereid välja võtma minema, siis tuli välja, et ei saagi võtta kuna kolme õpetajat polnud kohal, et allkirja võtta. No nüüd ootan, et Smartpost tooks mulle paki automaati, kuid varsti hakkab juba aeg otsa saama. Tegelt sinna vahele jääb veel väga pisikesi ebaõnnestumisi, kuid need oleks võinud ka teisel päeval minna.

 

Mõttetu päev, jään homset ootama.

 

Muidu peaks mainima, et see phpBB-vBulletin oli jällegi sitt - nimelt mis hea pärast ma pidin oma igivana e-maili meelde tuletama, et saada pw? Samuti see kujundus on nagu väga mööda, kuigi hakkab vaikselt ära harjuma.

Halan veel, pange kell õigeks, tõsiselt, väga raske on minna adminnipaneeli ja sealt seadistada GMT +2?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

go Laktic


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hahahahahahahahaha:D

 

bitch ,u are the best:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Tanel ** jälle vahvlis tagasi :/

 

Tänud hoiatamast igatahes!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

talle lihtsalt meeldib väga palju oma arvamust välja õelda:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
talle lihtsalt meeldib väga palju oma arvamust välja õelda:D

Eino ja lihtsalt vaatan, et enne aktivisti embleemi jäid postid kuidagi selliseks labaseks jne.

Aga kui embleemi sai siis on sellised viisakad ja sellised :D, aga noh see ainult minu arvamus postitagu palju tahab :P.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega minu 3000 ka juba kaugel pole, silmapiiri peal n.ö. :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eino ja lihtsalt vaatan, et enne aktivisti embleemi jäid postid kuidagi selliseks labaseks jne.

Aga kui embleemi sai siis on sellised viisakad ja sellised :D, aga noh see ainult minu arvamus postitagu palju tahab :P.

Nüüd on jah rohkem selline, et ei taha embleemist ilma jääda ega midagi.

Ja see mis Ceuz ütles on ka muidugi õige. Vihkan kui mind postcoutneriks kutsutakse. Ütlen ausalt - minujaoks on veel palju arvamust mida avaldada ja palju Vahvlit, mida tuleks muuta. ;)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik vahvli serverisse mängima,KOHE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.