Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma ei mängi LoLi ega runescape, ma ei saa nagu nendest mängudest midagi aru. Ainult SAMP & Minecraft koguaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Parandasin täna 2 tundi tagurehvi, esmaspäev vist oli, tõmbasid ketsi ja rehv läks ja sisekumm ka, 4 auku oli ja kurat kus ma raiskasin oma närve selle peale, pärast vaatan veel, et mantel ei sobi ka kuniks vaatasin YT-st videot kuidas õieti panna mantel peale ja läks kohe ilusti :D Vähemalt nüüd sõidab ja ratas ok.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
samp enam vähem aga minecraft... i dont know

Minecraft on hea, kui kord ära proovid. Ise olin samal arvamusel, mis suur osa enamusest. :D Kuid lõpuks sõber surus selle peale ning nüüd olen väiksemate pausidega aasta juba mänginud. Eks veidi imelik on mõelda, kuid miski selle mängu juures tõmbab ligi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minecraft on hea, kui kord ära proovid. Ise olin samal arvamusel, mis suur osa enamusest. :D Kuid lõpuks sõber surus selle peale ning nüüd olen väiksemate pausidega aasta juba mänginud. Eks veidi imelik on mõelda, kuid miski selle mängu juures tõmbab ligi.

 

Mulle kunagi meeldis see kuna arvuti ei võimaldanud eriti häid mänge, mine ka läägas. Loomulikult tõmbas miski ligi seal ka midagi, aga tüdinesin suht ära. Gmod on sama põhimõttega (Saad igast paska ehitada) ainult parema graafikaga jms.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

World of Tanks all the way, alustage mängimist duded.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pelasin suht kaua Minecrafti, aga vaikselt hakkas igavaks minema. Kuna tol ajal, kui pelasin, oli üli saast arvuti, oli Minecraft ainuke mäng, mis välja vedas :D Ja seegi laagas :S. Nüüd kui on parem arvuti, saab mängida teisi mänge.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sõpradega on jah huvitav, skype kõne koguaeg jookseb ja tegevusi lõputult.

World of tanks ka üpriski lahe IMO.

 

Väga lahe. Võib pela teha kunagi, mul ka üks väga hea klassivend kes oskab sitaks hästi mängida :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui mõni hea kunstnik online satub ja photoshop'ida viitsib natuke, siis võib PM saata! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Öökoss oli norm, keegi käis? :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja ma ootan nagu loll seda arvuti peale juba.. :D Arvutile tuleb, siis lakslaks põhjusega puudumised koolist olemas.

Ulme. Sitaks kaua pelasin seda ja nüüd räige isu veel pelada. Juba lasen endale xboxi sebida, spets GTA V pärast... :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rakveres on kergelt lund tulnud :(:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rakveres on kergelt lund tulnud :(:D

 

Siin alates eilsest hommikust vihma sadanud -.-


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.