Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tahan näha, millise telefoniga saad sa tänapäeva noore "telefoni vajadused" rahuldatud. Telefon maksku vähem kui 50€!! Internetti kasutad vahel ikka, ära ütle nüüd, et kasutad telefoni ainult helistamiseks. Ei tunne ühtegi inimest on tutvusringkonnast, kes kasutaks telefoni ainult helistamiseks. Isegi mu vanaema kasutab gmaili läbi telefoni..

 

Jah, kasutan telefoni ainult helistamiseks/sõnumiteks. Mul on vana Nokia klots, pommikindel ka veel. Muud mul vaja pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Lisa sinna ka endasemüüjate kasu, trantsport jne. Iga iphone pealt saab vast mingi 200€ kasumit apple.

 

Isegi seal riigis, kus neid valmistatakse on hind absurdselt kõrge.

 

Aga ma mõtlesin seda, et üks TELEFON maksab 15000 krooni :D

Kunagi kui ostsin endale 2000 kroonise Nokia X3'me siis mõtlesin juba, et sellest küll enam kallimat ei osta. Lõpuks pidin ikka ostma korraliku nutitelefoni, HTC mis maksis 250€ ~ 4000 eeku.

Mõelda nüüd sellele, et mu 250 eurisel HTC'l on kõik vajalik olemas nii nagu iPhone 5s'il, mis maksab 1k euri, korralik fotokas, internet, GPS, bluetooth ning muud head ja paremat.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahan näha, millise telefoniga saad sa tänapäeva noore "telefoni vajadused" rahuldatud. Telefon maksku vähem kui 50€!! Internetti kasutad vahel ikka, ära ütle nüüd, et kasutad telefoni ainult helistamiseks. Ei tunne ühtegi inimest on tutvusringkonnast, kes kasutaks telefoni ainult helistamiseks. Isegi mu vanaema kasutab gmaili läbi telefoni..

Ma kasutan ka telefoni ainult helistamiseks, mis siis, et mingi 5a nutipann on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on ka mingi 2a telefon. Ainult helistamiseks ja sõnumiteks kasutan. Muud mitte midagi ma sellega ei tee. Nutiklotsi vaja pole.

vortex vasta pm :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oman, ei kasuta seda interenti kunagi, 3g lihtsalt seisab.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täiesti haige mõelda, et iPhone 5s'i eest küsitakse peaaegu 1000 eurot...

kuigi iPhone 5s valmistamine maksab vaid 150€ ehk siis 6 kordne juurde hindlus, lihtsalt selle eest, et seal peal on väike Apple logo...

 

ega sa ise ka oma e-sigareid omahinnaga ei müü.

 

transport, apple tahab kasumit saada, pood tahab kasumit saada ja veel tuhat muud kulu.

nii kaua kui nõudlust on, pole ju mõtet hinda ka alla lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lolz


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahvelaruvti bs. Eriti need Prestigiod ja GoCleverid. Võimsad Samsungid ja Appled veel, aga need hiina tooted täiesti mõttetud, jooksevad kokku jms.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise Samsung Galaxy Tab 2hes momendil, kokku ei jookse ega midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna Kommertsi mingi loovtööde värkke vaatama :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.