Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

7040_10201351635651769_1546387826_n.jpg

Njamh.. keegi oskab öelda palju telo diplayde vahetamine maksab? Pildi viskab ette, kuid nupud ega midagi ei toimi..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
[ATTACH=CONFIG]3176[/ATTACH]

Njamh.. keegi oskab öelda palju telo diplayde vahetamine maksab? Pildi viskab ette, kuid nupud ega midagi ei toimi..

 

ma usun, et suht telo summa läheb selle alla.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju need pirados capid makavad, keegi teab ? võiksite pilte ka panna millised nad välja näevad.

Oled loll või mängid lolli? Panin pildi ja hinna siia ju, ja siis sina küsid.. :D

http://vahvel.net/showthread.php?85788-Vabateema/page11531

 

ma usun, et suht telo summa läheb selle alla.

Ma usun ka.. Pigem osta juba uus telefon :D

Muudetud liikme 5LOOPS'i poolt

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas keegi on kade veidi

 

Pigem on asi selles, et ta kasutab oma staatust HDTanelina ära.

Vaata seda teksti mis ta krjutanud on sinna.

"Tere olen HDTanel" ja midagi oli seal sees veel vist, et tema on väärinud võittu - Põhimõtteliselt ta kasutab seda staatust omakasuks ära.

 

Üleüldse peaks selline asi olema oma hobikorras tegemiseks mitte mingi töö või omakasuks mõeldud jura tegemiseks (20€ üks annetus, kuus kokku umbes miinimumpalk).

 

Ma ei saa aru kuidas inimesed saavad nii naiivsed olla ja tema teksti "ma teen giveawaysid ka" ikka uskuda.

Ta on jaganud korra mingid ramid (20€), mõned tasuta saadud mängud ja odavat prahti.

 

Ja ma ei ole kade vaid ma näen milline abuser ta on ja minujaoks on ta HDTont.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Finnish tule skype'i või steam'i.


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Joppab ikka see 9. klassi lõpp, iga päev kell 10-11 kooli, tund aega konsultatsioonides olla ja koju tagasi.

Ja see on ka vabatahtlik :D

 

Aga teistes klassides oleks juba kool läbi ju ;)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem on asi selles, et ta kasutab oma staatust HDTanelina ära.

Vaata seda teksti mis ta krjutanud on sinna.

"Tere olen HDTanel" ja midagi oli seal sees veel vist, et tema on väärinud võittu - Põhimõtteliselt ta kasutab seda staatust omakasuks ära.

 

Üleüldse peaks selline asi olema oma hobikorras tegemiseks mitte mingi töö või omakasuks mõeldud jura tegemiseks (20€ üks annetus, kuus kokku umbes miinimumpalk).

 

Ma ei saa aru kuidas inimesed saavad nii naiivsed olla ja tema teksti "ma teen giveawaysid ka" ikka uskuda.

Ta on jaganud korra mingid ramid (20€), mõned tasuta saadud mängud ja odavat prahti.

 

Ja ma ei ole kade vaid ma näen milline abuser ta on ja minujaoks on ta HDTont.

Millest ma aru ei saa on see, et kust see 20 euri üks annetus tuleb


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

20€(? võimalik, et 25) on üks annetus, et temaga vist skypes rääkida striimi ajal.

Eks see 20 ikka väikestelt fännidelt tuleb.

Ühes foorumis tehti arvutused,

üks kord nädalas striimib, 4 inimest annetavad 20+ euri ühe striimi korral (u. 80€ või rohkem), 4 korda kuus (4x80=320€) striimib kokku.

TOTAL: 320€ või rohkem..

 

Ja tema giveawayd on tasuta sponsoritelt saadud stuff, mille ta ära annab.

Koguväärtus tavaliselt jääb kuskile 25€ kanti.

 

HDTanelil on sponsorid, ta ei saa öelda, et ta teeb seda "oma vabast ajast ilma midagi vastu saamata" ja et ta oleks midagi "ära teeninud" selle eest.

ONOFF, Euronics ja veel peaks neid olema...

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
20€(? võimalik, et 25) on üks annetus, et temaga vist skypes rääkida striimi ajal.

Eks see 20 ikka väikestelt fännidelt tuleb.

Ühes foorumis tehti arvutused,

üks kord nädalas striimib, 4 inimest annetavad 20+ euri ühe striimi korral (u. 80€ või rohkem), 4 korda kuus (4x80=320€) striimib kokku.

TOTAL: 320€ või rohkem..

 

Ja tema giveawayd on tasuta sponsoritelt saadud stuff, mille ta ära annab.

 

1) Keegi ei pea talle ju annetama, inimeste enda tahtel kõik

2) Ei usu, et ta ainult sellepealt elab, kuskilt peab selle tehnika saama ,mis tal seal kodus on. Ei usu, et 320€ kuus saab selliseid asju osta.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

p0lt kas sa ei usalda mind vä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
20€(? võimalik, et 25) on üks annetus, et temaga vist skypes rääkida striimi ajal.

Eks see 20 ikka väikestelt fännidelt tuleb.

Ühes foorumis tehti arvutused,

üks kord nädalas striimib, 4 inimest annetavad 20+ euri ühe striimi korral (u. 80€ või rohkem), 4 korda kuus (4x80=320€) striimib kokku.

TOTAL: 320€ või rohkem..

 

Ja tema giveawayd on tasuta sponsoritelt saadud stuff, mille ta ära annab.

Koguväärtus tavaliselt jääb kuskile 25€ kanti.

 

HDTanelil on sponsorid, ta ei saa öelda, et ta teeb seda "oma vabast ajast ilma midagi vastu saamata" ja et ta oleks midagi "ära teeninud" selle eest.

ONOFF, Euronics ja veel peaks neid olema...

 

1) Keegi ei pea talle ju annetama, inimeste enda tahtel kõik

2) Ei usu, et ta ainult sellepealt elab, kuskilt peab selle tehnika saama ,mis tal seal kodus on. Ei usu, et 320€ kuus saab selliseid asju osta.

 

Tegin mõned muutused oma teksti.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin mõned muutused oma teksti.

Ta ei tee ju siiski midagi valesti? Mis vahe on temal ja näiteks tuntud streameritel, kes küsivad samuti annetusi. Ma räägin sellist st streameritest, kellel on 1-10k vaatajad ja ikka küsivad ja inimesed annetavad. Näiteks PhantomLord League of Legends mängust.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilge HDTaneli teema kaib


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina sellest HDTaneli jamast nüüd aru ei saa, võttis kasutusele annetus süsteemi nagu PALJUDEL VÄLISMAISTEL striimeritel juba tavaline asi on ning enamus eestlasi hakkas teda sellepärast nüüd heitima, et ta saab raha lastelt kes annetavad talle(samamoodi ka välismaa striimerid saavad palju annetusi just lastelt)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta ei tee ju siiski midagi valesti? Mis vahe on temal ja näiteks tuntud streameritel, kes küsivad samuti annetusi. Ma räägin sellist st streameritest, kellel on 1-10k vaatajad ja ikka küsivad ja inimesed annetavad. Näiteks PhantomLord League of Legends mängust.

 

Ta kasutab oma staatust HDTanelina ära ja on haige $whore?

No loe ise seda teksti mis ta sinna arvutikeskuse konkursisse kirjutas, "Tere olen HDTanel" siis oli veel mingi tekstilõik kus mainis, et ta väärib seda võitu.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Lihtne näide :)

 

Väga haige 18K annetas :O


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.