Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mina Sõidan ka ''Bemmiga'' ja tõsi ta on et ise se külglibisemisse ei satu aga siiski võimsamad satuvad ka normaalse gaasivajutamise peale külglibisemisse just talvel! automaadiga juhtub seda mul pahatihti et ette aimamata järsku külg ees vms. nii et asi ei pruugi olla nii nägu paistab! Loogiline et kui auto tuleb ühest teeäärest teise siis ta ilmselget vajutab liigapalju gaasi, aga no kui sulle se meeldib ja teisi ei ohusta siis miks mitte! Ei tule mina väitma et ma seda ise ei tee!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just kirjutasid, et koolis ei saa õpetajaga suhelda kuna ei oska nii hästi, aga täneval tavalise venelasega suudad. Ma ei mõista seda.

 

Jah, selles suhtes, et ta rääkis pidevalt vene keeles, tekitas sellise tunde nagu oleksin mingi inimesega tänaval, uus õpetaja räägib pidevalt eesti keeles ja lõpuks ei saagi aru mida ta tahab.. Thats what.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minuarust on tegelt tõesti tegemist ebaõiglase otsusega. Ja kui see tundub juhtkonna silmis õigena, siis peaksin ka mina banned olema, aga siiski pole.

 

knapp01.png?w=480


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
byebye Vahvel.

 

89a177bb7200b0abfe13080b51ab8de4.jpg


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Head ööd Vahvelased.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

i will be waiting:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütlesin kahele joomale ei ja ostsin 10 erinevat energia jooki ning koostan playlisti praegu, tuleb awesome 10-16h coding session :)

Kui ma tavaliselt MSNis ei vasta siis täna on see võimalus juba nullilähedane.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.