Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei väitnudki et ta eesti kiireim oli , lihtsalt kiirendusvõistlustel oli ikka paar korda Pwned teinud .

aga oli ka üks parimaid , nüüd tal vist katki vms

 

 

Eesti kiireim roller on arvatavasti Keni Booster millele mingi 100k vist alla laotud, 50 cc mootor asendatud 180cc mootoriga


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle ei meeldi rollerid. Esiteks nad on rõveda kujuga, rõve hääl ja üldse ebamugavad. Enamus rolleriga sõitjatest on ka mingid ülbed, kiilakad ja endaarust lahedad inimesed. Sobiks pigem väike dirty vms. Vot need on asjad millega sõidaks hea meelega ja minuarust Dirt omab rollerid küll nii pooleks, et ise ka ei usu. ATV'd on ka sellised millega ma hea meelega sõidaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle ei meeldi rollerid. Esiteks nad on rõveda kujuga, rõve hääl ja üldse ebamugavad. Enamus rolleriga sõitjatest on ka mingid ülbed, kiilakad ja endaarust lahedad inimesed. Sobiks pigem väike dirty vms. Vot need on asjad millega sõidaks hea meelega ja minuarust Dirt omab rollerid küll nii pooleks, et ise ka ei usu. ATV'd on ka sellised millega ma hea meelega sõidaks.

 

 

Mina ei ole ässa täis ja kiilakas ma ka pole xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti kiireim roller on arvatavasti Keni Booster millele mingi 100k vist alla laotud, 50 cc mootor asendatud 180cc mootoriga

 

Keni boostril on n0s + 172cc , sinna alla on taotud 50k+ , n0s ta pole kunagi lasknud , 100+ pealt l2heb nokkale jne... 70cc eesti kiirem on matu mingisugune.


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oman võrri , ostsin 700.- ,ei ole käima ronti saanud

 

Aga oled üritanud?

Uuri motokuurist, sealne rahvas on vene sõidukite peale päris nupukad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eesti kiireim roller on arvatavasti Keni Booster millele mingi 100k vist alla laotud, 50 cc mootor asendatud 180cc mootoriga

 

No see ei ole roller ju, roller j22b ikka 50cc-70cc piiridesse.

RS 125Cc Aprilia bike laseb juba stockis tolle v6rri yle, pikem ylekanne ja kettylekanne, mitte mingi kummist rihm.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti kiireim roller on arvatavasti Keni Booster millele mingi 100k vist alla laotud, 50 cc mootor asendatud 180cc mootoriga

 

100k my ass, mingi 60kilo tuleb kokku ära, 172cc parandan veits,


Registreeru Siin ja hakka tasuta sms-e saatma ;)

2cf7bzn.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see ei ole roller ju, roller j22b ikka 50cc-70cc piiridesse.

RS 125Cc Aprilia bike laseb juba stockis tolle v6rri yle, pikem ylekanne ja kettylekanne, mitte mingi kummist rihm.

 

Kahtlen tõsiselt selles, sa pole seda boosterit oma silmaga vist näinud, vähemalt videotki.

See tirib 100km/h ka veel tagarattale, ega ta niisama Eesti kiireim poleks.

See aprilia sitt teeb mõttetut sääsesuminat ja kiirus jääb alla 120km/h arvatavasti kui ta stock on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see ei ole roller ju, roller j22b ikka 50cc-70cc piiridesse.

RS 125Cc Aprilia bike laseb juba stockis tolle v6rri yle, pikem ylekanne ja kettylekanne, mitte mingi kummist rihm.

 

Kohe kindlasti ei lase , loll jutt suhu tagasi


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Palju sul siis vaja on?:D

Nagunii üle 45km/h sõita ei või ju kui lube pole:D

Ei või üldse sõita kui lube pole =)

Endal tuleb Freedo 1 xDxD

 

Kohe kindlasti ei lase , loll jutt suhu tagasi

Õige jutt Suust Välja!

Tal on tuliõigus!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei või üldse sõita kui lube pole =)

 

Mis paska sa ajad..

Sa ikka kuupäevi vaatasid ennem kui tsiteerima kippusid minu tehtud postitust?

Load ei ole vajalikud kui sa oled vähemalt 16, sina nähtavasti pole, ma rääkisin enda vaatevinklist.

Ja see Aprilia närakas ei ole boosterist kiirem.

tal on kuubikuid rohkem juba ju + seal on tuuningujupid sees, see poleks loogiline.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No endal on Krossikas Yamahha 250 cc

Suht normaalne rallitada.

Hetkel pole bensiini:S


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No endal on Krossikas Yamahha 250 cc

Suht normaalne rallitada.

Hetkel pole bensiini:S

 

Mis aasta, mitu takti?

Masin on aga kütust pole, väga veider, kui mul masinad olid, siis oli mul õnneks kütuseraha alati olemas, aga eks 250cc neelab ka kui rutskat vähegi keerata julged.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis aasta, mitu takti?

Masin on aga kütust pole, väga veider, kui mul masinad olid, siis oli mul õnneks kütuseraha alati olemas, aga eks 250cc neelab ka kui rutskat vähegi keerata julged.

 

Mul 125cc Atm pitpike 4 takti. See ei võta eriti bensiini. Kui korossirajale minna siis hommikul panen paagi täis ja õhtul tulen siis paak enamvähem tühi aga terve päeva sõidame rajal, või noh mitte terve aja. Tavaliselt on pudeliga seljakottis varu ka.

250 krosa lippab räigelt edasi. Kujutan ette:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile käisin siis uut rolli vaatamas ;) (kasutatud)

Aerox, must :) Full 70cc ^^

Õhtul panen pilte ka ;) LIppab ikka üli hästi.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Eile käisin siis uut rolli vaatamas ;) (kasutatud)

Aerox, must :) Full 70cc ^^

Õhtul panen pilte ka ;) LIppab ikka üli hästi.

 

Tanell, kogu raha, kannata aastake, tee load ja osta juba auto :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul 125cc Atm pitpike 4 takti. See ei võta eriti bensiini. Kui korossirajale minna siis hommikul panen paagi täis ja õhtul tulen siis paak enamvähem tühi aga terve päeva sõidame rajal, või noh mitte terve aja. Tavaliselt on pudeliga seljakottis varu ka.

250 krosa lippab räigelt edasi. Kujutan ette:)

 

DM06 oli küll igatahes täiesti pask.

Jõudu polnud korralikult 125cc-l.

Sai sellest kopp ette ja soetasin 140-se, sellel oli jõudu aga väntvõll ei pidanud vastu ja lõhkus kuu aja jooksul umb 3 korda mootori ära, õnneks oli garantii müüsin ka selle ja otsin 150cc-se mootori seekord, see oli vahva asi, kolmandaga tõmbas veel tagarattale ja neljandaga sai ka hoo pealt, mingi 70km/h tõmbas tagarattale, suht hirmutav kuid adrepauk oli ka korralik sellega sõites.

16hp oli 150cc-sel mootoril vist.

Kunagi ammu oli mul 450cc Yamaha, kui krossiga veits tõsisemalt tegelesin, hobina sõitsin. See 450cc Yamaha on täielik taparelv, ükskõik mis käiguga sa peenestama hakkad, tunned kuidas kivid ja liiv vastu selga peksab seda on tunda aga haiget ei tee + pead vaeva nägema et esiratas maas püsiks.

Olid ajad olid majad. kahju, et müüma pidin.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei või üldse sõita kui lube pole =)

Endal tuleb Freedo 1 xDxD

 

 

Õige jutt Suust Välja!

Tal on tuliõigus!

 

kas sa oled veidi loll ve ? ta laseb nosi kasv6i (võinoh seda pole vajagi) aga usumind et see aprilia j22b alla talle :)

Isevahetasin oma ufo bike , Atm supermoto vastu , isetehtud , lasen linnas ka 125cc , pohhui mul mopi load :D :D ise tehtud pytt jne.. otsesisselaskega .lippab kyll h2sti

 

aga hetkel pandud taha v2iksem hammakas nii et kiirus suurem , ennem oli suurem , j6udu rohkem , kett v2lja vahetatud jne... eile l2ks raam pooleks , see pole hullu teeb korda.


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas sa oled veidi loll ve ? ta laseb nosi kasv6i (võinoh seda pole vajagi) aga usumind et see aprilia j22b alla talle :)

Isevahetasin oma ufo bike , Atm supermoto vastu , isetehtud , lasen linnas ka 125cc , pohhui mul mopi load :D :D ise tehtud pytt jne.. otsesisselaskega .lippab kyll h2sti

 

aga hetkel pandud taha v2iksem hammakas nii et kiirus suurem , ennem oli suurem , j6udu rohkem , kett v2lja vahetatud jne... eile l2ks raam pooleks , see pole hullu teeb korda.

 

Seda pilti ma tahaks näha, kui sa fööniga NOSi paneks. Ise ka usud, et püsti jääd?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanell, kogu raha, kannata aastake, tee load ja osta juba auto :D

 

Tuleb ka auto :) Ega auto siis tulemata jää ^^.

Tahaks juba rolli kätte saada :wink:


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.