Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

selliste pärast võiks rollerid arvele tulla ....

 

Just!

Just ennem olin õues, mingi tatt max 150cm pikk, pani mingi 70km/h rolleriga mööda, ise nägi vaevy-vaevu üle lenksu, täiesti idioodid on tänapäeva lapsevanemad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On jah, kui lubavad oma väikeseid võsukesi rolleri otsa, mis tavaliselt on hiinlane, 2m pikk ja 200kg raske. Enda seiklustest niipalju, et ei osta vist toda DITECHI ära, nkn seal elektriga mingi nusserdus ja mine sa tea, palju sitale veel alla laod. Ootan juuli alguseni, siis rohkem raha ja paremad väljavaated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just!

Just ennem olin õues, mingi tatt max 150cm pikk, pani mingi 70km/h rolleriga mööda, ise nägi vaevy-vaevu üle lenksu, täiesti idioodid on tänapäeva lapsevanemad.

 

ei tegelt ma ise üldse ei poolda arvelvõtmist...vähemalt nii kaua kuni ise sõidan ehk siis aasta veel umbes ....ma olen sõintund juba kokku minig 2-3 a ja selle aja jooksul ei ole ühtegi avariid teinud ja mingi 1 või 2 sellist natuke ohtliku olukorda tekitanud ....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Noh keegi trikke vms rolleriga oskab teha?:D

Ise õppisin täna suht nii et seissan rolleri isme peal j aõidan lenksust hoian ikka kinni noh nagu selg küürus selline:D

 

 

Ya must be pro.

 

 

 

Ise vahepeal s6idan :), v2he kuna lube veel pole.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei tegelt ma ise üldse ei poolda arvelvõtmist...vähemalt nii kaua kuni ise sõidan ehk siis aasta veel umbes ....ma olen sõintund juba kokku minig 2-3 a ja selle aja jooksul ei ole ühtegi avariid teinud ja mingi 1 või 2 sellist natuke ohtliku olukorda tekitanud ....

 

On mõistlikke inimesi, kellel niipalju mõistust, et õppind LE ära ja teavad, kuid liikluses käituda.

Aga enamuselt on 150cm pikad noorukid, kelle pole lube ega õrna aimugi kuidas liikluses käituda. Tekitavad liiklusohtlikke olukordi, pidurdavad järsku, ei hoita pikivahet, rääkimata paremakäe reeglitest jms.

Ma pooldan igati rollerit arvelevõttu. Kergem liikluses liigelda ja pole neid pinisevaid motorollereid. :dead:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal ka selline pill nagu p r o nub teises kommentaaris näitas aga üks vend tõmbas nokka sellega ja pani üle ning tagutule klaas ka puruks.. olen otsinud ja käind poode läbi aga sellist pole leidnud :S kui kellelgil on tutvusi või müüb sellele atm II tagutule klaasi siis palun andge teada. tänades

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
endal ka selline pill nagu p r o nub teises kommentaaris näitas aga üks vend tõmbas nokka sellega ja pani üle ning tagutule klaas ka puruks.. olen otsinud ja käind poode läbi aga sellist pole leidnud :S kui kellelgil on tutvusi või müüb sellele atm II tagutule klaasi siis palun andge teada. tänades

 

Ma ei ole kindel, aga usun, et atmracing.ee aitab, kui neil ei ole, siis tee teema sinna foorumisse.

Kui ka seal pole siis oli vist selline leht ts-motors.ee vms.

Edu.

 

On mõistlikke inimesi, kellel niipalju mõistust, et õppind LE ära ja teavad, kuid liikluses käituda.

Aga enamuselt on 150cm pikad noorukid, kelle pole lube ega õrna aimugi kuidas liikluses käituda. Tekitavad liiklusohtlikke olukordi, pidurdavad järsku, ei hoita pikivahet, rääkimata paremakäe reeglitest jms.

Ma pooldan igati rollerit arvelevõttu. Kergem liikluses liigelda ja pole neid pinisevaid motorollereid. :dead:

 

Ei tahaks jälle vinguda su kallal, aga, kui sa noorem olid, tahad öelda, et sa ei soovinud endale mopeedi või rollerit?

Muidugi peaks need kuradi rikkurite lapsed, kes lasevad Aeroxiga ringi nii, et vaevu ulatavad jalad maha, liiklusest kõrvaldama, see on õige.

Ise olen jalamees hetkel, ainult ratas ja sellel on ka paar juppi hetkel katki.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lol ma mingi 11 aastasena juba vist sõitsin ringi , aga avariid pole teinud ka .

Pmst nüüd juba 16 nii et load ei huvita ( kuigi endal 125cc roller ) CPI Hussar , läheb 110km/h välja ja jääb veel mõni piiraja ka sisse. Aga Dokumentides on see 50cc all nii et , pole probleemi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol ma mingi 11 aastasena juba vist sõitsin ringi , aga avariid pole teinud ka .

Pmst nüüd juba 16 nii et load ei huvita ( kuigi endal 125cc roller ) CPI Hussar , läheb 110km/h välja ja jääb veel mõni piiraja ka sisse. Aga Dokumentides on see 50cc all nii et , pole probleemi :)

 

Ja mida sa lähitulevikus teed? Kui registreerima peab?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis 125cc lubadest te räägite ma ei saa aru, kui sa lähed kõrgema kategooria lube tegema, ei ole ju valikut, et kas 125, 300, 500, 600 900 või 1000cc, peaks vist ainult nii olema, et esimene aasta kulgeb kuni 600cc tsikli seljas.

Siis peab juba 18 vähemalt vist olema, et nendega liigelda.

 

ei tegelt ma ise üldse ei poolda arvelvõtmist...vähemalt nii kaua kuni ise sõidan ehk siis aasta veel umbes ....ma olen sõintund juba kokku minig 2-3 a ja selle aja jooksul ei ole ühtegi avariid teinud ja mingi 1 või 2 sellist natuke ohtliku olukorda tekitanud ....

 

Sul võibolla on aju ja mõistus omal kohal, mine liikle linnas ringi, kindlasti näed mõnda sellist tainast, eriti Pirital ja Viimsis.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nah. Ma kärutan endiselt 125cc apriliaga ringi.

Kordagi ei ole kinni peetud.

 

Parempoolne tagumine amort läks perse täna suurest august 60-ga läbi sõites. Nüüd ajab õli välja kusagilt raibe.:((


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mul ka vaja uut taguamroti :D

 

 

Sul kahte või ühte taguamroti vaja?:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nah. Ma kärutan endiselt 125cc apriliaga ringi.

Kordagi ei ole kinni peetud.

 

Parempoolne tagumine amort läks perse täna suurest august 60-ga läbi sõites. Nüüd ajab õli välja kusagilt raibe.:((

 

Juu on siis sinulgi aju omal kohal, ma olen ka paar aastat sõitnud pitbike-ga linnas ja kodus Sakus ringi, nad ei hakka sind nöökima kui sa korralikult sõidad ja natukenegi eeskirjadest midagi tead. Ma usun, et pitiga on vahelejäämine tunduvalt kergem, kuna ta on 4-takti, krossikas ja kärnkummidega.

Eks ta pilku püüa, aga ma lohutasin ennast sellega, et siin Sakus on selliseid väga palju.

Masin on müüdud, jaanuaris läks turgu kuna iga sai tal täis.

 

Rolleri amordid on päris kallis kaup vist?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Juu on siis sinulgi aju omal kohal, ma olen ka paar aastat sõitnud pitbike-ga linnas ja kodus Sakus ringi, nad ei hakka sind nöökima kui sa korralikult sõidad ja natukenegi eeskirjadest midagi tead. Ma usun, et pitiga on vahelejäämine tunduvalt kergem, kuna ta on 4-takti, krossikas ja kärnkummidega.

Eks ta pilku püüa, aga ma lohutasin ennast sellega, et siin Sakus on selliseid väga palju.

Masin on müüdud, jaanuaris läks turgu kuna iga sai tal täis.

 

Rolleri amordid on päris kallis kaup vist?

 

 

No ütleks et peale kukkumist tuli mõistus pähe, vist. Eks kõigil lööb selle kiiksu sisse, kui alevis 80ga sõita, aga no, shiit happens. ;/

Eeskirjadest niipalju, et autojuhiload on käes. Järelikult tunnen ka liiklust.

 

Yha, rolleriamordid on Überkallid muuseas.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ütleks et peale kukkumist tuli mõistus pähe, vist. Eks kõigil lööb selle kiiksu sisse, kui alevis 80ga sõita, aga no, shiit happens. ;/

Eeskirjadest niipalju, et autojuhiload on käes. Järelikult tunnen ka liiklust.

 

Yha, rolleriamordid on Überkallid muuseas.

 

Ei ole nad niikallid just midagi . kui sa mingit tuuning v2rki siis 1600kr , tavaline mingi 300-1000kr , ylidselt 800 on normaalne gaasi amort . mis peab kaua vastu jne...


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ole nad niikallid just midagi . kui sa mingit tuuning v2rki siis 1600kr , tavaline mingi 300-1000kr , ylidselt 800 on normaalne gaasi amort . mis peab kaua vastu jne...

 

 

Räägiks mitmusest.? Mul on tagant 2 amordiga.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain ka hiljuti oma atmi korda, tagarumm vajas vahetamist. :D

 

Ladvapeal on tore sõita, ise hakkasin ka sõitma 10 aastaselt, või oli 11 vist, ühtegi avariid ega midagi, liiklusohtlike olukordi pole ka olnud, nüüd olen 14. Väike tuuning ja liigub jälle, mõnipäev võiks shadowiga sõitma minna. :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Fo' Sure.

Mul on ka kaks või kolm ohtliku olukorda olnud liikluses, mõned on tingitud minust ja mõned autojuhtidest, kes ei arvesta kaherattalistega.

Esimene kord oli veits ennem Raplat, kui hakkasin maanteelt maha keerama ja mingi värd hakkas just siis must vasakult poolt mööda pressima, ma keerasin ka vasakule, autole pihta ei saanud, sest viimasel hetkel vaatasin üle õla, et miks selline hääl on?

Teine kord oli Saku Rocco poe juures asuval ringteel, kui üks maasturiga idioot oleks must peaaegu üle sõitnud, kuna ta ei suvatsenud pidurdada ja mulle ringil teed anda, mina olin ringil ja hakkasin jälle vasakule keerama, kui see umbes meetri kaugusel minust pidama sai, rattad võttis tüübil igatahes vilisema, mina sõitsin rahulikult edasi ja viibutasin käega, läksin muide kartuleid korjama.

Niipalju siis minu seiklustest, loodan, et tulevikus õnnetustesse ei satu, jube tüütu on paraneda.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuttav tegi Aprilia SR 50cc mingi 20 000 krooni väärtuses tuuningut, nii et oli eesti kõige kiirema rolleriga suht tasavägine.

 

Sellist juttu ma ei usu . eesti kiiremail rollerile alla pandud 35k tuuningut ;)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.