Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

Tolle SP2 kutil, kellel neid kleepse oli roller täis..Anna andeks väljenduse pärast, aga kas sa oled dibiil? Rolleri välimus muutus minujaoks ainult pasaks. Oleks paar kleepsu pannud, siis oleks okei veel, aga eii..Sina viskad terve Stage6 kleepsulehe peale ning proovid olla samal tasemel, kui tanel. Rolleri vastu pole midagi, aga ta nüüd inetu :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tolle SP2 kutil, kellel neid kleepse oli roller täis..Anna andeks väljenduse pärast, aga kas sa oled dibiil? Rolleri välimus muutus minujaoks ainult pasaks. Oleks paar kleepsu pannud, siis oleks okei veel, aga eii..Sina viskad terve Stage6 kleepsulehe peale ning proovid olla samal tasemel, kui tanel. Rolleri vastu pole midagi, aga ta nüüd inetu :/

 

Ma ostsin ta sellisena juba.

Undertail näeks kleepsudeta väga ilus välja, ning hakkabki nägema edaspidi.

Ning ei, ma ei proovi olla samal tasemel, mis Tanel. Ma arvan, et temal on hiljem pandud kleepsud peale, kui minul.

 

Take a chill pill.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu võrrist räägiti ka siis,

lisan natukene: Esigondli kleepsud maas, sumpsi kleeps maas, põhjagondel värvi all (tuleb ilma kleepsudeta). Ühe kleepsu eemaldamisel juhtus selline asi, et krunt tuli välja(VALGE), nii et peab mingi Stage 6 kleepsulehe sebima.

Neljap-reede lisan pilte ka siis, siis peaks asi korras olema (Välimus + seest silinder, sidurivedrud, rihm(pole kindel veel, kas rihm läheb vahetusse).

Täna sai rolleriga suht palju mässatud. Poole sõidu peal tuli sumpsi tihend ära, masin hakkas põrisema nii mis kole. Sai sumps kinni pandud, 2 bolti meisterdatud ja korda tehtud. Küljejalg ka korras nüüd.

Aga noh, reede pildid siis


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel, palju tippi on?

 

102 auto spidosse, gpsi pole jõudnu veelh. ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul kuskil ajusopis isegi meeles, et kas too musta-roosaga roller on Rasmuse oma?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aerosooliga kindlasti mitte, kui ise soovid teha, siis osta värvipüstol endale (surveõhku vms ka vaja). Pigem lase kuskil värvida...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti Rolleriklubi • Vaata foorumit - Tuuning

Seal paljud kes värvivad ja tegutsevad erinevates kohtades ja teevad erimoodi. Otsi välja endale , mis sobib ;)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu musi siis Yamaha Aerox R 08

dsc00054pgo.jpg

 

dsc00055xtt.jpg

 

dsc00056t.jpg

 

dsc00057uao.jpg

 

Esmaspäeval läheb tegemisele, tehakse kõik, et see pedekas sumps alla saada :D

Telefoniga tehtud pildid, ärge olge kurjad


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.