Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

Andsin uue aasta lubaduse.

Üritan suveni ilma püsida, läheb raskeks, kuid nii saab olema.

höhö, mul oli sama lubadus. suveni kivi ei tee ja suitsu jätsin nüüd maha. eks näeb mis välja tuleb.

vana-aasta õhtul tegin viimati. keetsime kell 23 öösel makarone, seinad olid ketsupit täis. makaronidest ei tulnud lõpuks ikkagi midagi välja. mingid kõrbenud junnid olid järgi ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise jätsin kanepi tarvitamise maha põhimõtteliselt. Kui ma varem tegin iga nädal mitu korda (mõni nädal (ja isegi kuu) oli üldse selline, kus ei olnud päevagi ilma kanepita). Nüüd teen harva, kui üldse. Miks?

 

 

 

Maha jätmise mõte tuli sellest, kui tripid hakkasid paranoiliseks muutuma - ma ei nautinud enam kanepi mõju... pigem tulid pähe depressiivsed mõtted ja halb tuju.

 

Samuti oli ka aju töötamine lõpuks väga sitt... ei saanud jutust aru, ei osanud ise midagi rääkida eriti jne.

 

Ja üks hull asi veel - häälte kuulmine. Alguses kuulsin lihtsalt, kuidas tuvi ütles mu nime, aga lõpuks, viimased korrad olid sellised, kui enne magama minekut või niisama toas üksinda kõndides kuulsin mingisuguseid kahtlasi hääli, mis oleks justkui mõne koletis-vaimu suust tulnud.

 

-------

 

Soovitan kõigil noortel mõelda tõsiselt selle üle, kui palju te seda tarvitate. Need mõjud löövad alles hiljem välja ja siis võite te avastada, et teil ei ole mälu, te kuulete ja näete asju valesti jne jne.. (see tuleneb sellest, et inimese aju hakkab kanepiuimas võtma välismaailmalt tulenevaid signaale valesti vastu, ja seetõttu tundubki kõik kanepi laksu all naljakas... kui seda kanepit aga noor inimene, kelle aju alles areneb, tarvitab väga tihti, siis on tulemuseks see, et aju harjubki signaale valesti vastu võtma ja suurena võib ta näha hallareid, tunda end paranoiliselt ja kuulda hääli.

 

Kirjutasin seda kõike sellepärast, et te ei teeks sama viga mida mina. Soovitan: tarbige mõõdukalt! Mina sain sellest aru alles pärast kolme aastat kanepisuitsetamist ja nüüd on kahjuks sellel juba pöördumatud tagajärjed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igati õige jutt, üle pole mõtet pingutada.

 

Võibolla nädalavahetustel sõpradega väike rahupiip teha chillis seltskonnas ja rahulikus kohas.

Kõigil lõbus ja hea tuju :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu lühike storyline.

 

Olin 15 kui tihedamalt hakkasin tegema(kohe 18).

Alguses ei saanudki aru, et pilves oled - licalt imelik jms. Peale 2-3 korra tegemist jõudis see punkt, mis otsustas, kas jään või ei.Jäin:uni:

Räägitakse, et kanep situb mälu jms.Vot mul oli vastupidi - ma tegin KT'si ja TK'si pilves peaga ning eelmises tunnis õppitud materjal tuli naq fotona mu mällu.Ma ei tea, kuidas, aga see oli nii.Teine huvitav seik oli 9kl matemaatika eksami ajal.

Päev enne olin nii kivvi teinud ennast ning magasin eksamile sisse;/ ning läksin järeleksamit sooritama, mille sain 4(H) Saatuseiroonia vms?:torch:

 

Eniwei, mu point on selles, et igal asjal on piir ja kui tarbida midagi mõistuse piirides, ei pea sa pärast silmitsi seisma tagajärgedega.

 

Siin ma nüüd olen.Eile ei teind, täna ei ole ka teind, aga homme teen fo sho.

Nädalas 4-5 korda keskmiselt, kuid võtan iga nädal vähemaks^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igati õige jutt, üle pole mõtet pingutada.

 

Võibolla nädalavahetustel sõpradega väike rahupiip teha chillis seltskonnas ja rahulikus kohas.

Kõigil lõbus ja hea tuju :)

 

Tegelikult isegi IGA nv on palju.

See eksami jutt meenutab How High'i.

Kuid pole võimatu, mul üks sõber tegi 12. klassi mata eksami pohmakaga ära, vot see on mees. Vabal ajal oli tüüp nagu kaak, aga õppis ka kodus, et hinded oleks korras jms. Nüüd on Paldiskis kuskil "sõjaväebaasis" vms, koolitab reamehi seal.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LOL, kust te võtate et ma joon ja suitsetan? Ma ei joo, suitseta ega tõmba narkotsi.

Igastahes head pilve tõmbamist, ei viidsi teiega enam siin tõesti vaielda.

 

oot aga kes seda yltse ytles ? sorri kui midgi 2 silma vahele j2i :S


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma korra teinud kommi ning minu arvates oli see õhtu küll ülivõimas. Ma ise pole eriline narkootikumide fänn (kanep n shit pole narkots :D), aga kuna siis oli võimalus saada punast armanit (on üks sort, suht kõvv), siis võis proovida. Tunne oli lihtsalt parim, kõik mu ümber näis nii super, valgus oli kõva (sai ise ka sellega mängitud :D), muss oli lihtsalt üle kõige ning kui sa oled suitsetaja, siis varu kuni 2 pakki endale selleks õhtuks, neid läheb nii kiirelt, et... :D

Ma soovitaks küll, hommikul jood palju vedelikku ning sööd magusat ning kõik on OK. Ainult, et ära mingit paska tee, ajab ainult pea valutama..

:D ise teinud ei ole kunagi kettaid, aga praegu tuli küll isu peale seda juttu lugedes :D sõbrad ka kiitnud, et nii hea ja nii hea:D pole julgust/tahtmist proovida eriti, ei tahaks eriti kanepist kaugemale minna:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D ise teinud ei ole kunagi kettaid, aga praegu tuli küll isu peale seda juttu lugedes :D sõbrad ka kiitnud, et nii hea ja nii hea:D pole julgust/tahtmist proovida eriti, ei tahaks eriti kanepist kaugemale minna:D

 

ära proovi ka ma arvan.

 

 

tegelikult see ,et essa kord ei laksi on minuarust vale, minul hittis essa kord juba üle , aga tõesti sellist high tunnet ei olnud lihtsalt oli sitt olla , teine kord oli juba putsis :D tõime vett 2 gravity bongi täieks sõbraga , siis naersin juba , tegime ära , järgmine hetk mäletan olin 300m eemal sealt kohast , siis hakkas sõber taga ajama ja jooksime 2 tundi mööda ratast. siis kuulasime tümmi tund aega mp3st , siis tulid sõber , ütles et ta küsib sõbralt millal ta tuleb, siis rääkis ära mul läks meelest kellele helistas , küsisime uuesti tegi nalja ütles isa , me olime suht paaniaks panime metsa peitu passisime seal vaatasime mingi 30 minta rähni toksimas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

loool :D

ma olen kyll teinud w33d aint :D

k6ige hullem trip oli see aasta :D esimesel :D l2ksime s6pradega yle j22 siis olime putsis juba :D

k6ik tuntsid oi vittu j22 vajub r2igelt :D siis j2ime seisma kesed j6ge :D tegime veel yhe joindi peale :D k6igil oli suht sitt pyksis :D


fuuuuu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
loool :D

ma olen kyll teinud w33d aint :D

k6ige hullem trip oli see aasta :D esimesel :D l2ksime s6pradega yle j22 siis olime putsis juba :D

k6ik tuntsid oi vittu j22 vajub r2igelt :D siis j2ime seisma kesed j6ge :D tegime veel yhe joindi peale :D k6igil oli suht sitt pyksis :D

 

Küsiti kas oled või ei , mitte su elulugu

 

Ise olen korra proovinud aga huvi väga ei paku.;/


ff_300x60.jpg

ghetto.png

MSN:

[email:6fxiuh76]vahvlighetto@live.com[/email:6fxiuh76]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ühe korra spice teinud ( kui see veel legaalne oli), ennem seda olin alkot joonud. Tegin ka liiga palju, mingi 1 joindi vist, igastahes tõmbasin end täiega üle ja mingi 30 minti oli ülipask olla, ei viitsinud liigutada .... .(

 

Nii pea midagi uuesti enam ei tarbi.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ise olen korra proovinud aga huvi väga ei paku.;/

 

Sinusugustest ei saa kunagi aru, seletad, et kanep ei ole sinu teema jne, aga vaata oma AVATARI poiss! Mida sa oma avatari ja jutupeale öelda tahaksid?

Ei lähe nagu üldse minuarust kokku.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi tund tagasi võtsime sealt legalize.ee-st neid jointe 3 tükki pakis.

Suht ulme oli alguses, 260.- eeku mingi 3 getsist jointi valmis keeratud ja puha.

Pakendi peal mingi made in holland n shit, mõtlesime et vopsee hull.

Tõmbasime 2 getsi kolme peale ära ja mitte sittagi ei olnud.

Maitse oli ka nii rõve et süda läheb pahaks..

 

Ja siit moraal lapsed : TÕMMAKE IKKA ÕIGET MANTI !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi tund tagasi võtsime sealt legalize.ee-st neid jointe 3 tükki pakis.

Suht ulme oli alguses, 260.- eeku mingi 3 getsist jointi valmis keeratud ja puha.

Pakendi peal mingi made in holland n shit, mõtlesime et vopsee hull.

Tõmbasime 2 getsi kolme peale ära ja mitte sittagi ei olnud.

Maitse oli ka nii rõve et süda läheb pahaks..

 

Ja siit moraal lapsed : TÕMMAKE IKKA ÕIGET MANTI !

 

Ma tean mida sa tunned :D me ostsime ka , aga meile öeldi kohe et joinid on sitad , 1 idioot ostsis ikka 2 tk ja vend t6mbas ära need, mitte midagi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tean mida sa tunned :D me ostsime ka , aga meile öeldi kohe et joinid on sitad , 1 idioot ostsis ikka 2 tk ja vend t6mbas ära need, mitte midagi.

 

Õnneks minu raha sinna alla ei läinud :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja siit moraal lapsed : TÕMMAKE IKKA ÕIGET MANTI !

 

Hahaha, sain naerda.

Seda Legalize kraami ei tasu siis osta, jätan meelde.

 

Kunagi ammu, kui see Spice oli veel "legaalne" sai ostetud nendelt tüüpidelt see helesinises pakis genie, minuarust selle eest umb 600 krooni maksta oli küll palju, selle eest oleks saanud KAKS G-d korraliku teemat.

Ise kulutasin sinna alla mingi 80 eeku vist, kamba peale ostsime, prooviks.

Siinkohal on ka BongShoti moraal õige. :uni:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aa mina tean kust õiget spicet ikka veel saab :D

Sama teema et autoga lendab tüüp maja ette aga 35.- eeku on kohaletoomine :D

 

Alles nüüd avastasin seda.. aga pohh, õige mant on ja jääb.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tunnen südamest kaasa Timole. :(

Pead siia pealinna ära kolima, ei jää muud üle. (H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.