Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tarvitate narkootikume?

Soovitatud postitused

VIP
keegi spice on teinud ? mis sorti , võrrelda oskab keegi ?

 

pole nagu õit teinud , aga räägitakse , et spice hullem kui õis ( olenevalt sordist tõesti)

 

ma ei mäleta selle nime mida ma tegin , diamond see ei olnud , genie ka mitte.

 

mingi uus.

 

Spice on täielik saast ju.

Mingi 15 minti on selline tunne nagu oleks veits high ja see on ka kõik.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spice on täielik saast ju.

Mingi 15 minti on selline tunne nagu oleks veits high ja see on ka kõik.

 

ma ei tea peaks olema sama , alguses ei laksi eriti kui ära tehtud gravity bongist ,

 

tegime 2kesti.

teine bongitäis hakkasime sitaks naerma ja lasime kogu vee välja pmst :D

 

siis tegime ära teise bongi täie , siis jõudsin kuhugile kohta , ise ei mäleta kuidas sinna kõndisin üle jõe jms :D

 

siis olime veits seal , ikka sitaks stoned,

siis sõber kes tuli hiljem ja ta ei teinud, sai aru , et tegime

siis ütles ma kutsun sõbra siia , siis peale seeda kui ta ära helistas.

küsisime kellele sa helistasid , ütles isale ta tuleb teile järgi , me olime paanikas panime metsa irw :D passisime 2 tundi metsas , zoomisime veits asju , ja tuikusime niisama :D

ja naersime :D

 

ja siis vaatasime pool tundi kuidas kuldnokk vms puud toksis :D

 

pärast laks läks ära läksime koju :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehh,

ment käis koolis täna koos kolme narkokoeraga.

 

Kahju, et narkopenide ninad tubakat üles ei võta. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spice on täielik saast ju.

Mingi 15 minti on selline tunne nagu oleks veits high ja see on ka kõik.

 

spice on mitut sorti ju ..

 

Kui mul 1 sõber inglismaal käis siis ta rääkis, et mingis poes oli 1 klient tahtnud, et näidataks seda süsteemi ...

 

müüa oli hõbepaberi lahti teinud ja terve pood oli ränka õiekat täis olnud ..

 

Sellekohta kas mina tarvitan või mitte pole kõigil vaja teada :D

 

Lihtsalt tore on vaadata seda teemat, eriti kui mingi vaidlus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna koolis oli so called 'narko reid', kus viidi mina ja veel 4 poissi pissile, kahjuks näitas mul see amf positiivset ja THC positiivset..

Kuigi kanepit pole katsund juba kuid :/ .. jama lugu.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna koolis oli so called 'narko reid', kus viidi mina ja veel 4 poissi pissile, kahjuks näitas mul see amf positiivset ja THC positiivset..

Kuigi kanepit pole katsund juba kuid :/ .. jama lugu.

 

Sulle ei saa ju trahvi ikka teha, vähemalt on võimalik sul välja vingerdada sellest, kui tahta. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täna koolis oli so called 'narko reid', kus viidi mina ja veel 4 poissi pissile, kahjuks näitas mul see amf positiivset ja THC positiivset..

Kuigi kanepit pole katsund juba kuid :/ .. jama lugu.

 

Aii keemik raisk :who:

 

Ega sa juhuslikult vanalinnas koolis ei käi ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanep , Ants , Magic Mushrooms proovitud, Seened on suht m6ttetud asjad ajavad su rohkem oksele, ants hakkas suht kiirelt p2he aga Roheline Vot See On Se K6ige Parem Tegin Ja Teen Veel Narkomaaniks Ei Hakka. Kanepit teen ka nüüd vähe pole mitu kuud juba teinud ja 2kki ei tee ka

 

 

Muidu Olen Narkomaanide Vastu (N)

Ainuke Mis On Hea On Roheline Ja See Tuleb Ka VB Eestis Legaliseerimisele Ei Ole 6ige narkots ju vms? Muidu Seda Ju Kuskil Hollandis Ja maeitea kus ei pakuta sulle ju baaris ? vms? Siin V6iks Sama Olla Ainult Et M66dukalt Nagu Teistes Maades Et 5 Grammi Päevas Üks inimene.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kanep , Ants , Magic Mushrooms proovitud, Seened on suht m6ttetud asjad ajavad su rohkem oksele, ants hakkas suht kiirelt p2he aga Roheline Vot See On Se K6ige Parem Tegin Ja Teen Veel Narkomaaniks Ei Hakka. Kanepit teen ka nüüd vähe pole mitu kuud juba teinud ja 2kki ei tee ka

 

 

Muidu Olen Narkomaanide Vastu (N)

Ainuke Mis On Hea On Roheline Ja See Tuleb Ka VB Eestis Legaliseerimisele Ei Ole 6ige narkots ju vms? Muidu Seda Ju Kuskil Hollandis Ja maeitea kus ei pakuta sulle ju baaris ? vms? Siin V6iks Sama Olla Ainult Et M66dukalt Nagu Teistes Maades Et 5 Grammi Päevas Üks inimene.

 

Kivis oled vä? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Detsemberist alates igapäev enne kooli algust antsu teinud..

ütlen nii, et iga päev juhtus midagi huvitavat.

Enam ei tee.. (omad põhjused)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

well jah, ma olen ka ainult naturaalset teinud. ehk siis kanep ja seened. seente kohta ütleks nii palju, et need on tegelt ikka vapustavad asjad. viimati kui ma seeni tegin (ehk neljapäeva öösel), käisime metsas trippimas. päris õudne oli tegelikult. väga imelikke asju nägime koguaeg, jooksime, karjusime. aga jah, seentest on pärast väga paha olla, kahjuks.

 

keemiat pole mõtteski proovida. kui, siis võibolla ainult ruutu, sest see pidi päris hea olema. sarnane seentega, aga kestab kauem. aga ma ei usu eriti, et ma seda proovin. tahaks ikka naturaalse juurde jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
well jah, ma olen ka ainult naturaalset teinud. ehk siis kanep ja seened. seente kohta ütleks nii palju, et need on tegelt ikka vapustavad asjad. viimati kui ma seeni tegin (ehk neljapäeva öösel), käisime metsas trippimas. päris õudne oli tegelikult. väga imelikke asju nägime koguaeg, jooksime, karjusime. aga jah, seentest on pärast väga paha olla, kahjuks.

 

keemiat pole mõtteski proovida. kui, siis võibolla ainult ruutu, sest see pidi päris hea olema. sarnane seentega, aga kestab kauem. aga ma ei usu eriti, et ma seda proovin. tahaks ikka naturaalse juurde jääda.

 

Ai ai ai..juba seened. :uni:

Ma pole veel nii kaugele jöudnud, kuigi soov oleks kyll seeni maitsta.

Ja Timo, see roheline tundus vb sellepärast "nii hea" et sa polnud ammu teinud?

Vahedega pidi vist asi paremaks muutuma.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olen ka ikka ilge, igapäev süstin insuliini jne, suht rõve aga mõnus on siis :;)

 

Suhkruhaige oled (H)?


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimasel ajal olen hakanud tihedamalt kivi suitsetama. Rahulikult panen Sopranod või mingi hea sarja peale ja suitsetan ennast tuulehaugiks. Peale seda vaatan rahus öö läbi sarjasi, ning pidevalt teen peale.

ei kurda, kui aus olla, sest nii kaua pole tehtud, et väike eemal oleks mõjub hästi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise pole juba kuid kivi teinud,seeni olen paar korda ''proovinud'',thats all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks sul on vaja teada kes mida tarvitab? Ment oled? Või teed küsitluse ja siis hakkad ise ka tarvitama? Või milles point on?

 

Ise jätan vastamatta .


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ettevaatust. eeskujulik on rääkinud.

Dude, chill out, see on ainus küsimus, kui sind see nii väga segab, hoia oma silmad siit eemale.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

FEELS GOOD MAN!

 

vastus jah

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.