Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lucid dreaming/astraal(lennundus/rännak)/unenöod jms.

Soovitatud postitused

VIP

Ise ei ole seda kogenenud, kuigi, ei tea ma magasin ja järsku nägin, et ma kõndisin ja kukkusin ja tunne oli ka, et kukkusin ja kohe ärkasin yles, et see peaks see sama asi vist olema ja ma mõtlesin, selle asja peale samalajal:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

n2gin kord kaa vist lucid dreami aga pole kindel siiamaani kas olen n2inud,

igatahes asi oli nii et magasin too 5htu tydruku juures tema k5rval, samal ajal

unes n2gin et kukkusin sitaks k5rgelt alla, n2gin kuidas vuhisesin valgete pilvede vahelt l2bi.

k5rgemalt n2gin maapinnas mingit suurt sammast v5i iidset templit mis oli lagunenud ja siis kukkusin suht pikalt ja r2ige litiga sinna t2pselt seljaga otsa, kuna 5hus hakaksin siplema...

ylesse 2rkasin suure ehmatusega ja hommikul oli selg kaa valus :O

mm ja see ei ole v2ljam5eldis... olgu kui imelik tahes..

samas ma ei saa siiamaani aru kas olen lucid dreamingut kogenud, sest ma pole niimodi unen2gudes ise teadlikult eriti ringi chillinud, nagu et tahan lennata ja siis lendad, sellist asja pole olnud, aga ma teadvustan siiski endale mis r22gin ja kellega, kuigi vahest ei saa aru miks just sellist juttu r22gin....

 

niiet jah.. muidu t2na n2gin kah retsi und... n2gin et l2ksin kuskil poodi, siis seal poes oli mingi mustlasest omanik kellel oli mingi j5hker m2ngukonsool kus oli 8 pulti kyljes... nagu pleista kahe puldid. siis lasin yhe puldi rotti ja tyyp hakkas j5hkralt m55da linna mingi taga ajama mustlaste karjaga.... uni l5ppes nii et n2gin kuidas kirves oli mustlasel k2es ja see oli minust mingi 5cm kaugusel :D

 

et nii noh. selliseid asju n2ind siis, aga neid on ka kindlasti rohkem....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale kolme nädalat rasket harjutamist saingi eile esimese L.D. kogemuse!

 

Aitas kaasa see nipp, et polnud paar päeva korralikult maganud ning sisestasin tungivalt endale ennem magamaminekut mõne käsu siis vms.. Tegelikult olen ma kogu selle aja umbes niimoodi teinud, aga eile hakkas juba vaikselt närvidele käima, et tulemusi ei näe ning sisestasin tõsiselt jne..

 

See oli suht lahe: Vaatan käsi, paistavad normaalsed olevat. Järgnevalt vaatan enda ümber ja on nagu mingi valge ruum lihtsalt.. (mitte tuba, vaid ruum..)

Siis saan aru, et olen püsti asendis ning hakkasin mõtlema: "Kuule, ma ju läksin ennem magama, ma peaks pikali olema."

 

Äkiliselt jõudiski kohale see, et ma näen und! Uskumatu tunne käis minust unes läbi..

 

Seejärel oli selline hästi kiire langemine läbi dimensioonide..

See oli hästi kiire ning selle jooksul ma tundsin, kuidas ma hakkan järjest rohkem üles ärkama ning protsessi jooksul ma teadsin, et nüüd tulebki see suurest ehmatusest tingitud üles ärkamine! Ja nii juhtuski..

 

Rahulikult olla, nagu on soovitatud, on võimatu olla mu meelest! ;D

Aga see oli imeline tunne..

Lõpuks on esimene etapp läbitud..

 

Aga ma arvan, et osad on küll siin sellised, kes saavad võib-olla valesti situatsiooni tõsidusest aru..

 

Nimelt on mitut liiki une ära tundmist..

 

Ma olen ka minevikus unenäos endale öelnud, et ma näen und, ma olen unes jne.

 

Aga kas te kontrollite seda ka? Kindlalt 100% teadvustate, et olete unes? Kasutate seda võimalust tegemaks midagi võimatut jne..? Või siiski lihtsalt olete jälgija rollis?

 

Uskuge mind! Kui teil on olnud tõsine L.D. kogemus, siis teie jutus oleks rohkem entusiasmi.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleks pidanud kohe kirja panema kui ärkasin, nüüd ei ole detailid enam nii hästi meeles. Kuna avanes võimalus magada lõunani siis sellest ka unenägu sest teadagi nähakse und ainult hommiku poole kui enam nii sügavalt ei maga. Ja lõunani magades on se aeg oluliselt pikem.

Here goes. Alguses oli olukord selline et tegin mingit heategevusüritus ja ehitasin Salme tänavasse laste mänguväljakut mingitest varastatud palkidest, oli kahtlaselt sarnane Lille tänava noortekohvikuga. See selleks, aga hiljem olin hoopis mingil saarel sõjaväelises internaatkoolis, mis oli mingi tohutu ehitis ja hästi palju õpilasi. Üks õpilastest oli Raili kes oli oma nime muutnud Kairiks(how wierd is that). Kõik tegelesid seal mingite oma projektidega ja minu projekt oli kõige karmim. Nimelt ma tõestasin mingi hüdroelektromagnetilise seadmega et banaanid kasvavad 50 000 aastat enne kui valmis saavad. Seadmel olid kaks U-toru ja ühes otsas banaani taim ning teises otsas vedeliku sees hõljuv labadega ketas mis hakkas pöörlema. Taimele lasti elekter sisse ja läbi toru liikusid mullid, mis panid siis ketta pöörlema I guess. Mis pidi siis tõestama et taimel on banaani alged olemas, omalt poolt antud kõik ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna nägin samuti und! Ei viitsi siia Paste'ima hakata, soovitaks iga ühel isikliku päeviku teha! ;p Kuigi sain umbes a4 pikkuse jutu. Sut põnev oli.

 

Eile ei viitsinud sisestada ka endale neid värke, et kirgast unenägu saada..

 

Aga nädala sees hakkan taas üritama..

 

Wonder, miks mul enne magamaminekut paha hakkas. Kindlasti see ei olnud kartus, et see suur ehmatus võib jälle juhtuda. Kui, siis see oli alateadlik kartus, kuna ma sisestasin endale ning üritasin ennast maha rahustada, et see ei ole midagi hullu. Siis läks kõvuvalu ära vms. ;D

 

See oli imelik, et üle pika ma kõndisin ühest sündmuskohast teise, mis olid suhteliselt lähedal. ;) Aga lõpus ikka olin kuidagi teist moodi kohas.. Kuigi seal samas koha lähedal. Nimelt istusin bussis teise koha peal ja teisipidi jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ise ka vahepeal proovisin seda tekitada, aga ei andnud tulemusi ja kaotasin lootuse.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna ma magan täpselt akna kõrval on hommikuti üles ärgates ja aknast välja vaadates selline tunna, et ma oleksin just seda hiljuti teinud ja näinud midagi muud. Näiteks näinud puhast korallmerd või vihaseid rehadega onusid.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna ma magan täpselt akna kõrval on hommikuti üles ärgates ja aknast välja vaadates selline tunna, et ma oleksin just seda hiljuti teinud ja näinud midagi muud. Näiteks näinud puhast korallmerd või vihaseid rehadega onusid.

 

deja vu mul on poes harva nii ,

 

ja vahest nagu seisan keset poodi ja mõtlen et see pole mina vms .

 

täna nägin lahedat und , olin paari tsikiga , aga kahju et ise kontrollid a ei saanud :D need olid paljad sseal ma kõndisin minema unes


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tere, olen igasugustes foorumites natuke selle koht lugenud sirka 1h kokku :)

 

Tahaks kuskilt otsast alustada palun anke mulle soovitusi kust alustada jne :) Kui ma tõsiselt üritaks mingi 3 nädalat ja tulemust ma ei saa siis ei viitsiks vist rohkem, aga jagage oma alustamis nippe jne :)

 

 

edit:: Orcut kui sul aega võid mulle pm saata oleks vääga huvitatud sinu meetotitest, sest sa tundud selles väga asjaga sees olema :D sõnad läksdi juba sassi :)

 

 

Muidu ma näen päeval ärkvel midagi tehes pilte mis mul kuskilt meenuvad ja ma arvan, et ma olen näinud neid unes. Ma ei tea kas see võimalik, aga võibolla mtõesti näen unes tuleviku "pilte" ette, ma ei näe situatsooni vaid lihtsalt ühte pilti ja kui näen pildi ära tean umbes 5 secondit mis juhtub, viimasel ajal ei ole näinud, aga neid juhuseid on olnud.

 

 

Kuna see alateema on tehtud väääga ammu loodan, et keegi veeel tegutseb sellega siin fooorumis


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pohh, et peaaegu 2 aastat vana teema aga go go go! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul enamus unenäod sellised, kus ise kontrollin end ja olen mingi väga hullude võimetega.Selline nuss asi ainult vahepeal, et näiteks tahan ära joosta kellegi eest ja siis jalad nagu üldse ei funka ja hakkan venima.Te ei kujuta ette kui närvi selline asi võib ajada:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul enamus unenäod sellised, kus ise kontrollin end ja olen mingi väga hullude võimetega.Selline nuss asi ainult vahepeal, et näiteks tahan ära joosta kellegi eest ja siis jalad nagu üldse ei funka ja hakkan venima.Te ei kujuta ette kui närvi selline asi võib ajada:D

 

Yeah, kui ma unenäos kellegi eest ära jooksen, kukun ma alati pikali ja siis saan kuuli/noa jalga :D

Suht vana teema ülesse kaevatud muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On isegi siukest asja esile tulnud, aga tavaliselt naistest.

 

---------- Postitused liidetud 21:11 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:10 ----------

 

aga jamh tavaliselt kui tean et näen und ja üritan midagi teha nt ema on hädas või isa vend vnii , siis alati midagi juhtub , kukun pikali vms :D-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.