Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Lucid dreaming/astraal(lennundus/rännak)/unenöod jms.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Arcaneglow, mul olnud nii, et magades nagu lampi kukud alla ja siis litaki ehmatan ülesse end :O, valus ega midagi pole, ütlen LOLWUT ja jään magama tagasi.

 

Jah, see on ma usun kõikidel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise lugesin sellest esimest korda siis, kui olin vist 15 ja hakkas juba tol ajal huvi pakkuma.

Siis, kui alguses teada sain, et sellist asja kannatab teha olin ikka väga ekstaasis, kuid ajapikku kadus see viitsimine ära.

Kõige parem on ennast pilve suitsetada ja siis seda teha, sest mul tuleb see siis kõige paremini välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on parim une elamus üldse.

Endal on ainult paar korda see olnud ja need olid siis kui nightmarei nägin.

Suht fun oli aga see saab kiirelt läbi.

Öeldakse, et kellel seda kogemust ei olnud see seda lugu ei usu.

Olen proovinud sellises unes lennata aga see on mingil põhjusel ääretult raske/keeruline.

Aastas heal juhul 2 korda tuleb taoline uni ja siis ma valin oma tegevusi hoolikalt.

Ma mäletan, et esimene kord sellises unes oli siis kui ma olin mingi 9 ja nägin sellist und kus kari matse tahtsid mulle kolakat anda ja ma jooksin nende eest ära aga kuidagi tajusin ära, et see ikka pole päris õige ja ma ärkasin üles.

Teine kord oli natuke keerulisem see asi kuna siis ma jooksin mingite elukate eest ära ja järsku sain aru, et see on uni ning mulle meenus unes, et eelmine kord ma ärkasin üles. Proovisin siis üles ärgata aga ei saanud. Jooksin natuke maad veel ja siis mõtlesin kuidagi endale mõõga kätte ning ütlesin endale "Nii ei saa, ma pean nendele tontidele vastu hakkama!" ja nii ma jooksingi neile vastu ja hävitasin nad. Ulme rs reflex oli sellel, hävitasin ühe ära siis too kukus pikali ja kadus vaikselt ära.

Järgmised korrad on olnud mingid ka koletiste vms elukatega ja siis kui aru olen saanud siis on nad lihtsalt ära kadunud ja ma olen niisama funninud.

Aga üks uni kestab keskmiselt 60minutit siis kaua seda lõbu ei olnud sest järgmise une ajal on üsna tõenäoline, et sa kaotad realsuse taju ja ei saa enam aru, et und näed. Hommikuks unustad sa enamus nähtud.

Osadel inimestel on mingi selline asi, et nad näevad ühte unenägu mitu korda. Suht scary oleks ikka ja jälle sama und näha. Siis peab mingi une arsti juurde minema vms.

Endal mingit kukkumise unenägu või millest te rääkisite pole olnud aga vahest tuleb ette kui ma laman siledal pinnal aga mingi krobe asi hõõrub vastu ning väga väga väga ebamugav tunne on. See on pmst nagu luupainaja või muu taoline. Ma tavaliselt ei taju ära ka, et see uni on ja ärkan alles hommikul peavaluga. Vastik tunne on see. Kellegil veel midagi taolist on olnud?

 

//Sirvisin terve teema läbi ja väga põnev oli lugeda. Teema kleepsuks? Tõesti huvitav on see. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimesel lehel on ollu ühes postitused käte vaatamisest üks lause. Kunagi oli päris tihti nii, et vahtisin unes oma käsi. Kuradi imelikud olid iga kord.Kogu aeg mõtlesin samal ajal "ma vaatan oma käsi, ma vaatan oma käsi".

Seda kukkumise tunnet on ka olnud mitmeid kordi, kuid siis ma tõmblen ja ärkan üles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MA psühholoogias õppisin, et mingi ainult 2% inimestest näeb unes kuidas nad lendavad maailma kohal.Ise olen selle 2% sees:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
MA psühholoogias õppisin, et mingi ainult 2% inimestest näeb unes kuidas nad lendavad maailma kohal.Ise olen selle 2% sees:D.

 

Lennata ma eriti ei oska, küll aga olen igal pool nö reisimas käinud. Näiteks üks kord oli nii, et ma polnud Türgis kunagi varem käinud ja unes paar päeva enne türgi reisi nägin, et ma olen seal ja nägin maju, hotelli ja muud mis Türgis leidub ja siis paar päeva pärast lendasin sinna realselt kohale ja ehmusin täitsa ära kuna nägin samu maju ja asju mis unenäoski, mitte küll absoluutselt kõike täpselt samamoodi aga ütleks, et mingi 70%. Nii olen ma ka mingi Ameerikas ja muial käinud aga kahjuks realselt ei ole sinna läinud nii, et ei tea kas see igal pool maailm mu unenäo järgi oli. 3 korda on nii moodi enne reisi 50-70% täppi läinud.

 

Paar päeva tagasi oli mul vastik unenägu seoses peavaluga... Nägin unes, et peavalust lahti saamiseks pean ma mingeid teisi peavalusi järgi tegema. Proovisin ja proovisin ikka ei saanud täppi ning lõpuks avastasin, et see on absurdne taolist asja teha ja taipasin, et näen und ja olin paugu pealt üleval nagu oleks räme pohmakas ja peavalu kestis päeva lõpuni.

 

Atm on mul lihtsalt unetud ööd palavuse tõttu ja siis kui und saan siis magan nagu nott või ott vms ja unenägusi ei mäleta. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma näen väga tihti mingi 1/7 ööst n2en Zombidega unenägusi, vahest on nad nagu "28 Nädalat Hiljem" või "Hullud"

Tõesti õudne hakkab,pean iga öö nende eest jooksma,liftishafti ronima etc,Hiiumaalt Haapsallu ujuma.

Väga halb on neid näha....

Keegi aidata ostab kuidas nagu neid mitte näha vms?

Muude filmidega pole proobleeme nxt Texase mootorsaemõrvad.Hostel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas keegi oskab õpetada kuidas saaks seda und esile kutsuda olen proovinud nüüd peaaegu iga õhtu seda, et mõtlen mingisele kohale/tegevuselele mida tahaaks teha ja siis uinun, aga hommikul ei ole küll midagi meeles, ma arvan, et ma ei näe seda. Ma rääkisin L.D õele ta proovis sama varioanti 2 õhtut ja ta sai kogeda ja rääkis mulle selllest üle poole päeva, tahaks täiega ise kogeda, õde oli sellest mega laksu all :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu mina olen aru saanud, siis seda tuleb harjutada.

Tuleb tajuda enda olemasolu ja enda isikut ja reaalsust ja seeläbi katsetada.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma näen väga tihti mingi 1/7 ööst n2en Zombidega unenägusi, vahest on nad nagu "28 Nädalat Hiljem" või "Hullud"

Tõesti õudne hakkab,pean iga öö nende eest jooksma,liftishafti ronima etc,Hiiumaalt Haapsallu ujuma.

Väga halb on neid näha....

Keegi aidata ostab kuidas nagu neid mitte näha vms?

Muude filmidega pole proobleeme nxt Texase mootorsaemõrvad.Hostel.

 

Õpi unes aru saama, et sa und näed ja siis kujutle mingi x arme ja mingid räiged relvad näppu ja jookse peale neile. Algul võib-olla jah hirmus aga lõpuks on räigelt funn.

 

Kas keegi oskab õpetada kuidas saaks seda und esile kutsuda olen proovinud nüüd peaaegu iga õhtu seda, et mõtlen mingisele kohale/tegevuselele mida tahaaks teha ja siis uinun, aga hommikul ei ole küll midagi meeles, ma arvan, et ma ei näe seda. Ma rääkisin L.D õele ta proovis sama varioanti 2 õhtut ja ta sai kogeda ja rääkis mulle selllest üle poole päeva, tahaks täiega ise kogeda, õde oli sellest mega laksu all :D

 

Uuri natuke teemat, Herr Olari postitas 1-2 lehel päris kasuliku ning huvitavat infot.

 

Soovitan teil mõlemal ära õppida siis õudukatest kerge lahti saada ja muidu on ka rõõm magama minna.

 

Nagu mina olen aru saanud, siis seda tuleb harjutada.

Tuleb tajuda enda olemasolu ja enda isikut ja reaalsust ja seeläbi katsetada.

 

Tõsi ta on, täiesti õpitav pika aja peale aga mul selge see pmst aga ma mäletan heal juhul üht unenägu kahe päeva peale kokku.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Huvitav teema...

 

Just seoses unenägudega.Oskan esile kutsuda und mida soovin näha, samuti näen unenägudes stseene tulevikust(!!).Kahjuks/Õnneks on tegemist ainult üksikute kaadritega aga mõnikord tekib Deja Vu'sid nädalas tihti ette.Harva olen rääkinud nö tulevikust ka sõpradele ning enamus asjad sobivad minu poolt antud kirjeldusega. Mõnikord tunduvad unenäod liiga tõetruud - justkui oleks üleval ning elakski oma reaalset elu aga mõnikord on tore üles tõusta ning mõelda, et see ei olnud tõsi.

 

Väiksena nägin koguaeg kuidas ma kukkusin heinaküünist alla surnuks ning peale seda lanesin musta tühimikku kuni hommikuni. Siiamaani muidugi elan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Huvitav teema...

 

Just seoses unenägudega.Oskan esile kutsuda und mida soovin näha, samuti näen unenägudes stseene tulevikust(!!).Kahjuks/Õnneks on tegemist ainult üksikute kaadritega aga mõnikord tekib Deja Vu'sid nädalas tihti ette.Harva olen rääkinud nö tulevikust ka sõpradele ning enamus asjad sobivad minu poolt antud kirjeldusega. Mõnikord tunduvad unenäod liiga tõetruud - justkui oleks üleval ning elakski oma reaalset elu aga mõnikord on tore üles tõusta ning mõelda, et see ei olnud tõsi.

 

Väiksena nägin koguaeg kuidas ma kukkusin heinaküünist alla surnuks ning peale seda lanesin musta tühimikku kuni hommikuni. Siiamaani muidugi elan.

 

See Dejavu teema, et näed tuleviku ette see on mingi 90% inimestel aga oleneb kui pikalt. Näiteks mina näen vahest unes kuidas mingi auto sõidab mööda ja koer haugub vms ehk tühist asja ja siis mõne ajapärast ma avastan "Heh, ma olen seda kohta kogenud/näinud". Osad näevad ka pikemalt ja tähtsamaid asju ette näiteks õnnetusi, vahest ilma jne aga see mingi 2%. Osad aga ei näe üldse.

Kuidas sul lood on? Btw see % teema see oli kunagi loetud kuskilt artiklist nii, et ei tea kas see protsent päris täpne on.

 

Ja wdf mis teema kõigil kukkumisega on!? Ma ei saa aru, mul pole kunagi olnud. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enamus ongi sellised tühised asjad suhteliselt. Mõnikord näen ette millal hea sõber või tuttav külla tuleb. Samuti ka niisama olemist kuskil. On ette juhtunud ka üks natukene kurvem sündmus, kui sai talvel koeraga jalutamas käidud ning koer sai rängalt pureda.

Vot.

 

Aga kukkumisega on jah, paar korda olen heinaküünis käinud aga katusele ei julge ma enam minna :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin kunagi Deja Vu kota. See on tegelikult see moment, kus inimese aju salvestab just hetk tagasi toimund tegevuse, koha vms murdosa sekundist enne seda, kui see tegelikult inimesele "endale" n-ö kohale jõuab. Siis tekibki selline tunne, et "Oh, ma ju olen siin varem käinud / seda teinud", kuigi tegelikult toimus see just hekt tagasi.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

inimene näeb iga öö unenägusi , lihtsalt ta ei mäleta neid hommikul.

 

ja deja vu on küll väga kahtlane asi , vahest endalgi olnud , et ma olen siin nagu varem olnud jne , et kõik oli samamoodi.

 

see on eriti imelik , et näed unenägu , näiteks jooksed kellegi eest ära , aga sellele seal unenäos ei mõtle et , misasja just läksin nagu magama ja kuidas ma üldse kollide eest preagu ära jooksen lol D:


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuarvates on DejaVu sündmus mis on eelnevalt aset leidnud teises ajadimensioonis (Paralleeluniversumis).

 

Igatahes mul on umbes kord nädalas DejaVu.

Mõnikord päris julmad kus ma tean mingi 5-7 sekundit ette mis juhtuma hakkab, need on creepyd. Täiega.

 

 

Asjal on loomulikult ka teaduslik seletus.

Nimelt on su ajus mingi mälestus, nüüd sarnase olukorra tekkides üritab mälu taastada vanat mälestust ning kombineerib selle uute tunnetega mida sa hetke situatsioonis tunned. Nii jääb sulle mulje ,et sündmus on varem aset leidnud, kuid sa ei mäleta millal, kuna eelmine sündmus oli väga hägune su ajusoppides.

 

Leidsin sellise asja igatahes.. On endal ka korduvalt deja vu olnud.. Unenäod on mõnikord väga seksikad, et hommikul ärgates on kadakas kõva :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis moodi te oskate seda värki teha , etmõtlete millegipeale ja unes te tõesti näete seda , muloli aint 1 kord vist 4 aasta peale

kus ma mõtlessin ,et sõidan skuutriga merel jateen igast triikke javärki. Aga nüüd kuiolen mõelnud tühja kõik.

 

Dejavud tihti olnud,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.