Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mobiiltelefonid

Soovitatud postitused

tra hakkab pihta see jama."mul on parem telefon kui sul" putsi mul on Nokia 5110 ja siiamaani töötab.tra telefon on HELISTAMISE jaoks mitte MÄNGIMISE ega MUUSIKA kuulamise! saage aru sellest lapsed?ei tegelikult on mul täiesti töötav Samsung.

 

Igaüks teeb seda oma telefoniga, mida ise tahab .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oli kunagi :

 

nokia%203220b.jpg

 

On nädala või paari pärast :

 

nokia-n95-8gb.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

 

selles suhtes on sul õigus jah...las teevad mis tahavad, aga see teema siin ajab närvi, enamus lisavad mingeid ulme telefone, millest nad öösel on und näinud:k:

 

Pmselt võiks siis kõik sporditeemad jne ära kustutada? Sest ma näen und 100m 11 sekundist, aga no enamuse jaoks on see ilmselt reaalsus. Miks siis tehti selline alateema, kus saab oma "masinavärkidest" rääkida, kui isegi mobiilide näitamine ei sobi? Ja.. igal pool võib siis ju valetada asjadest.. täiesti igal pool, aga inimesed ei tee seda. Miks? Sest kõik ei taha mingit oma ego tõsta.

 

Aa jah, ära mine närvi ka nende inimeste peale, kes suudavad osta paremaid/kallemaid asju kui sina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähem spami , rohkem telefone . Eks igaüks teab , mis tal tõesti endal on . Siinkohal ei saa meie öelda , mis kellegil on , mis ei ole.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LG KE 970 - kõlar on sitt muidu ei kurda..

 

elujooxul palju telefone olnud:D

kõikidega midagi juhtunud... see LG on umbrd 3 nädalat vana... & suutsin 1'e korra ära kaotada... aga sain tagasi:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sony ericson k810i mulle sitaks meeldib :) paarkorda on maha kukkund ja seega kõlar veits krabiseb ja juhtnupp vahel jupsib, äriklassi telefon loob palju võimalusi :D kõige parema on see 3.2 megapixline kaamera ja vahvlis käimise võimalus +musa :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi saan alcatel oli 500 kr maksis

http://www.melodiasmoviles.com/graficos/galeria/NOKIA-3510I.jpg -3510 2. telefon

NOKIA 5210

siemens m55 http://image.lightinthebox.com/images/m/200709/148814678146ee47124fb7d.jpg

siemens a60 http://ecx.images-amazon.com/images/I/51208EC0QHL._SL500_AA280_.jpg

nokia 6070 javascript:document.PopupForm.selectedPic.value='files/eshop/pictures//2262.jpg';document.PopupForm.productName.value='Nokia 6070';document.PopupForm.isNew.value='false';document.PopupForm.picSmall1.value='files/eshop/pictures//2256.jpg';document.PopupForm.picSmall2.value='files/eshop/pictures//2258.jpg';document.PopupForm.picSmall3.value='files/eshop/pictures//2260.jpg';document.PopupForm.picBig1.value='files/eshop/pictures//2262.jpg';document.PopupForm.picBig2.value='files/eshop/pictures//2263.jpg';document.PopupForm.picBig3.value='files/eshop/pictures//2264.jpg';w=window.open('','typesPopup','width=550,height=500, toolbar=no, scrollbars=no, status,resizable');w.opener=window;document.PopupForm.submit();

nokia 6151 http://emt.ee/wwwmain?screenId=eshop.product.list.eshop&refreshCtrl=3641274118&actionId=showDetails&actionParam=7589&componentId=EshopProductListComponent&menuGroup=8&menuRef=73&productGroupRefNum=299&headerM=&language=EST&sessionThreadId=5061678&vendorId=28&featureRefNum=none&priceFilterRefNum=none

nokia n95 http://emt.ee/wwwmain?screenId=eshop.product.list.eshop&refreshCtrl=58650555134&actionId=showDetails&actionParam=8275&componentId=EshopProductListComponent&menuGroup=8&menuRef=73&productGroupRefNum=299&headerM=&language=EST&sessionThreadId=5061678&vendorId=28&featureRefNum=none&priceFilterRefNum=263

sony ericsson w810i kasutan hetkel sonyt n95 sain sünnaks


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sony ericson k810i mulle sitaks meeldib :) paarkorda on maha kukkund ja seega kõlar veits krabiseb ja juhtnupp vahel jupsib, äriklassi telefon loob palju võimalusi :D kõige parema on see 3.2 megapixline kaamera ja vahvlis käimise võimalus +musa :D

 

ülihea telefon imo, tahtsin endale ka vahepeal sellist osta.. aga jäi ära.

 

tglt kaalun vist veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eem, sitaks neid olnud, ja ainuke ja üks jama pmst koguaeg - dispeli.

 

Samsung, mingi sitaks peenike, sain just siis, kui see välja tuli, 2 nädala pärast dispeli läks :S

Siis oli nii nagu oli vahepeal, läks isal telefon kanti (6280) vms DISPLEI .

Andis mulle, tegin korda, oli ~1 kuu, ja paar päeva tagai läks jälle dispeli :S ma ei või nagu, tõesti peaks omale 3110 sebima, t*ra SEE TELEFON ON KUULIKINDEL!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sain esimese telefoni kui läksin esimesse klassi, selleks telefoniks oli mingi motorola talkabout vms.

telefon pidas ilusti 4 aastat vastu, ainult akut pidin ühe korra vahetama. Muidu telefon veel alles.

motorolatalkaboutdp0.gif

 

Teise telefoni sain siis 4 aastat hiljem 2004 jõuludel Nokia 1100.Telefoniga ei juhtunud mitte midagi, sai küll kõvasti kannatada.(sammuti alles)

nokia1100ll2.jpg

 

kolmanda telefoni sain 2 aastat hiljem . Täpsemalt 30 dets. 2006. Selleks telefoniks oli nokia 3220

Nagu paljudel, kulusid ka minul küljepealt need kummid ära. Siis ei lakkas vibra töötamast ja nnüüd aku ka läbi.(ka see telefon on ikka alles)

dsc01165hx3.jpg

 

Oma neljanda telefoni, mida ma ka praegu kasutan, sain ma eelmise aasta novembris. Ema ostis sünnipäevaks. Telefoni mark on Nokia 5300 XpressMusic. Siiamaani millegi üle nurised ei ole. Telefon on ilusti vastu pidanud ja loodan sellega veel aasta vähemalt läbi saada.

nokia5300blackbuv1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sul lähevad telefonidel Displayd , mul lähevad selle eest aga faking kõlarid , mul mingil 3-5'l telefomil kõlar katki läinud :S


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eem, sitaks neid olnud, ja ainuke ja üks jama pmst koguaeg - dispeli.

 

Samsung, mingi sitaks peenike, sain just siis, kui see välja tuli, 2 nädala pärast dispeli läks :S

Siis oli nii nagu oli vahepeal, läks isal telefon kanti (6280) vms DISPLEI .

Andis mulle, tegin korda, oli ~1 kuu, ja paar päeva tagai läks jälle dispeli :S ma ei või nagu, tõesti peaks omale 3110 sebima, t*ra SEE TELEFON ON KUULIKINDEL!

 

Osta nokia 5110 endale :-)

 

//Nokia 5110 oli mu esimene mobiiltelefon üldse

450pxnokia5110bf3.jpg

450pxnokia5110bf3.698bf0cc06.jpg


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
endal oli ka 5110 esimene, suht hea, kukkus 4 korruselt asvaldi peale .. korjasin jupid kokku, panin kokku telefoni, ja OI OI OI töötas perfektselt :D:D:D

 

vanad nokiad lihtsalt ÜLI tugevad:dmängisin jalgpalli oma 3200-ga :D, katki ei läinud :D (värav oli sein.., kui tugevalt lõid lendas tükkideks, panid kokku ja jälle nagu uus :D ), aga ma peksin selle vastu lauda puruks (ekraani õigemini)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.