Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Oled uhke?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.. et netis valetada oskad?

Jep. Im'a E-Thug u no.

 

Tglt puhas leht muidu. ;)

Paarkorda mendis tunnistajana olen käinud ja korra puhunud ka mendile. Muud midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ainult mupole 1 korra vahele jäänd sain 180 eek

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olgu suuline hoiatus või kirjalik, arvutisse kantakse nad kõik. Nii et lõpp kokkuvõttes vahet pole.

 

Vahe on selles, et kas maksad neile trahvi või ei pea midagi maksma


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krt peale seda kui sain 18st 1,5 aastat tagasi ei tunne mendid minu vastu huvi-.- tahaks nagu joosta ka:P Või siis kainerisse minna aga ei:P Ütlevad, et sa oled täisealine mine parem koju magama... Isegi tasuta taksot ei või siis mängida, et mind koju ära visata...


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hästi öeldud, peaksid vist modeks saama nüüd.

 

On debiile täis see foorum ju, niisama sellist kildu vast ei paneks ju vms.. :D

 

Ise sain viimati üleelmine aasta vist kirjaliku hoiatuse suitsetamise eest, enam polegi nagu midagi olnud, õnneseen ehk siis.. ?


[align=right:3txxrg49]image.php?type=sigpic&userid=23889&dateline=1295365833[/align:3txxrg49]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jäin suitsetamisega vahele täna :D era-riietes mendile.

Kus kohas? Kooli juureS? mis linnas?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paides ja Paide ühisgümnaasiumi juures.

 

Aa okei. Pärnu kutseka juures käisid ka mendid üsna tihedalt kooli alguse poole. Nüüd viimasel ajal pole üldse midagi kuulda olnud. Viimane kord oli ~3nädalat tagasi, kui mul haigelt joppas ja klassivennad trahvi said. Pidime koos tobile minema, aga ma jäin sõbrannaga juttu rääkima veits ning läksin pärast järgi. Ja kui ma suitsunurka jõudsin, märkasin, et mendid on seal ja klassivennad saavad trahvi. Ma tuimalt kõndisin mööda ja läksin tagasi, kui mendid olid läinud ning tegin oma tobi ära. Teine kord joppas nii, kui mendibuss sõitis suitsunurga ette täpselt, aga mendid autost välja ei tulnud. Mingi hullem rahvas pani jooksu ja ment karjus läbi ruupori "Kiiremini". Suht fun oli. Rohkem selliseid erilisi kokkupuuteid pole olnud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen suutnud ühe korra suitsetamisega vahele jääda ning ühe korra joomisega.

Esimene rikkumine oli joomine, mille eest kohe trahv, õnneks miinimum - 180.-

Suitsetamise eest ei mäletagi, kui palju tuli. Midagi 400 ringis vist. Selle viimase trahvi maksmine venis ligi 2 nädalat üle maksetähtaja, kuid õnneks suutsin selle lõppude lõpuks ära maksta ilma igasuguste kohtutäituritele saatmiste, trahvi suurenemiste ja värkideta.

Peale neid kahte rikkumist pole millegiga vahele jäänud, kuna tegid ettevaatlikuks. :]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen suutnud ühe korra suitsetamisega vahele jääda ning ühe korra joomisega.

Esimene rikkumine oli joomine, mille eest kohe trahv, õnneks miinimum - 180.-

Suitsetamise eest ei mäletagi, kui palju tuli. Midagi 400 ringis vist. Selle viimase trahvi maksmine venis ligi 2 nädalat üle maksetähtaja, kuid õnneks suutsin selle lõppude lõpuks ära maksta ilma igasuguste kohtutäituritele saatmiste, trahvi suurenemiste ja värkideta.

Peale neid kahte rikkumist pole millegiga vahele jäänud, kuna tegid ettevaatlikuks. :]

 

Kas mitte 360/380 suitsetamise eest max polnud?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas mitte 360/380 suitsetamise eest max polnud?

~625.- ehk 40€ on jah tõesti maksimaalne trahv suitsetamisega vahele jäämise eest.

Pluss kui sul on olnud eelnevalt lähiajal rikkumine koos suitsupaki omamisega, suurendab ka see trahvi. Oleneb muidugi sellest inimesest, kes sinuga tegeleb ja protokolli kirjutab. Mul oli näiteks sellest korrast vähem kui kuu aega tagasi see joomisega vahele jäämine, mille trahv oli maksmata. Seepärast tuli ka suurem trahv. Kui oleks esimene rikkumine olnud, siis mõni ment oleks hoiatusega ära lasknud, mõni oleks miinimumtrahvi kaela keeranud, mis oleks hetkel ~187.- ehk 12€

Kusjuures tuli ka veel üks kord meelde, kui jäin kooli lähedal MUPO-le sussuga vahele.

Suutsin ennast ära rääkida kasutades ühte väga naljakat meetodit. :D

Vanematele ei teatatud ning väärteo menetlust ei alustatud. Muidugi see mupo, kes mu vahele võttis lubas järgmise vahelejäämisega vanematele ka selle eelneva rikkumise ära rääkida pluss trahv oleks olnud maksimaalne - ehk siis 600.- (siis, kui veel eesti kroonid olid).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.