Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

tavaliselt jooksen kaine peaga mentide eest ära nagu eile ja täna. Purjus peaga ka kui vaja, aga kaine peaga ka vägev :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõhkusin klassivenna kalkulaatori ära tööõpetuse tunnis, Ostsin küll uue, aga ikkagi saadeti menti, fml.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lõhkusin klassivenna kalkulaatori ära tööõpetuse tunnis, Ostsin küll uue, aga ikkagi saadeti menti, fml.

 

mida v****:D slprst ? ...

 

ma sõitsin autoga oma maa maja hoovist välja kui kurvi tagant tuli ment välja isa oli joobes kõrval mõlemad saime 6 tuhhi -.-:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lõhkusin klassivenna kalkulaatori ära tööõpetuse tunnis, Ostsin küll uue, aga ikkagi saadeti menti, fml.

 

su klassivend pidi ikka päris m**n olema:D.Ise sain protokolli selle eest, et kõndisin valel teepoolel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vandalism, teiste vara pahatahtlik lõhkumine läheb ikka paragrafi alla.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krossikaga mendi eest ära sõitnud, ajasid taga kätte ei saanud, teine kord olin poe ees krossikaga, kui jäätist sõin vaatasin et ment pöörab poodi sisse jäätise viskasin maha sõitsin minema, sõbrad ütlesid minu eesnime ja said teada kes ma olen, helistasid mu isale, küsisin kas trahvi said, ütles et ei vasta sellele.

esimene ära sõitmine juhtus eelmise aasta suvel, ja teine kui vahele j2in oli mingi 3 nädalat tagasi vist .


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krossikaga mendi eest ära sõitnud, ajasid taga kätte ei saanud, teine kord olin poe ees krossikaga, kui jäätist sõin vaatasin et ment pöörab poodi sisse jäätise viskasin maha sõitsin minema, sõbrad ütlesid minu eesnime ja said teada kes ma olen, helistasid mu isale, küsisin kas trahvi said, ütles et ei vasta sellele.

esimene ära sõitmine juhtus eelmise aasta suvel, ja teine kui vahele j2in oli mingi 3 nädalat tagasi vist .

 

too much GTA4, pead kinni, maksa trahv ära ja korras, ei oleksi mässinud ennast sihukesse jamasse, I will imagine you as an adult...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
too much GTA4, pead kinni, maksa trahv ära ja korras, ei oleksi mässinud ennast sihukesse jamasse, I will imagine you as an adult...

 

Mingi maailmaparandaja oled?

 

Endal on üks väikene kokkupuude olnud aga pole protokolle ega hoiatusi saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõin jäätist mendi maja ees, tehti õnneks ainult hoiatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõitsin jalgrattaga 80-ega 30-ne alas, siis ment pidas kinni. Ütles 1000 krooni trahv, ma ütlesin käi vittu mutant lits selline ja võtsin talt kumminuia ja pistsin perse talle ja lasin talle pisargaasi peenisepea peale !!


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi, siis kui mina olin umbes 7-8 aastane, vend oli siis mingi 12-14, täpseid vanuseid ei tea.

 

Siis pargis vend sõpradega tõstsid pingi maa seest välja, siis järsku nägin siniseid vilkureid seina peale näitamas, ment hakkas taga ajama kõiki.

Eriti ei mäleta, aga igatahes kõik võtsid suvalised jalgrattad, mis polnud isegi nende omad ja panid täiega minema.. Mina ka jooksin sõbraga ühe tänava peale, olime siis pimedas nurgas, mäletan, et ment karjus kellegile " JÄÄ SEISMA RAISK " ja aia pealt oli näha kumminuia varju ka.. Suht kena adreliinilax oli tol hetkel.. Õnneks tuli üks kunagine sõber autoga just ujumast emaga, siis läbi tema aia oli meil nn salakäik ja saime sõbraga täpselt koju tagasi.. Vend saadi kätte, pidi koos mentidega pingi tagasi maasisse panema.. Hull karistus :D:D

-----------------------

 

Rohkem pole otseselt konflikte olnud. Üks asi meenus veel, et kunagi tuli ment ja sai pandud suits pükste tasku, ossa v*tt, kuidas valutas.. :D

 

Vend sai siis hiljuti trahvi ka mendilt, sõitis autoga täpselt radarisse, 720.- trahvi, ment oli leebe, oleks 6k või siis juhiload ära võtnud.. aga jah, vennal oli ep 100%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunagi, siis kui mina olin umbes 7-8 aastane, vend oli siis mingi 12-14, täpseid vanuseid ei tea.

 

Siis pargis vend sõpradega tõstsid pingi maa seest välja, siis järsku nägin siniseid vilkureid seina peale näitamas, ment hakkas taga ajama kõiki.

Eriti ei mäleta, aga igatahes kõik võtsid suvalised jalgrattad, mis polnud isegi nende omad ja panid täiega minema.. Mina ka jooksin sõbraga ühe tänava peale, olime siis pimedas nurgas, mäletan, et ment karjus kellegile " JÄÄ SEISMA RAISK " ja aia pealt oli näha kumminuia varju ka.. Suht kena adreliinilax oli tol hetkel.. Õnneks tuli üks kunagine sõber autoga just ujumast emaga, siis läbi tema aia oli meil nn salakäik ja saime sõbraga täpselt koju tagasi.. Vend saadi kätte, pidi koos mentidega pingi tagasi maasisse panema.. Hull karistus :D:D

See ei ole siin muide anekdoodivõistluse teema.

Pole kriminaal, seega kokkupuuted puuduvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.