Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hetkel ainult kiiruse ületamise eest.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nagu ennem mainisin kuskil siis 1he korra ja joomine, irv puhkusin 0.06 , just alustasime :D apar lonksu v6tsime ja perses, alaealiste komisjon , 13olin siis , ajasime mingit paska , et põõsa alt leidsime pudeli ja siis j6ime , siis alaealiste komisjonini oli juba sellest joomisest mingi 3 kuud ja läks jumala meelest mis jaoskonnas rääkisin siis seal laua taga küsiti no et kuidas te siis pudeli saite jne rääkisin et asotsiaal ostis , siis oli k6igil misasja rääkisid ju , et leidsite , mul oli wtf :D tegelt sõber ostis yltse :D + rolleriga j2in 3korda vahele, 1 kirjalik 2 suulist ja supermotoga 1 kirjalik , supermotoga oli hea, masin seisis suht lähedal mul seina najal , mängisime viite minni , siis sõber lasi enda 200cc-se tuulitsaga kyla vahel ringi , haigelt lärmab ka siis kutsuti ment, tal polnud kiivrit ega midagi , ta just pani garaazi 2ra masina ja ment tuli mingi 5minuti p2rast , kysiti ka et miks nii lärmab , ütlesin et teine sumpa ,tegelt mingi 70cc :D, , ükskord pinnal jooksin mentide eest ära ka , siis olime sõbraga mingi putka juures 100m kaugusel , seisime, siis ment tuli bussiga kõrvale ,m6lemal oli jumala jahe olla, asi j2i korraks seisma , siis õnneks sõitis minema :D räige luck oli , Nüüd yritan hoiduda mendist kui vähegi võimalik , ei viitsi raha trahvidele jms raisata .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain suitsetamise eest trahvi eile

Arvatavasti tuleb 600, sest kolmas kord

Jobi oled ?? Igakord kui kitsele vahele jääd suitsetamisega, siis igakord pannakse 180 juurde..

3*180= ei ole mingi 600

Sa ei pea ennast kõvaks meheks tegema et jäid tobiga vahele...


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jobi oled ?? Igakord kui kitsele vahele jääd suitsetamisega, siis igakord pannakse 180 juurde..

3*180= ei ole mingi 600

Sa ei pea ennast kõvaks meheks tegema et jäid tobiga vahele...

 

Irw, kust võtad et 180 pannakse juurde?? KÕIK OLENEB..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal alati kiired jalad aitanud , mingi paar korda ikka eest jooksnud , aga palju muidu saab trahvi kui teed tobi ja jooksed eest ära ? või noh üldse eest ära jooksmise eest?..

 

 

Kuni 18k


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin tobi kuskil väikses metsas, järsku ment sõitis mööda nägin, et jäi seisma, panin nahhui ära. Aga ikkagi mendid käisid ukse taga, 180.- trahv kukkus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

osad ajavad siin siukest udu ,et anna minna:D:D

ah olin kuskil metsas blablabla :D:D

ise endal 3protokolli ja kkkku trahv kolmepeale ca 10kilo :S

umm kõige suurm on 3kilo olnud aga siis tuli kohtutäitur oma 2k juurte niietkokku 5k:D:D

ja joomine ja rattaga sõit täispeaga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
osad ajavad siin siukest udu ,et anna minna:D:D

ah olin kuskil metsas blablabla :D:D

ise endal 3protokolli ja kkkku trahv kolmepeale ca 10kilo :S

umm kõige suurm on 3kilo olnud aga siis tuli kohtutäitur oma 2k juurte niietkokku 5k:D:D

ja joomine ja rattaga sõit täispeaga :D

 

 

Joobes jalgrattaga sõidu eest võimalik trahvi saada ?:D Ise suitsetamine . Midagi ei juhtunud hoiatus.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Joobes jalgrattaga sõidu eest võimalik trahvi saada ?:D Ise suitsetamine . Midagi ei juhtunud hoiatus.:D

 

Muidugi on, sellest võid ka saada kui niisama joobes tänava peal kõnnid.

 

Ise pole õnneks kui pikka aega mendiga jamand. =)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin umbes 13 vist ,kui sain sitaga hakkama:S.Nimelt olin elvas ja peale kooli mingi jors lasi rakette.Läksin juurde sõbraga ja küsisin ,et õu annna mulle ka ja siis andis ning mina väga lolli peaga panin talle rakettid tasku.Pärast tuli välja ,et tal oli endal ka taskus rakette veel.Terve skatepark oli suitsu täis ja see poiss hakkas nutma.Ütlesin talle ,et ma toon 2 kilo homme aga ära menti mine.Tüüp läks ikka menti ja uskuge või mitte sain 450.-eek.:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks , mainin kohe ära ei räägi seda , et tähelepanu saada või uhukustada , lihtsalt tõesti > Südamelt ära .

 

 

Asjasd läksid kuuendas klassis perse , hakkasin suitsetama , jooma ja väike ''lill'' , siis jäin istuma ( 7 kahte vms ) , siis kolisime .. Siis pidin minema psüholooogi juurde , enne kui üldse mingi kool mind vastu võttaks , sai käidud .. sain kooli .. siis kohe sain suitsetamise eest trahvi , 180.- juhtub no .. Siis , hakkasin puuduma (Jälle) .. nii alaealiste komisjon .. nii 8'ksas klass , jälle - suitsetamine - suitsetamine , trahvid > 360.- 600.- , siiber juba .. ja nüüd 9ksas ' on juba parem , loodame et lõpetan hästi : ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mnjah, joomine ja suitsetamine minu koolielu veel seganud pole õnneks. Nädala sees tavaliselt mõned õlled. Kui täis tahan juua, joon nädalavahetusel. Suitsetamise poolelt on nii, et esimesed mahvid tõmbasin 4.klass. 5. Klassis hakkasin totaalselt kimuma.

 

Politseiga on mul nii palju kokkupuuteid, et olen vist 2 korda tunnistamas käinud. Ja need on ka ainult kooli ajal, kui ment kooli on tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.