Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Pm. oli nii , et kõndisin koju kunagi sügisel .. siis tuli ment ( ml oli mingi 200 m veel kõndida ) küsis kus helkur on :D

Sain hoiatuse aga neil olid helkurid otsas ja helkurit ei saanud . :D ( jamh ise olin paar lonksu õllet lasknud ja oleks kohe suitsu ette pannud .. Suht vedas . :D )

 

Teine kord käisin venna sünnal ja sealt mingite eitedega tuli teema ( suht vägistamise teema ) Kuigi midagi ei tehtud neile ... aga mendid küsisid nimesid ja mul teist korda nimi sees juba .

 

Kolmas kord tõmbas mul klassiõde soome minema ( kasuvanemate juurest pärisema juurde elama ) , siis mendid tulid ja küsitlesid siis sõimasin nad läbi ja suht käitusin nendega halvasti , :D nad vaatasid mind küll väga imelikult .

 

Agamuiduerilisikokkupuuteidpolegi .


Elu on kahjulik !^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõitsin emaga autoga poodi ja sõitsime politsei majast mööda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

BongShot , pohhui , et Eesti rekord on 7 korda käia ühel inimesel alaealiste komisionis. :)

Tuttav käis 6 korda , öeldi , et üks vend on temast rohkem käinud ja see on käinud 7 korda ja see istub juba puiatus :)

Sõbral olid mingid mõtetud asjad , näiteks 30 põhjuseta puudumist ja kool andis asja menti , sealt suunati edasi , kuna oli alla 14 ....:

 

Lihtsalt hale on lugeda , kuidas siin kõik on "lahedad" maffia bossid , kes taob mente , kes teeb ma ei tea veel mida :D

 

Aga respect neile , kellel on valge leht , enda lehe ole rikkunud suitsu ja kahe alksi jamaga :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
BongShot , pohhui , et Eesti rekord on 7 korda käia ühel inimesel alaealiste komisionis. :)

Tuttav käis 6 korda , öeldi , et üks vend on temast rohkem käinud ja see on käinud 7 korda ja see istub juba puiatus :)

Sõbral olid mingid mõtetud asjad , näiteks 30 põhjuseta puudumist ja kool andis asja menti , sealt suunati edasi , kuna oli alla 14 ....:

 

Lihtsalt hale on lugeda , kuidas siin kõik on "lahedad" maffia bossid , kes taob mente , kes teeb ma ei tea veel mida :D

 

Aga respect neile , kellel on valge leht , enda lehe ole rikkunud suitsu ja kahe alksi jamaga :(

 

Noob, said vanglast välja vä?

Mul muidu ka üks suitsu jama siis paar alksiga ja üks mingi peksmisega ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel puuduvad! Ma rahulik inimene. :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olin siis sõbra sünnipäeval ja läksime mingi kella 1 ajal rolleritega sõitma. Kellelgi lube polnud ja paljudel polnud ka kiivrit.

Ment pidas kinni ja hakkas andmeid koguma jms.

Kuid meil vedas täiega, sest saime trahvi ainult lubadeta/kiivrita sõidu eest.

Tegelikult oli enamus seltskonnast üpris ebakaines olekus. Ühel mentidest oli alkomeeter käes. Mõtlesin, et nüüd läheb jamaks, aga siis tuli neile uus väljakutse (mingi avarii vms, ei kuulnud hästi) ja saime minema.

 

Muid erilisi kokkupuuteid pole olnud. Tavaliselt on kiired jalad päästnud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõitsin isa ferrariga linnas öösel ringi ja mingid 5 vene matsi tahtsid verrarit ära võtta aga mina julge mees hakkasin vastu ja tagusin nokki nad, kahel tulid suust hambad välja ja yhel oli kõrvaluu murd ja 2 pääsesid jooksu aga ma jooksin neile j2rgi ja l6in neile kannaga vastu peasid ja nad kukkusid ka pikali.

Politsei nägi kõike põõsast ja hakkas kinni mind pidama aga ma julge mees hakkasin vastu ja 5 menti tuli ja lõin nemad nokki ja neil oli taskus pudel viina ja jõin selle ära siis puhusin alkomeetrisse ja oli 13 promilli suht haige. Võtsin mendi auto ja sõitsin sellega vastu puud aga auto l2ks katki ja ma pääsesin vigastusteta kuna ma julge mees ja hyppasin enne puud autost välja ja ei saanudki haiget. Siis l2ksin koju ja hommikul tõustes ei mäletanud mitte midagi mis toimus ja siianigi ei mäleta mis toimus. Ainult mäletan kui kodust võtsin verrari võtmed ja rohkem edasi ei m2leta.

Aga annan ka teile soovituse: tuleb julge mees olla siis on kõik hea.

Natukene imelik,et ei mäleta midagi ning räägib siukese teksti kokku?

Okei,aga ma irnusin ka.

Endal mendiga kokku puuteid ikka on olnud.

Ainult lõhkumiste pärast vist kuna ette muid kordi küll ei tule,aga neid on küll.

Tunnistusi olen pidanud andma vast 2 korda.

Hoitke politsei eest ning elu on korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ükskord olin tõukerattaga mendi maja ees , peksin mendi ratast , tuli välja ajas rattaga taga.

 

õnneks sain minema metsa , aga tõukeratas võeti kaasa , ülehomme tõukerattale mendijaoskonda järgi.

 

ja üks oli sain maja ees trahvi ilma kiivrita sõitmise eest ( rulluiskudega )

 

ja maja taga drag race korraldamise eest kopsakas trahv ( 16K)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ükskord olin tõukerattaga mendi maja ees , peksin mendi ratast , tuli välja ajas rattaga taga.

 

õnneks sain minema metsa , aga tõukeratas võeti kaasa , ülehomme tõukerattale mendijaoskonda järgi.

 

ja üks oli sain maja ees trahvi ilma kiivrita sõitmise eest ( rulluiskudega )

 

ja maja taga drag race korraldamise eest kopsakas trahv ( 16K)

 

Lol,come out of dream's please?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tuli siis esimene kokkupuude laupäeval :D.Jõime sõpradega ühe tuttava maal ,aga need idikad röövisid tanklast 2 pitsat ja tulid üle põllu ja ment tuli umbes tund või 2 hiljem , astusid sisse lampi taskulampidega :D.

Viidi käeraudus autoni ,sest meid oli 4 ja arvasid et jookseme ära ja nad ütlesid viskasid meid maasturisse ja me ütlesime ,et tahame uut autot järgi kuna autos oli 5 kohta ja meid oli kokku kuus,vastasid meile ,et neid ei huvita nad on ju politsei... Siis passisime jaoskonnas mingi 2h,aeglane värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oli nii siis et sõitsin rolleriga ringi, siis mingid mehed tahtsid heast peast maha visata valgusfoori ajal ma peksin nina puruks neil panin minema, siis nad vb kittusid ja siis tuli järsku mingi ment sabas röökisin metsateel ''KERI VITTU MENT LOHH'' ja siis mingi aja slihtsalt taga proovisin mingi secret rada võtta otsisin mingeid siis panin metsa vahele aga siis tulid põõsad vastu ja 3 meetri kaugusel oli memme aed ja hüppain üle sealt ment sabas mul ütlesin mine vittu tema ikka ajas taga sisi mõtlesin eino peab ikka rusikatega läksin kaklema selle sitaga aga sai kätte olin raudus eino ikka suur trahv oli, 3 kuud koduaresti ja roller jäigi sinna vedelema..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oli nii siis et sõitsin rolleriga ringi, siis mingid mehed tahtsid heast peast maha visata valgusfoori ajal ma peksin nina puruks neil panin minema, siis nad vb kittusid ja siis tuli järsku mingi ment sabas röökisin metsateel ''KERI VITTU MENT LOHH'' ja siis mingi aja slihtsalt taga proovisin mingi secret rada võtta otsisin mingeid siis panin metsa vahele aga siis tulid põõsad vastu ja 3 meetri kaugusel oli memme aed ja hüppain üle sealt ment sabas mul ütlesin mine vittu tema ikka ajas taga sisi mõtlesin eino peab ikka rusikatega läksin kaklema selle sitaga aga sai kätte olin raudus eino ikka suur trahv oli, 3 kuud koduaresti ja roller jäigi sinna vedelema..

 

isegi polnud naljakas,sorry.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna jäin vahele avalikus kohas suitsetamisega, loomulikult mitte üksi. Pidin protokolli kirjutama, hetkel seisab riiuli peal :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noh, tatina rottisin poest neid limonaade, sest seal olid need punased korgid ja võisid uue limpsi võita:D mingi 6 tükki sain poest välja ja kui uue laadungi järele läksin, siis just enne poest väljumist püksi säärest libisesid maha:( sain suulise hoiatuse ja 6 kuud ei tohtinud sinna poodi minna:D olin mingi 8-9 siis;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jäin reedel peol olles mendile vahele, puhusin 0.4 välja :D

12 aprill lähen protokale järgi, eks näis mis tuleb.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
600.- sain koolialal suitsetamise eest

 

esimest korda?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
esimest korda?

 

Ei usu küll, et esimest korda. Oleneb ka tglt... Esimene kord peaks ikka olema 180.- vist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.