Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Vaimud ja seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

VIP
http://youtube.com/watch?v=pJJAgYiZoC8&feature=related

 

08:30, vaadake paremal aknast välja, jube!

 

Mis sela on? :huh:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks kah teada, ise vaatama ei hakka ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun sest ma kahjuks olen ise kokku puutunud nendega :huh:

Sina puutud nendega kokku just unes kõige rohkem.

 

Mul oli nii et 1kord unes nägin kuidas tuli kummitus kallale(Uurisin et tegelt tahtis suhelda[Netist]),ma lõin rämedalt kartma isegi unes,ma pmst hüppasin läbi oma uksest kus keskel oli klaas ja jooksin teise tuppa,natuke hiljem tõusin üles kui vanemad läksid närvi ja ma olin mõnedest kohtadest verine ja klaas oli katki :huh:.

Mina igatahes usun neisse


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lets bring this thread up.!

Pange uusi videosid!:D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kes oli tubli poiss ja leidis teema üles :D


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kurat, selle esimese lk 3 esimest videot on maha võetud. :S


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

umm ,

Ega jah , ma usun mõlemasse , vaimudega olen isegi vägapalju kokku puutunud .

õudeteema ,


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koduhaldjas `? misasi see veel ?


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Head tahtev vaim oli nii:Et nagu mingi 1he päevaga oli kogunenud normilt nõusid kraani kaussi tema juures.Noh siis mõtlesime et järgmine päev peseb ära...no jah siis läksime magama.kui yles tõusime olid nõud pestud.ja siis oli kyll nagu wtf?Ja siis kahtlustasime yksteist ,et nõud ära pesime.Pärast järeldasime ,et maybe vaimud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Head tahtev vaim oli nii:Et nagu mingi 1he päevaga oli kogunenud normilt nõusid kraani kaussi tema juures.Noh siis mõtlesime et järgmine päev peseb ära...no jah siis läksime magama.kui yles tõusime olid nõud pestud.ja siis oli kyll nagu wtf?Ja siis kahtlustasime yksteist ,et nõud ära pesime.Pärast järeldasime ,et maybe vaimud.

 

Haahhahhaha....

 

...hahahahaha..

 

Maun. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänapäeval on nii, et ei tea enam mida uskuda. Igaüks võib teha fake vide ja pilte. Niisiis, seda vaimude asja ma ei usu vaid arvan, et see on lihtsalt inimeste häma ja väljamõeldis. No see UFO värk tekitab tegelt huvi, kuna ma ei usu, et me universumis üksinda oleme. Kuskil võib kindlasti olla mõni meist kauem elanud ja rohkem arenenud liik. Kuid siiski, üldiselt ei usu ma selliseid asju enne, kui olen oma silmaga näinud.=/


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Head tahtev vaim oli nii:Et nagu mingi 1he päevaga oli kogunenud normilt nõusid kraani kaussi tema juures.Noh siis mõtlesime et järgmine päev peseb ära...no jah siis läksime magama.kui yles tõusime olid nõud pestud.ja siis oli kyll nagu wtf?Ja siis kahtlustasime yksteist ,et nõud ära pesime.Pärast järeldasime ,et maybe vaimud.

 

ROFL

Peab küll vaimuhaige olema et niimoodi arvata saaks. :wink::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw karta on :D Nagunii ema pesi ära :D:D:D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui see teema on kõige õigem UFO-dest arutamise jaoks, siis lisan oma posti igatahes siia...

 

Nimelt eile, laupäeval kell 23.10 arvutifoorumites surfates kuulsin väljas mingit müra, mis oli valjem, kui tavaliselt õhusõidukitel. Alguses mõtlesin, et tegemist on helikopteriga, läksin akna peale vaatama. Siis nägin mingit mulle täiesti tundmatut objekti. Kollakas taldrikukujuline objekt taevas. Tundus nagu pöörleks õhus, äärtes oli 2 punast tulukest. Lendas suht madalalt ja kiirus ei olnud väga suur. See eest väga ühtlase kiirusega ja üle minu tänava majade. Ma EI OLE joobes või midagi sellist. Ega ei saakski olla, sest ma ei kirjutaks muidu ilma vigadeta jne. Kes veel nägi (Tallinna kandis)? On keegi midagi sarnast näinud? Nüüd usun vähemalt, kuigi pole päris kindel, mis see olla võis:S


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tüla küll,

 

eile mingi öösel kuulen akna taga mingit krabistamist arvasin et kass tahab välja vaatan akna peale mingid mehed. OH SHIT

 

 

Täiesti ära ehmatasin

 

tüla kaks tükki tulid aknast sisse teised kütsid samal ajal puuksuvahele, nüüd kakanaator valus.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.