Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Vaimud ja seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

VIP

Midaaaaa perset, lendav raamat??

 

Mitte tilkagi Mõrnajat mulle enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei huvitavad videod...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tüla küll,

 

eile mingi öösel kuulen akna taga mingit krabistamist arvasin et kass tahab välja vaatan akna peale mingid mehed. OH SHIT

 

 

Täiesti ära ehmatasin

 

tüla kaks tükki tulid aknast sisse teised kütsid samal ajal puuksuvahele, nüüd kakanaator valus.

Väga naljakas - kui ei usu, ära postita:uni:

 

Või postita ja ütle et ei usu, aga ära aja mingit täielikku jaburdust...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Misasja, krt ma olen küll vist mõnda näinud, aga kindel ei saa olla.. :S

 

Ajavad hirmu nahka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei päriselt ka, nii õudne on see kõik.

Ma ei julge enam magama minna, kui tule kustu panen siis on kohe mul perses.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei päriselt ka, nii õudne on see kõik.

Ma ei julge enam magama minna, kui tule kustu panen siis on kohe mul perses.

 

:D:D:D:Dsee ufo vms sama jama kui päkapikud see puhas lollus,see on inimese kui ta sellist asju usub.sisesta endale et see lollus ja saad ise kah aru et selliseid asju ei saa olla.....:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga jõuluvana on ju olemas.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kurat kui UFO-d ehk tulnukad on olemas siis ma arvatavasti usun ka vaimudesse.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=104387429135188720407.00046422f380af6d7c72a&ll=58.384438,24.763184&spn=2.781925,9.887695&z=7

 

 

Google map-ide all isegi selline koht nagu Kummitavad kohad eestis. :D Saarte rahval pole vaja karta, siin ei kummita. Olge te mandri inimesed ettevaatlikud :P

 

 

 

Tahad rohkem vaimudest kuulda, lugeda?? vaata siit :http://para-web.org/forumdisplay.php?fid=6

Ülikõva foorum, loe kus, mis, kes kummitab üle eesti... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D:D:D:Dsee ufo vms sama jama kui päkapikud see puhas lollus,see on inimese kui ta sellist asju usub.sisesta endale et see lollus ja saad ise kah aru et selliseid asju ei saa olla.....:D:D:D
Miks ei saa UFO-sid olla? Ma arvan, et neid just saab olla, sest ma ei usu, et me universumis üksi oleme ja vabalt võib ju olla mõni meist arenenum eluvorm. Kuid on jah palju muud, mida ei saa uskuda, kasvõi seal Para-Webis. Olen seal suht tihti käinud viimasel ajal. Seal mingid usuhullud koos. Ükskõik mida seal rääkida, nad kohe usuvad ja hakkavad rääkima, et vabalt on võimalik jne. Seda jama seal ei tasu jah eriti tõsiselt võtta minu arvates:D

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Usun.Vaadates neid videosid lähen ma valges magama.:DPimedas ei julge rsk.

 

Mul oli ka nii!

 

Minu karistus on kantud ning enam nad mind ei tülita!

 

Võib-olla mõned mäletavad minu jutte eelmistes teemades..

 

Tugev soovitus : Palun ärge kutsuge neid välja! Ma olen kannatuse läbi elanud! Viimased mingi 1-2 kuud olen vähemalt korralikult magama läinud.. Otsisin nädalaid vihjeid, mida nad minu käest tahavad.. Lõpuks sain aru..

 

Kui nüüd aus olla, siis mulle ei meeldi enam nendest teemadest rääkida. Lihtsalt ebamugav.. (Mõnitage jah nüüd, et vaimselt nõrk vms..)

 

Aga loogish, et nad on olemas.. Muidu ei oleks nendest algselt hakatud jutte tegemagi ju.. :P

 

 

Huvitav teooria, mis on leidnud vist kinnitust : Juba natsid ehitasid endale UFO taolisi lennukeid, kusjuures nende projekte rahastas rõõmsasti BMW firma. ;)

 

Mis sul juhtus?Võid PM-ina saata selle jutu.Tekitasid suure huvi.Ja tean,et mida teha,et neid vaime välja ei kutsu.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea, suhteliselt usun.

 

 

Ise olen näinud ka.

 

Keldris telefoniga niisama filmisin, siis nagu sinine värk vuhas mööda koguaeg, läbipaistev helesinine vms.. ja siis jäi järsku seisma kaamera ees. Kaamera ise lõpetas lampi filmimise ...

 

Ja pärast vaatasin videot. Pole mitte midagi näha o.0


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen näinud,kuidas minu telefon on laua peal.Olin üksi kodus ja läkesin vetsu.Tulin tagasi ja telefon oli Köögis külmiku peal.Jooksin peale seda kodust välja ja olin umbes nädala sõbra juures.Ma arvan,et see oli minu vanaisa vaim,kuna minu vanaise suri minu kodus:(


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, suhteliselt usun.

 

http://www.youtube.com/watch?v=deoJU...x=0&playnext=1

 

Ise olen näinud ka.

 

Keldris telefoniga niisama filmisin, siis nagu sinine värk vuhas mööda koguaeg, läbipaistev helesinine vms.. ja siis jäi järsku seisma kaamera ees. Kaamera ise lõpetas lampi filmimise ...

 

Ja pärast vaatasin videot. Pole mitte midagi näha o.0

Omg. Ma arvan, et väga suur osa sellistest videotest ja piltidest on fake, aga see video oli küll suht hirmutav. Eriti need poltergeisti kohad. Sellist esemete liikumist on ju suht raske fakeda ja vähesed suudaksid seda, kuid ma võin ka eksida. Ise ei tahaks kokku puutuda igatahes:nose:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ise olen ka mingi ufo sarnast värki näinud,

see oli suht ammu ( umb 2-3a tagasi ) mingi punaste tulukestega taldrik vms keerleb nagu taevas, öösel, ühe koha peal .

 

See võis olla lennuk,kes liikus kõrgel,siis tundub,et kohapeal.

Selline asi võib inimse elu ära rikkuda.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.