Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Vaimud ja seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

usun 100% ufodesse , vaimudesse ja muusse paranormaalsses stuffi :)

(mõned vb teavad seda juba sest postitasin sell mõni aeg tagasi).

.. Olen oma silmaga näinud "ufot" aka. roheline helendav pall taevas mingi kell 22-23 öösel (0-100 kmh o,1 sek lol)

järgmine päev oli sl õhtulehes esikaanle et kuskil elvas(vms.) nähti objekte taevas :D

(2006 a. uskuge või mitte .. suht suva :P)

aa ja soovitaks veel youtubeist vaadata Amityvilee horror´i doki. :D

 

see vimane oli suht jõhker avas silmad


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul käisid ükskord ufod külas. panid peeruvahele. suht koom oli.

eitglt maiusu seda sitt üldse. Ainult NIBIIRU!!!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise olen ka mingi ufo sarnast värki näinud,

see oli suht ammu ( umb 2-3a tagasi ) mingi punaste tulukestega taldrik vms keerleb nagu taevas, öösel, ühe koha peal .

Sarnaneb sellele, mida mina nägin. Ainult et mul oli nii, et liikus ühtlase kiirusega. Tulukesed vilkusid ka sellel objektil?

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea, suhteliselt usun.

 

 

 

Ise olen näinud ka.

 

Keldris telefoniga niisama filmisin, siis nagu sinine värk vuhas mööda koguaeg, läbipaistev helesinine vms.. ja siis jäi järsku seisma kaamera ees. Kaamera ise lõpetas lampi filmimise ...

 

Ja pärast vaatasin videot. Pole mitte midagi näha o.0

 

tyra wtf , nyyd ausalt usun nendesse , t2itsa perses mul l6i sitta lahti


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ghost oleksid olemas oleks sellest pikemalt räägitud uudistes vms.

 

ja kaamera ei saa hakata lampi värisema kui nn ghost tuleb

 

nii ta on see kummitus on enda kujutlus võimega tekitatud hallukas mida hakkad teistele seletama et see oli päriselt :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nii ta on see kummitus on enda kujutlus võimega tekitatud hallukas mida hakkad teistele seletama et see oli päriselt :S
Välismaa uudistes vist vahest räägitakse, kuid ma pole päris kindel. Ma ise pole näinud ja sellepärast ei usu, aga väga palju tõendeid on tegelt, olgugi et paljud on fake. UFO-dest aga räägitakse ju uudistes ja üldse televisioonis suht palju. Isegi Eestis. Tihti on nii, et keegi väidab, et nägi näiteks paar päeva tagasi ja siis reporteris näidatakse. Pärast selgub, et mitmed teised inimesed sealt samast kohast on ka näinud. Meenub üks väga huvitav juhtum, mille kohta hiljuti lugesin:

 

http://www.ufodigest.com/news/0209/greek-encounter.html

 

Selle uudise kohta on palju kokkuvõtteid internetis. Soovitan läbi lugeda, kui inglise keelt oskad:huh:


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koduvaimud ja vaimud on küll olemas , olen ise kokku puutunud .

Aga UFOsi pole veeel kohanud ... :P


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen proovinud väiksena nn vaime välja kutsuda aga tutkit. Ma ei usu et need on olemas.

 

Sarnaneb sellele, mida mina nägin. Ainult et mul oli nii, et liikus ühtlase kiirusega. Tulukesed vilkusid ka sellel objektil?

 

Äkki oli lennuk. Lennukitel ka tuled vilguvad...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaime tuleb osata kutsuda .

Ise olen kuangi mingi ühenduse saanud . :)


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen proovinud väiksena nn vaime välja kutsuda aga tutkit. Ma ei usu et need on olemas.

 

 

 

Äkki oli lennuk. Lennukitel ka tuled vilguvad...

Ei aga see mida mina nägin, sellel ei vilkunud. Ma arvan siiski, et oli ilmavaatlusõhupall vms...

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omfg"!!! vaadake: http://www.youtube.com/watch?v=PxJ9g1e8UZw

 

mingi hiinakas vaatab peeglisse ja peegli peegeldus järsku ei tee enam niimodi naq tema teeb...:D vaadake !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
omfg"!!! vaadake: http://www.youtube.com/watch?v=PxJ9g1e8UZw

 

mingi hiinakas vaatab peeglisse ja peegli peegeldus järsku ei tee enam niimodi naq tema teeb...:D vaadake !

 

Jep, ei hakka vaatamagi parem, sest olen juba seda kohta näinud. Kõige haigem koht minuarust üldse kogu sellest videos. xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omfg"!!! vaadake: http://www.youtube.com/watch?v=PxJ9g1e8UZw

 

mingi hiinakas vaatab peeglisse ja peegli peegeldus järsku ei tee enam niimodi naq tema teeb...:D vaadake !

 

päris imelik :D

vb on fake aga kui ei ole siis on see tüdruk deemonist vaevatud vms :P


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

fake.

 

Vaime tuleb osata kutsuda .

Ise olen kuangi mingi ühenduse saanud . :)

 

ehk räägid lähemalt ?

 

ütlesid tere, ning kujutasid siis endamisi vastust " tere bööö im gonn eat *böö* yar brainzzzz BÖÖÖÖÖÖÖ " ja siis jooksid minema ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.