Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Vaimud ja seletamatud nähtused!

Soovitatud postitused

VIP

Ma jälle nägin, aga ikka ei usu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw. Ma ka ei usu. Ma kardan ainult banni.

 

Boo!!!BANHAMMER!

 

Igatahes mul on olnud kokkupuuteid , aga enamasti just nagu unes. Teed midagi unes ja üles tõustes on see mida sa tegid juhtunud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
uneskõndimine äkki?

 

Unes näed kummitusi ja siis enamjaolt oleks nagu Uneskõndimine jah.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaimudega pole mul mingit kokkupuudet.

Ainuke asi mis mind imestama paneb on see, et jääd suvalises kohas seisma ja tunned nagu see olukord oleks juba ennem sündinud olnud. Täpselt samas kohas jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaimudega pole mul mingit kokkupuudet.

Ainuke asi mis mind imestama paneb on see, et jääd suvalises kohas seisma ja tunned nagu see olukord oleks juba ennem sündinud olnud. Täpselt samas kohas jne.

 

mul on ka nii , et ou tra ma siin kohas juba olnud nagu vms .


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul on ka nii , et ou tra ma siin kohas juba olnud nagu vms .

 

 

Rõve tunne , paneb koguaeg mõtlema :D


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal kah halvad kogemused,pikka aega ei saand magada,umbes pool aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaimudega ei tasu jamada, päris palju tüüpe on hulluks läinud...Need toredad öised surnuaialkäigud jms.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaimudega ei tasu jamada, päris palju tüüpe on hulluks läinud...Need toredad öised surnuaialkäigud jms.
Jep. See on üks lihtsamaid teid hullumajja. Isegi foorumites midagi suht usutavat lugedes ja videosi vaadates võib suht kõhedaks ikka võtta ja eriti just pimedas kohas olles hakkad endale asju ette kujutama või tundub nagu keegi vaataks sind vms. Tegelt pole aga kedagi. Rääkimata siis jah kuskil surnuaiaskäikudest. Teed näiteks pilte ja pärast pead igat tundmatut asja pildil kohe kummituseks. No kes otsib, see leiab. Leitud info ei pruugi aga alati kõige õigem olla. Tahaks teada, mis tunne oleks, kui päriselt näed vaimu. See võtaks kindlasti seest väga kõhedaks ja ajaks palju lihtsamini sind hulluks. Eeldusel, et nad on üldse olemas. See, kas usud või mitte, on juba eraldi teema:-)

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaimudega ei tasu jamada, päris palju tüüpe on hulluks läinud...Need toredad öised surnuaialkäigud jms.

Sain ma õigesti aru, et öösel/pimedas surnuaial käimine on valetegu, kuna võib hulluks minna? Noh, seljuhul ma omaltpoolt lisaks, et ise trotsin samuti pimedaga surnuaeda ja usun, et kontrollin oma alateadvust piisavalt hästi, suutes pimedust ja seda rahu (tänaval käies on väga palju laaberdajaid, samuti sõidavad autod, stiilis "muusika, auto, muusika", koguaeg mööda), mis seal valitseb armastada, mitte karta.

Kuigi mul ei ole ka ülimat tundlikust vaimude/hingede suhtes, ma tegelikult ei usu, et seal neid väga palju enam ongi. Pigem on nad juba ammu lahkunud või veedavad selle aja, mil nad veel maa astraaltasandil on, lähedaste juures. Seletuseks võin niipalju öelda, et Newtoni teooriad, tõestused, väited on minu jaoks suhteliselt paikapanevad. Hämmastavad, aga siiski. Ja kui kedagi huvitab, siis lugege mõnda tema raamatut.

 

Sellega ei tahtnud ma nüüd väita, et vaimudega/hingedega jamamine õige oleks, kuid surnuaed ei tohiks eriti kedagi ohustada, kui just alateadvus valel lainel pole.


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eeldan, et kui siisn juba Deja Vu-st räägitakse, siis ma suudan tulevikku näha läbi unenägude. Ei tea millal see juhutb, ei tea mis TÄPSELT juhtub aga näen ette. Kui satun taolisse kohta ärkvel olles siis jah...suu jääb korraks kinni ja selline imelik tunne on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Maitea kas see just selle teemaga seostub aga mul suht tihti mingi kahtlane kirjeldamatu must-valge luupainaja vms... Noh mille peale ma ikka ülesse ärkan ja siis on alati selline tunne et kodus liiguks keegi ringi :S Siis kraban laua pealt mingid käärid ja käin rahulikult kogu korteri läbi pannes kõik tuled igalt poolt põlema et rahu saada... Siis lähen lõpuks tagasi oma voodisse ja passin tunnikese lage ja kuulan(justkui ootaks) mingeid hääli... Siis jään magama ja hommikul vahepeal mõtlen et miks kõik tuled põlevad -.-

 

Väiksemana oli see uni mingi nädalas paar korda ikka aga siis ei hakkanud ma midagi ringi käima vaid vaatasin kas voodiall on keegi koll vms :D Aga jah mida vanemaks seda harvem see uni kordub :D

 

Ma tean jah et segane jutt... Katsuge ikkagi aru saada :D


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Inimesed usuvad seda, mida nad tahavad uskuda.

 

Enamatel juhtudel, kui on räägitud, et nähti kummitust/trolli/lumeinimest vms, on sama inimene, otsinud neid tõendeid, uurinud selle kohta aastaid. See on tal alateadvuses kinni, ta kujutab ette asju, mida pole olemas.

 

Ah, olenja skeptik..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.