Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline blu

Viirused, nende ennetamine, olemus ja tõrje !

Soovitatud postitused

Hästi kirjutatud ,kuid päris palju ja tähtsaid detaile on vahele jäänud.Ei hakka neid ise siia ette poetama kuid paar tähtsamat asja ütlen ikka sekka :)

 

1)Sandbox-Käivita kõik programmid sandbox-i sees.Viirus installib ennast sandboxisse ja ei nakata ülejäänud arvutit.

2)novirusthanks.com ja virustotal.com.Uploadid sinna oma kahtlase faili ja nemad scannivad selle koheselt ära 40 parima antiviirusega (Kaspersky ,Eset.Avira.Avast etc..)

 

3.Ära kunagi arva ,et "Minul on antiviirus , mina ei saa viirustega nakatada".Tänapäeval on võimalik neid teha "FUD-iks" ehk Fully undecteble.Eesti keeles totaalselt tuvastamatuks antiviiruste poolt.Paljud R.A.T-ide spreaderid kasutavad cryptereid et teha nad FUD-iks.

 

Võite rohkem lugeda crackhackforum.com-ist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avg parim tasuta tõrje olen sellega väga rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ma ei kasutanud ka aastaid mingisugust viiruse tõrje programmi ning ei olnud mingeid probleeme... Arvuti oli kiire ja ja mingit porri mulle ei näidatud.

 

Nüüd aga on tekkinud arvutisse natuke tähtsamat ja väärtuslikumat kraami, ning peal on AVG. Kuna AVG oli seal nimekirjas suht lõpus, siis ehk ei olegi see nii kasulik, kui ma olen ehk kuulnud, või arvanud kuulvat...

 

Küsimus siit: Kas mitu viiruse tõrje programmi võib peale installida? Või hakkavad need üksteist segama? Hetkel ei saa ma hästi aru, kas võib olla viirus arvutis, või mitte, sest ka viirusetõrje programmid teevad arvuti aeglaseks, kuid on selge, et mu arvuti läheb käima palju aeglasemalt, kui peale viimast formati, mille tegin.

 

Ja asi ei saa olla liigsetes programmides, sest peale põhiliste windowsi asjade ei käivitu peaaegu ükski lisa programm, mis võiks arvuti nii palju aeglasemaks teha.

 

See, kui ma ütlesin nii palju aeglasemaks ei tähenda veel, et arvuti läheks varema 25 sekundi asemel pool tundi käima, kuid minuti, kõigerohkem poolteist kuni 2 läheb ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui Keyloggereid/RATe kardad, siis soovitan "WireSharkiga" teha ~kord nädalas kontroll. Netis erinevaid õpetusi selle jaoks. Põhimõttelised saad täpselt vaadata enda interneti liiklust ning kuhu mida saadab. Näiteks keyloggeri olemasoluga saa ka FTP/Emaili andmed kuhu logid lähevad.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.