Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Süsteemi uuenduse tõttu palume kommuuni logimiseks kõikidel registreerunud kasutajatel, kes registreerusid ennem 20.02.2020, muuta oma konto parool, saates oma emailile parooli meeldetuletuse. ×

Mort

Liikmed
 • Postituste kogus

  191
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  237 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Reputatsioon

11 Good

info Mort'i kohta

 • Aste
  Küpsev Vahvel
 • Sünnipäev 18.05.1997

Isiklik info

 • Asukoht
  Inglismaa
 • Hobid
  CS

Viimased profiili külastajad

Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

Tuju

 • 001-suspicious-1
 • Tuju hetkel 001-suspicious-1
 1. Su failist ei ole võimalik mapi linki kopeerida ja ükshaaval ma seda kirjutama ei hakka. Pane link siia teemasse palun. Ma lootsin et map on serveris kusagil kuhu me kõik connectime, praeguse seisuga on mapi hostil ülisuur eelis pluss mingeid reegleid väga pole mitu raundi mis relvad jne.
 2. Mort

  Iron Man 3

  Kinos filmitud muidugi... DVD ja blue-ray lubatakse alles suve lõpuks - sügiseks, seega ei ole midagi paremat oodata. Ma loodan pigem hea kvaliteediga CAM-ile. Sain "spiderman 4" ja "John Carter" vms päris hea kvaliteediga torrentid, mitte küll nii head, kui dvd, aga täitsa vaadatavad Kui poleks teadnud poleks ehk arugi saanud.
 3. Mort

  Iron Man 3

  Meh... tundub, et asi on liiga hea, et tõsi olla :S Mul on tekkinud mõned kahtlused selle torrenti suhtes... Kui kätte saan filmi, siis ehk jagan.
 4. Mort

  Iron Man 3

  Hei! Olete juba filmi näinud? Mina panin igatahes torrenti tõmbelma Vaatab siis, mis saab, trailerites paistis päris huvitav ja pingeline storyline. Öelge, mis arvate ja võrrelge eelmiste filmidega, kes on on näinud filmi, ja kes mitte
 5. Nüüd, kui sain teada, mis tokkidest jutt käib on kõik korras Väga asjalik vidin, ning töötab ka x64 bit win 7 OP-il Siiski ei saa öelda, et sa oleks palju uut mulle juurde õpetanud, näitasid lihtsalt, et kaikad fungavad ka windoosal.
 6. Sa võiks ka ära seletada, mis tokkidest sa siin seletad, sest mul pole õrna aimugi, mille õpetust ma äsja lugesin
 7. Eks ma vaatan järgi, kuigi ei pidanud just seda silmas.
 8. Vastasin ära Kunagi tulevikus võiks näha ka seda statistikat, kui palju piraate meil siin ikkagi on, kui see just riigi saladus pole
 9. No ma ei kasutanud ka aastaid mingisugust viiruse tõrje programmi ning ei olnud mingeid probleeme... Arvuti oli kiire ja ja mingit porri mulle ei näidatud. Nüüd aga on tekkinud arvutisse natuke tähtsamat ja väärtuslikumat kraami, ning peal on AVG. Kuna AVG oli seal nimekirjas suht lõpus, siis ehk ei olegi see nii kasulik, kui ma olen ehk kuulnud, või arvanud kuulvat... Küsimus siit: Kas mitu viiruse tõrje programmi võib peale installida? Või hakkavad need üksteist segama? Hetkel ei saa ma hästi aru, kas võib olla viirus arvutis, või mitte, sest ka viirusetõrje programmid teevad arvuti aeglaseks, kuid on selge, et mu arvuti läheb käima palju aeglasemalt, kui peale viimast formati, mille tegin. Ja asi ei saa olla liigsetes programmides, sest peale põhiliste windowsi asjade ei käivitu peaaegu ükski lisa programm, mis võiks arvuti nii palju aeglasemaks teha. See, kui ma ütlesin nii palju aeglasemaks ei tähenda veel, et arvuti läheks varema 25 sekundi asemel pool tundi käima, kuid minuti, kõigerohkem poolteist kuni 2 läheb ikka.
 10. Jäin vastamisega natuke hiljaks vist, aga "IceChopper" powerbotist teeb mulle natuke alla 100 mage logsi p/h ja 130-160k p/h profit. Lasen koguaeg 12h järjest ja pole kordagi feilinud.
 11. Täiesti suvaline kasutaja sobib ka? ^ Võiksid tegelikult natuke rohkem infot anda, kui suvaline kasutaja ei sobi. Niisama ei viitsi jagada eriti oma kasutajaid siin foorumis
 12. Ei taha siis keegi? 10 koodi 1 milliga, 20 koodi 2 milliga jne. Usun, et hind on väga odav. RSGP-st käib jutt.
 13. HD 4000 mängib kohe kindlasti GTA IV lowest settingutel. Ja minu I3 on parem, kui enamus kahe tuumalisi I5-tesi ja ka parem, kui mõned kahe tuumalised I7-med ja nelja tuumalised I5-ed, niiet mina ei saa kurta. neid versioone on ka muidugi päris palju, seega oleneb sellest, mis tähed ja numbrid sul prosel lõpus on. Aga minu soovitus on selline et CS on jama mäng, ükskõik milline osa, ja kui laggib siis ära mängi. Natuke targemat nõu ka - proovi vanemad draiverid tagasi peale panna, või tee arvutile mingi rollback sinna, kus see sul jamama hakkas. Seal on märgitus resoks 1920x1080. Nii suure ekraaniga on muidugi vaja mingit 10 tonnist video kaarti, aga 1280x1080 mängiks vabalt selle kaardiga ultra peal bf3 ja high settingutel GTA IV viimase patchiga. Mina mängin 2x sitema video kaardiga bf 3 med settingutel ja GTA IV med - high.
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.