Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Suvel tööle ?

Soovitatud postitused

VIP

Eo reborn pane taimed kasvama (savu) saad päevas keskmiselt 200-2000 eek xD

 

Ma arvan, et teen mingit juhutööd (nt isa ütleb värvi aed ära, saan 50eek h .. samas olen ema tööjuures laos käinud seal ka 50 eek H)

 

Sõbra onu juurde 35 eek H ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Eo reborn pane taimed kasvama (savu) saad päevas keskmiselt 200-2000 eek xD

 

Ma arvan, et teen mingit juhutööd (nt isa ütleb värvi aed ära, saan 50eek h .. samas olen ema tööjuures laos käinud seal ka 50 eek H)

 

Sõbra onu juurde 35 eek H ...

 

 

hakkan siis tuttavatele helistama, siin loevad ainult tutvused, et korralikult Mustalt raha teenida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jahm ma ise ka 14 ja noh üritan ikka kuuks või 2 kuuks kuskile saada, vaja veits BMXile asju osta ja noh niisama raha ka paha ei tee ju või mis? Emalt ja isalt ma ikka ei hakka küsima, endal oleks juba imelik mingi mitu kilo neilt küsida. Parem üritan papi kaudu kuhugi tööle saada ja teenin ise raha välja :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kas sa oled idikas?:D kui kasvama paned siis võtab mingi pool aastat et midagi saada sealt.. ja hui saad laksust emastaime.. :)

 

kuule tarkmeestaskus .... pool a. nad ikka ei kasva , paned suvealgul & mingi kuu aega + peaks sul olema juba endapikkune taimeke ,


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule tarkmeestaskus .... pool a. nad ikka ei kasva , paned suvealgul & mingi kuu aega + peaks sul olema juba endapikkune taimeke ,

 

IRWWWWWWWWWWW? KUU AEGA JA ENDAPIKKUNE TAIMEKE FFS HAHAHA

lol lame.. ära parem räägi kui midagi ei tea plz?... vb kui paned mingi põldkanepi krdi aeda kasvama siis ja kasvab sul see kõrgeks:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
reborn, kui oled 17+ ja huvitatud suvel 1 kuu rootsis olemisest, nign muidugi kui mulle hästi maksan, sebiksin su isegi vb, töö iseenesest pole raske, metsavedu, minutöö seal on puid rekka peale laadida, ning kaasa kärutada, eelmine aasta saime papaga kuu eest kahepeale 180k eeki.

aga kui arvestada, et ma olin siis veel alaealine, ja ei saanud täispalka . siis jah, nummi :)

 

aga muidugi, kulud tuleb ise maksta, need võtta palgast maha, jha pole se palk midagi nii utoopiline..

aga elab ära suve.

 

 

See on täiesti reaalne palk rootsis. Ja kuus teenida raske tööga 90k.. pole mingi näitaja , kuna elamist ja toitu sisse tavaliselt ei arvestata. Ja see on juba eestiga võrreldes paarkorda kallim. Näiteks soomes.. kui korjad maasikaid ja oled kasvõi 14 aastane on täiesti võimalik teenida 15-20k kuus?. Eestit ei anna sellega võrreldagi. ( Paljude laste issid ja emmed ei teeni niipaljugi kuus Eestis ofcourse )

 

Pidin seda lihtsalt mainima , kuna mõned pole siis teemas millegagi kursis. Nt mul tuttav soomes teenib 100k kuus sellega , et teeb min***d metallist juppe. Palk on suur sellepärast , et sommid ise ei taha seda rasket/pikka päeva tööd teha. Neil mingi ametiühingute värk seal et 8 tundi päevas teevad tööd ainult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

uurisin siin teisi foorumeid ka, igal pool on, et lähen Ehitusse, siia tänna, imelik ja kui ma võtan samade kothade ühendust suunatakse mind Malevasse ja öeldakse " Ei " !

Rääkimata sellest et mu 20st kirjast on mulle tagasi saadetud ( vastusena ) 2.

Mnjaa peab leidma ikka midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

a miks sa näiteks ei uuri isalt emalt kas nende juurde ei saaks kuidagi abiliseks vms.no sel juhul kui su isa on ntx ehitaja või ema töötab poes siis saaksid seal riiuleid täita vms.kui isegi on kuskil kirjutanud kus nad töötavad siis ma ei viitsinud tervet teemat läbi lugeda.a kui nad on advokaadid vms no siis on selge et ei saa.aga kui oleks selline seis siis vast ikka saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eh, no vot, siit moraal pole mõtet terve elu enda karjääri teha kuna hiljem pole lastel kuhugile tööle minna:D ei tegelt edu töökoha otsimisega.aga mul oleks vb üks koht veel pakkuda oleneb kus elad kui kuskil tallina lähedal siis Vembu_tembumaa?:D päris hästi saab seal raha umb 6k kuus vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ise pole väga aega töö otsimise peale kulutanud nüüd , aga küll midagi ikka leiab !


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus kandis sa elad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Silla alla, kui muud pole :)


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
jep nii ta on:D kus sa muidu elad ma äkki tean mõnda kohta veel (A):P

 

tõin ära just.

Nõmme - Tallinn - Harjumaa - Eesti - Euroopa - Planeet Maa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mnjaa...aga miks sa siis ntx vembukale ei vaata?nõmmelt lähed hommikul bussiga liivale ja liivalt rongipeale ja sealt edasi Kiisale ja kiisalt kõnnid umb 2 kilti igahommikul Kurtnasse ja kurtnas see "lõbustuspark" ongi.selles suhtes et parim mis minu ajukübe sulle soovitada oskab.aga iseasi on see kas sa viitsid nii käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
mnjaa...aga miks sa siis ntx vembukale ei vaata?nõmmelt lähed hommikul bussiga liivale ja liivalt rongipeale ja sealt edasi Kiisale ja kiisalt kõnnid umb 2 kilti igahommikul Kurtnasse ja kurtnas see "lõbustuspark" ongi.selles suhtes et parim mis minu ajukübe sulle soovitada oskab.aga iseasi on see kas sa viitsid nii käia.

 

liiga pikk teekond :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.